Ubytování Filipíny Coron Island


Coron Island na Filipínách je jedno z nejkrásnějších míst na světě. Leží v severozápadní části Filipínského souostroví a je známým turistickým cílem díky svým úchvatným krajinám a zatopeným vrakům ze druhé světové války.

Pokud plánujete navštívit Coron Island, budete potřebovat ubytování. Naštěstí je zde mnoho možností ubytování pro každý rozpočet a preference.

Začněme těmi nejluxusnějšími volbami. Coron Westown Resort je 4hvězdičkový resort, který nabízí soukromý plážový přístup, bazén, tenisové kurty, restauraci a fitness centrum. Pokojové balíčky zahrnují snídani a jsou k dispozici také večeře a obědy. Další možností je El Rio y Mar Resort, který leží na krásné odlehlé pláži. Nabízí součástky, bazény, vodní sporty a wellness centrum. Pokud hledáte naprostý luxus, můžete se ubytovat v Coron Soleil Garden Resort, který nabízí naprosto stylové a moderní prostředí, bazén a spa.

Pro ty, kteří chtějí zůstat v centru města, je zde množství cenově dostupných hotelů. Mountain View Garden Inn nabízí základní pokoje s klimatizací a je velmi cenově dostupný. Hotel Coron Hilltop View Resort nabízí krásné výhledy na město a je také vybaven bazénem.

Pro ty, kteří hledají základní ubytování, je zde mnoho hostelu. Seahorse Guest House nabízí cenově dostupné ubytování, které má výhled na Coron Bay. Coron Backpacker Guesthouse je další populární volbou pro cestovatele s nízkým rozpočtem.

Všechny tyto možnosti nabízejí výhody a nevýhody, záleží jen na vašich preferencích a rozpočtu. V každém případě je Coron Island vysoce doporučeným cílem pro turisty, kteří hledají nádhernou krajinu a možnost objevovat zatopené vraky ze druhé světové války.


Nejčastější dotazy a odpovědi Filipíny Coron Island


1. Jak se dostat na Coron Island?
- Nejlepší způsob, jak se dostat na Coron Island, je letecky z Manily do letiště Busuanga, odkud je třeba vydat se trajektem na Coron. Alternativou je cesta autobusem z Manily do města Coron.

2. Kdy je nejlepší doba pro návštěvu Coron Island?
- Nejlepší dobou pro návštěvu Coron Island je od prosince do dubna, kdy jsou nejlepší povětrnostní podmínky a voda je průzračná. Nicméně, květen až listopad jsou méně turisticky přeplněné a cenově dostupnější.

3. Co je nejlepší místo pro potápění na Coron Island?
- Nejlepší místa pro potápění na Coron Island jsou vraky japonských lodí z druhé světové války, jako je například vrak Kyokuzan Maru a Okikawa Maru, které leží na dně spoře obydlené části ostrova.

4. Jakou měnu používat na Coron Island?
- Měnou používanou na Coron Island je Filipínské peso (PHP).

5. Které pláže jsou nejlepší na Coron Island?
- Nejoblíbenější pláže na Coron Island jsou Twin Lagoon Beach a CYC Beach, , ale každá pláž má své kouzlo a stojí za to je vyzkoušet.

6. Jaký je průměrný rozpočet na pobyt na Coron Island?
- Průměrný rozpočet na pobyt na Coron Island je asi 1000-2000 PHP denně na dopravu, stravu a ubytování. Nicméně, za luxusnější hostely nebo hotely a výlety může být cena výrazně vyšší.

7. Jaké jsou nejlepší aktivity na Coron Island?
- Populárními aktivitami na Coron Island jsou potápění, morčátské plavání, kajakování, průzkum mangrovů, vodopádů a jeskyní a výlety na okolní ostrovy.


