Letenka Antigua a Barbuda Rendezvous Bay


Antigua a Barbuda jsou dvě malebné karibské ostrovy, které lákají milovníky slunce, pláže a krásného moře. Jednou z nejkrásnějších pláží, kterou tato destinace nabízí, je Rendezvous Bay.

Rendezvous Bay se nachází na poloostrově Indian Town, který tvoří jihozápadní část Antiguy. Tato pláž je považována za jednu z nejopuštěnějších a nejdivočejších na ostrově, což ji činí ideálním útočištěm pro ty, kteří hledají klid a odpočinek daleko od turistického ruchu.

Co dělá Rendezvous Bay tak výjimečnou je její nedotčená příroda. Pláž je obklopena bujnou vegetací, která vytváří přírodní klenot a krásnou kulisu pro odpočinek na slunci. Bílý písek na této pláži je jemný až práškovitý a oceán je křišťálově čistý.

Pro milovníky vodních sportů je Rendezvous Bay rovněž ideálním místem. Můžete si zde zapůjčit kajak, paddleboard nebo jetový skútr a prozkoumat okolní vody. Rendezvous Bay je také skvělým místem pro potápění a šnorchlování – pod hladinou se skrývá mnoho korálových útesů a pestrobarevného podmořského života.

Na ostatních plážích Antiguy se často nachází různé restaurace a podniky, avšak Rendezvous Bay zůstává poměrně divoká a izolovaná. Pokud chcete strávit den na této pláži, doporučuje se, abyste si přinesli vlastní piknik nebo oběd, protože zde nenajdete žádné občerstvení nebo restaurace. Pro ty, kteří touží po pohodovém a romantickém dni na pláži, je Rendezvous Bay tou správnou volbou.

Abychom se dostali na Rendezvous Bay, je třeba vzít loď z hlavního přístavu v Antigui a vydat se na Indian Town. Cesta trvá asi 20 minut a nabízí vám možnost se těšit na malebný výhled na okolní ostrovy a korálové útesy. Další možností je využít letenku do Antiguy, která vás dostane na ostrov a odtud můžete pokračovat na Rendezvous Bay lodí.

Rendezvous Bay je opravdu jedinečným místem na Antigui a v Barbudě. Jeho krása, odlehlost a divoká příroda přitahují návštěvníky z celého světa. Pokud hledáte kousek ráje na zemi, neváhejte a vydajte se na Rendezvous Bay. Nezapomenutelné zážitky zde vás jistě čekají.


Počasí Antigua a Barbuda Rendezvous Bay


Antigua a Barbuda jsou dvě karibské ostrovy, které jsou známé svými bílými písečnými plážemi a křišťálově čistou vodou. Na tomto malém ostrově je mnoho krásných míst, ale jedno z nejlepších a nejkrásnějších míst je Rendezvous Bay.

Rendezvous Bay je 2km dlouhá pláž, která se nachází na jihozápadě ostrova Antigua. Tato pláž je vytvořena korálovými útesy a písečnými dunami, které tvoří bílý písek. Pláž je chráněna před větrem a vlnami, což vytváří ideální podmínky pro koupání a slunění. Vody kolem Rendezvous Bay jsou teplé a křišťálově čisté, které lákají turisty i místní obyvatele k plavání a potápění.

Klima v Antigui a Barbuda je tropické, takže během celého roku je na Rendezvous Bay příjemné počasí. Nejteplejší období je od května do října, kdy teploty dosahují až 31 stupňů Celsia. V zimních měsících se teploty snižují na příjemných 24 až 27 stupňů Celsia. Srážky jsou během celého roku, ale nejvíc se jich vyskytuje v období od května do listopadu.

Pokud se chystáte navštívit Rendezvous Bay, nezapomeňte si přivézt nezbytnosti, jako jsou opalovací krém, klobouk nebo sluneční brýle, protože slunce na karibských ostrovech může být velmi intenzivní. Doporučuje se také vzít si s sebou vodu a zdravé občerstvení, protože na pláži nejsou žádné kiosky nebo stánky s jídlem a pitím.

Celkově má Rendezvous Bay nádherné počasí celý rok a je to ideální místo pro koupání a odpočinek. Turisté se sem vrací stále a stále kvůli jeho kráse a klidu. Pokud se chystáte na dovolenou v Antigu and Barbuda nebo hledáte místo pro romantické randění, Rendezvous Bay je jednoznačně ideální volbou.


Ubytování Antigua a Barbuda Rendezvous Bay


Antigua a Barbuda jsou dvě malebné karibské ostrovy, které jsou ideálním místem pro dovolenou. A pokud hledáte ubytování, tak byste měli zvážit Rendezvous Bay.

Tento luxusní resort se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova Antigua, v chráněné zátoce, která je obklopena bílými písečnými plážemi a tyrkysovými vodami Karibiku. K dispozici je zde celkem 50 prostorných a stylových vil, které nabízejí soukromí, pohodlí a výhled na oceán.

V každé vile najdete elegantní nábytek, king size postel, plně vybavenou kuchyň, privátní bazén a terasu s výhledem na moře. Pro ty, kteří by rádi zůstali v kontaktu i na dovolené, je k dispozici Wi-Fi internet.

V resortu Rendezvous Bay si můžete užít celou řadu aktivit, jako je potápění, šnorchlování, plavání, rybaření a jachting. K dispozici je také wellness centrum s nabídkou různých masáží a terapií.

