Nejčastější dotazy a odpovědi Bahrajn Awali Golf Club


1. Jak se mohu stát členem Bahrajn Awali Golf Clubu?
- Pro získání členství je potřeba vyplnit přihlášku, kterou naleznete na našem webovém sídle. Po vyplnění přihlášky se obraťte na recepci klubu, která vám poskytne další informace ohledně členského příspěvku a podmínek členství.

2. Mohu na golfovém hřišti hrát i jako nečlen?
- Ano, golfové hřiště je otevřené i pro veřejnost. Nečlenové si musí předem rezervovat čas prostřednictvím naší recepce a zaplatit zelený poplatek.

3. Jaká je délka našeho golfového hřiště?
- Bahrajn Awali Golf Club má 18jamkové golfové hřiště, jehož délka je přibližně 6 500 yardů.

4. Jaké jsou cenové relace za půjčení golfového vybavení?
- Ceny za půjčení golfového vybavení závisí na druhu vybavení a délce půjčování. Podrobnější informace ohledně cenového výpisu naleznete na našem webovém sídle nebo se informujte na recepci klubu.

5. Nabízíte golfovou lekci pro začátečníky?
- Ano, pořádáme golfové lekce pro začátečníky. Máme kvalifikované golfové trenéry, kteří vám mohou pomoci zdokonalit golfovou techniku. Pro více informací se obraťte na recepci klubu.

6. Můžu na hřišti hrát s vlastním vozíkem?
- Ano, je povoleno hrát s vlastním golfovým vozíkem. Je však nutné dodržovat golfové pravidla a postupy ohledně používání vozíků.

7. Nabízíte výhodné cenové balíčky pro členy?
- Ano, pro členy klubu máme připraveny speciální cenové balíčky na golfový trénink, pronájem vybavení a jiné služby. Podrobné informace ohledně těchto balíčků naleznete na našem webovém sídle nebo se informujte na recepci klubu.

8. Je nutné mít golf handicap, abych mohl hrát na vašem hřišti?
- Ne, není nutné mít golf handicap pro hraní na našem hřišti. Vítáme golfovou komunitu všech úrovní dovedností.

9. Máte ve svém klubu i restauraci?
- Ano, v rámci našeho golfového klubu máme restauraci, která nabízí širokou škálu jídel a nápojů. Restaurace je otevřená nejen pro členy klubu, ale i pro veřejnost.

10. Nabízíte pořádání golfových turnajů a akcí?
- Ano, pravidelně pořádáme golfové turnaje a akce pro naše členy. Tyto události jsou skvělou příležitostí pro zlepšení golfu a setkání s dalšími golfisty. Podrobnosti o našich nadcházejících turnajích a akcích naleznete na našem webovém sídle nebo se informujte na recepci klubu.


Letenka Bahrajn Awali Golf Club


Bahrajn Awali Golf Club: Rajský ráj pro milovníky golfu

Bahrajn je známý svými krásnými plážemi, luxusními hotely a bohatou historií. Ale co když hledáte něco jiného než jen dech beroucí pobřeží a pulsující město? Pokud jste milovníkem golfového sportu, pak vám nemůže uniknout jeden z nejprestižnějších golfových klubů v zemi - Bahrajn Awali Golf Club.

Nachází se v blízkosti města Riffa, jen pár kilometrů od Bahrajnského mezinárodního letiště. Tento neuvěřitelný golfový klub se těší obrovské popularitě nejen mezi místními golfisty, ale také mezi návštěvníky z celého světa. Svými fantastickými golfovými hřišti a prvotřídními zařízeními si zaslouží své renomé.

Bahrajn Awali Golf Club je domovem dvou zvláštních trenérů, a to 18-jamkového hlavního hřiště a 9-jamkového tréninkového hřiště. Hlavní hřiště je navrženo tak, aby přinášelo výzvy a radosti jak pro začátečníky, tak pro zkušené hráče. S kvalitními travnatými plochami a pečlivě udržovanými greeny můžete být si jisti, že zde zažijete jedinečný zážitek.

Pro ty, kteří chtějí zlepšit svou hru, nabízí Awali Golf Club profesionálního trenéra, který vám rád pomůže dosáhnout vašeho potenciálu. Trenéři jsou zkušení a vášniví golfisté sami, takže mají hluboké porozumění všem aspektům hry a dokáží se přizpůsobit potřebám a úrovni hráče.