Letenka Filipíny Coron Island


Filipíny jsou velmi oblíbenou destinací pro turisty z celého světa, a to především díky svému krásnému přírodnímu bohatství a fascinující kultuře. Coron Island je jedním z nejvíce vyhledávaných turistických cílů na Filipínách, díky své nádherné přírodě, čistému moři a bohaté podmořské fauně. Pokud plánujete návštěvu Filipín a zajímá vás Coron Island, pak se dozvíte v tomto článku všechny důležité informace o letenkách na Filipíny a Coron Island.

Letenka na Filipíny

Filipíny jsou od Evropy vzdálené zhruba 10 000 kilometrů, což znamená, že je letenka na Filipíny poněkud dražší než do některých jiných destinací. Nicméně, s nárůstem konkurence mezi lety na Filipíny se ceny staly mnohem dostupnějšími než dříve.

Existují tři hlavní mezinárodní letiště na Filipínách: Ninoy Aquino International Airport v Manile, Mactan-Cebu International Airport a Clark International Airport. Všechny tři letiště poskytují přímé lety z různých míst světa. Pokud hledáte co nejdostupnější let na Filipíny, můžete zvážit let s některou z nízkonákladových leteckých společností, jako je například AirAsia nebo Cebu Pacific Air.

Kdy je nejlepší čas letět na Filipíny?

Filipíny mají vlhké a horké klima, proto je důležité vybrat si správný čas pro vaši návštěvu země. Nejlepší čas návštěvy Filipín je od listopadu do května, což zahrnuje suché období. Tyto měsíce jsou nejen nejsušší, ale také nejlepší pro potápění a další vodní aktivity.

Jak se dostat z Manily na Coron Island?

Pokud plánujete návštěvu Coron Island, můžete se tam dostat několika způsoby. Jeden z nejoblíbenějších způsobů je využití letu z Manily na letiště Busuanga, které se nachází uvnitř Coron Island. Druhou alternativou je vzít si autobus nebo vypůjčit si auto a jet autobusem nebo autem na palubu trajektu z přístavu ve městě Coron v Coron Island na letiště Busuanga.

Co dělat na Coron Island?

Coron Island je pro turisty neodolatelným cílem zejména díky svým krásným plážím, živé koralové fauně a nádherným lagunám. Jednou z nejnavštěvovanějších atrakcí na Coron Island je například laguna Kayangan, která je označována za nejkrásnější lagunu v celých Filipínách. Další zajímavosti zahrnují například ostrov Malcapuy, kde si můžete užít piknik na pláži, nebo potápěčské místo jménem „Manta Ray Reef“, kde můžete vidět celou řadu mořských živočichů včetně žraloků.

Coron Island skrývá spoustu dalších krás a pokladů, takže je to určitě místo, které byste měli na vaší návštěvě Filipín určitě navštívit. A pokud se vám podaří najít levnou letenku na Filipíny, je to určitě skvělá příležitost k tomu, abyste si tuto krásnou zemi a Coron Island užili v plné kráse.


Dovolená Filipíny Coron Island


Filipíny, země tisíce ostrovů a nekonečně krásných pláží, jsou pro mnoho cestovatelů snem. A mezi nejpůsobivějšími a nejdůvěrnějšími ostrovy, které lze na Filipínách najít, se nachází Coron Island.

Coron Island se nachází v severní části provincie Palawan a je jedním z nejlépe skrytých tajemství Filipín. Ostrov je známý svými azurovými vodami, úchvatnými písečnými plážemi a nedotčenou přírodou.

Jednou z nejpůsobivějších atrakcí ostrova je Coron Bay, která se rozkládá kolem horizontu obklopena velkými vápencovými útesy. Když se vydáte na plavbu kolem zátoky, budete moci obdivovat skalnaté útesy a korálové útvary ve vodě. Coron Bay je také známým potápěčským rájem, protože skrývá mnoho potopených vraků z druhé světové války. Hrabeaťe stát se účastníkem potápěčského výletu a objevit tyto vraky a jejich bohatou historii.