Pro milovníky golfu je tu nedaleký 18 jamkový hřiště Cedar Valley Golf Club, které patří mezi nejlepší v Karibiku.

Pokud hledáte dovolenou v karibském ráji, tak je Rendezvous Bay v Antigui a Barbuda tou pravou volbou pro luxusní, soukromé a relaxační ubytování.


Dovolená Antigua a Barbuda Rendezvous Bay


Antigua a Barbuda je karibský ráj, který láká návštěvníky svými bílými plážemi, tyrkysovými vodami a tropickým podnebím. Jednou z nejkrásnějších pláží, kterou můžete na těchto ostrovech navštívit, je Rendezvous Bay.

Rendezvous Bay se nachází na ostrově Antigua a je oblíbenou destinací pro ty, kteří hledají klid a relaxaci. Pláž je známá svojí nedotčenou krásou a klidem a nabízí návštěvníkům dokonalý únik od každodenního stresu.

Pláž Rendezvous Bay je ideální pro ty, kteří chtějí strávit den odpočinkem na sluníčku a relaxováním na jemném písku. Voda je průzračná a teplá, což umožňuje návštěvníkům indulgenci v plavání, potápění a šnorchlování. Pod hladinou se skrývá barevný korálový útes a pestrobarevný podmořský život, který je pro tyto karibské ostrovy typický.

Pokud se cítíte aktivní, můžete se na pláži Rendezvous Bay také věnovat různým vodním sportům. Existuje zde možnost pronájmu kajaků, windsurfingových prken či pádlovacích prken, které vám umožní prozkoumat vody okolo ostrova Antigua.

Pro milovníky přírody je Rendezvous Bay skvělým místem k relaxaci a obdivování okolních scenérií. Pláž je obklopena nádhernou tropickou vegetací a nabízí návštěvníkům malebné výhledy na karibské moře. Je to také skvělé místo pro pozorování ptáků, jelikož se zde vyskytuje mnoho druhů endemických ptáků.

Pokud máte chuť na občerstvení či lehké občerstvení, na pláži najdete několik pohostinství, které nabízejí tradiční karibskou kuchyni a osvěžující koktejly. Dopřejte si chrupavé rybí tacos nebo čerstvé tropické ovoce a užijte si dokonalé spojení vynikajícího jídla a nádherného výhledu.

Pokud se rozhodnete navštívit pláž Rendezvous Bay, je doporučeno přijít brzy ráno, abyste se vyhnuli davům. Pláž je stále relativně neobjevená turisty a je to skvělá příležitost pro vás, abyste se ztratili v přírodě a užili si klidu, který tato destinace nabízí.

Antigua a Barbuda Rendezvous Bay je vskutku jedinečným místem, které vás okouzlí svou krásou a klidem. Jestliže byste se chtěli na chvíli odpojit od každodenního shonu a prožít dovolenou v ráji, pak je toto místo pro vás ideální volbou. Zbavte se stresu a užijte si pouze slunce, písek a nekonečné moře na této nádherné pláži.


Nejčastější dotazy a odpovědi Antigua a Barbuda Rendezvous Bay


1) Jak se dostanu na pláž Rendezvous Bay v Antiguu a Barbudě?
- Pláž Rendezvous Bay je přístupná lodí nebo přívozem z některého z hlavních přístavů na ostrově Antigua. Nejbližší přístav je ve městě St. John's.

2) Jaká je délka pláže Rendezvous Bay?
- Rendezvous Bay je dlouhá přibližně 1,6 kilometru, což ji činí jednou z delších pláží na Antigui.

3) Jaké jsou možnosti ubytování v okolí pláže Rendezvous Bay?
- V okolí pláže Rendezvous Bay jsou k dispozici různé hotely, jako například The Palms at Welches nebo Tamarind Hills. K dispozici jsou také možnosti pronájmu soukromých vil a apartmánů.

4) Jaké aktivity mohu na pláži Rendezvous Bay podniknout?
- Na pláži Rendezvous Bay můžete relaxovat na pláži, opalovat se, koupat se v oceánu nebo se vydat na procházku po pobřeží. Pláž je také oblíbeným místem pro potápění a šnorchlování.

5) Existují nějaké restaurace a obchody v blízkosti pláže Rendezvous Bay?
- V blízkosti pláže Rendezvous Bay jsou některé restaurace a obchody, které nabízejí jídlo, pití a základní potřeby. Doporučuje se však zvážit přípravu vlastního občerstvení a pití, protože možnosti jsou omezené.

6) Je pláž Rendezvous Bay vhodná pro rodiny s dětmi?
- Ano, pláž Rendezvous Bay je poměrně klidná a čistá, což ji činí vhodnou pro rodiny s dětmi. Nicméně je třeba děti vždy hlídat a zajistit jejich bezpečnost ve vodě.

7) Je možné na pláži Rendezvous Bay tábořit nebo rozdělat oheň?
- Pláž Rendezvous Bay nenabízí zařízení pro táboření a neumožňuje rozdělávání ohně. Doporučuje se respektovat přírodní prostředí a zachovávat místo čisté.

8) Jaká je nejlepší doba navštívit pláž Rendezvous Bay?
- Pláž Rendezvous Bay je atraktivní po celý rok, ale nejlepší doba návštěvy je v období sucha od prosince do dubna, kdy je nejnižší riziko deště a větší šance na slunečné počasí.


98 procent zákazníků jsou spokojeni

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Pátrat po letenkách