Další imperativní zastávkou je Twin Lagoon, která je jedním z nejznámějších přírodních divů Coron Island. Twin Lagoon je dvousložkovou lagunou, která je spojena úzkým průchodem. Voda v laguně je krásně modrá a průzračná, a poskytuje návštěvníkům jedinečný pocit klidu a ticha. Je to ideální místo pro plavání, šnorchlování nebo jednoduše relaxaci na palubě lodi.

Neměli byste také vynechat návštěvu zátoky Kayangan, která je známá jako "nejčistější jezero na Filipínách". Cesta k jezeru vede úzkou stezkou až na vrchol hor, odkud se otevírá dechberoucí výhled na zátoku. Po sestupu do jezera si budete moci vychutnat jeho křišťálově čistou vodu a tělesně i duševně relaxovat.

Coron Island je také bohatým zdrojem mořských živočichů a korálových útesů. Můžete se pokochat krásou útesů při šnorchlování nebo pod vedením zkušeného potápěče pod hladinou vody. Potápění na Coron Island je jedinečný zážitek, kde se setkáte s rozmanitostí mořských živočichů, jako jsou želvy, rejnoci nebo tilapie.

Pokud se občas unavíte od dobrodružných aktivit, můžete se vždy vrátit na pláže Coron Island. White Beach, která se nachází na východní straně ostrova, je jednou z nejznámějších pláží. S bílým jemným pískem a azurovou vodou nabízí dokonalou scénu pro odpočinek a relaxaci.

Coron Island je jedním z nejdůležitějších turistických cílů na Filipínách a důvod je zřejmý. Jeho krása a přírodní divy jsou prostě ohromující. Pokud hledáte dovolenou plnou dobrodružství, krásy a pohody, pak je Coron Island to pravé místo pro vás. Nezapomeňte si naplánovat svou cestu na Filipíny a odhalit tuto skrytou perlu.


Počasí Filipíny Coron Island


Coron Island je jednou z nejkrásnějších a nejexotičtějších destinací na Filipínách. Nachází se na severozápadě provincie Palawan v zemi a je jedním z nejnavštěvovanějších ostrovů v regionu. Tento ostrov nabízí úžasné pláže, průzračné vody a nádherné podvodní scenérie, což z něj činí populární cíl pro milovníky přírody, potápěčství a dovolených ve stylu ostrovního ráje.

Počasí na Coron Island je charakteristické tropickým klimatem, které je typické pro Filipíny. Existují dvě hlavní sezóny: suchá sezóna a deštivá sezóna. Suchá sezóna trvá od listopadu do května a je považována za nejlepší čas na návštěvu Coron Island. Během této doby jsou teploty mírně nižší a srážky jsou minimální. Průměrná teplota se pohybuje kolem 30 °C a teplota oceánu dosahuje příjemných 26-30 °C.

Deštivá sezóna na Coron Island trvá od června do října a přináší množství srážek, bouří a občasného silného větru. Během této doby jsou teploty stále vysoké, ale vlhkost vzduchu je vyšší a pravděpodobnost dešťových srážek je větší. Někteří lidé preferují návštěvu ostrova v deštivé sezóně, protože počasí vytváří dramatickou atmosféru a můžete se vyhnout davům turistů.

Pokud plánujete návštěvu Coron Island, doporučuje se zapravit si do zavazadla lehké oblečení, plavky, opalovací krém s vysokým faktorem ochrany, ochranu proti hmyzu a nepromokavé oblečení na případné deštivé dny. Nezapomeňte také na brýle a klobouk pro ochranu proti slunci.

Coron Island je jedním z těch speciálních míst na světě, které svým návštěvníkům nabízí krásy přírody v celé své rozmanitosti. Ať už se rozhodnete navštívit během suché nebo deštivé sezóny, jedno je jisté - zdejší scenérie a pohostinnost místních obyvatel vás přesvědčí o tom, že Coron Island je skutečným ostrovním rájem.


98 procent zákazníků jsou spokojeni

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Pátrat po letenkách