Kromě samotného hřiště a tréninkového hřiště klub také nabízí pokročilé zařízení pro trénink a vybavení pro prodej. Jeho golfové obchody a prodejny nabízejí široký výběr golfových vybavení od nejlepších světových značek. Bez ohledu na to, zda potřebujete nové hole, golfové oblečení nebo jiné příslušenství, můžete si být jisti, že zde najdete to, co hledáte.

Awali Golf Club také uspořádává různé turnaje a soutěže pro všechny úrovně hráčů. Tyto akce představují skvělou příležitost nejen k soutěžení, ale také k setkání s dalšími golfisty a vytvoření nových přátelských vazeb.

Ať už jste profesionální golfový hráč nebo začátečník, návštěva Bahrajn Awali Golf Club je zážitek, který se nezapomíná. Od okouzlujícího prostředí po prvotřídní služby a vybavení, tento klub splní očekávání každého nadšence do golfového sportu.

Pokud se chystáte na dovolenou na Bahrajně nebo jste v této zemi na pracovní cestě, nezapomeňte zavítat do Bahrajn Awali Golf Club. Zde si můžete užít svůj oblíbený sport na jednom z nejkrásnějších hřišť v zemi a získat nové zážitky a dovednosti, které s sebou odnesete zpět domů.


Počasí Bahrajn Awali Golf Club


Bahrajn je země s horkým a suchým klimatem. V Awali Golf Clubu, který se nachází v jižní části země, převládají podobné podmínky. Awali Golf Club se nachází v oblasti, kde jsou letní teploty velmi vysoké a mohou dosáhnout až 50 °C.

V létě je v Awali Golf Clubu velmi horko a suché. Průměrná teplota v období června až srpna se pohybuje kolem 40-45 °C. V případě, že se při hře setmí, teploty obvykle klesají pouze o několik stupňů. Kvůli vysokým teplotám se hraje na hřišti převážně v ranních a odpoledních hodinách. Během letního období se na hřišti mohou vyskytnout i písečné bouře, které kromě zhoršení viditelnosti také zhoršují kvalitu výhledu na hřiště.

Na podzim a na jaře jsou v Awali Golf Clubu celkově ideální podmínky pro hraní golfu. Teploty jsou příjemné, kolem 30 °C, a vlhkost vzduchu není tak vysoká jako v létě. V zimě se Awali Golf Club může pochlubit nejlepšími podmínkami pro hraní golfu. Teploty se pohybují kolem 20-25 °C a vlhkost vzduchu je nízká. V zimním období se hrají turnaje a tradiční golfové akce.

Z hlediska srážek je Bahrajn nejsušší zemí v Perském zálivu, což platí i pro oblast Awali Golf Clubu. Vítr se ve středomoří může dostat až do oblasti země a změnit tak podmínky na hřišti. Awali Golf Club disponuje moderním zavlažovacím systémem, který zabezpečuje kvalitní trávníky a hřiště v celém roce.

Celkově lze tedy říci, že pro hraní golfu v Awali Golf Clubu jsou nejlepší podmínky na podzim a na jaře. Kvůli množství tepla se v horkém létě hraje pouze v určitém časovém období. A naopak v zimě jsou podmínky ideální. Díky modernímu zavlažovacímu systému se během celého roku garantuje kvalita trávníku. Zkrátka a dobře, hraní golfu v Awali Golf Clubu je skvělým zážitkem, který stojí za to zažít!


Ubytování Bahrajn Awali Golf Club


Bahrajn Awali Golf Club je jedním z nejprestižnějších golfových středisek v Bahrajnu a je zároveň velmi oblíbeným místem ubytování pro golfisty a turisty z celého světa. Tento skvělý resort se nachází v blízkosti hlavního města Manama a nabízí svým hostům vynikající ubytovací a rekreační zařízení.

Awali Golf Club je znám pro své nádherné golfové hřiště, které je považováno za jedno z nejlépe udržovaných v celém regionu. S rozlohou přesahující 7 500 yardů nabízí hřiště skvělou výzvu jak pro začátečníky, tak pro pokročilé golfisty. Zdejší fairwaye jsou pečlivě upravené a zelené, a díky svému strategickému designu nabízí hráčům různorodé herní situace. Navíc existuje možnost zapůjčení golfových vozíků a zařízení pro každého, kdo si přeje vyzkoušet tento skvělý sport.

Kromě golfových aktivit nabízí Bahrajn Awali Golf Club také luxusní ubytování. Hlavní budova resortu je elegantní a moderní, s nabídkou různých typů pokojů a apartmánů. Každý pokoj je prostorný, vkusně zařízený a vybaven veškerým potřebným komfortem pro pohodlný pobyt. Některé z pokojů mají dokonce výhled na golfové hřiště, což je pro milovníky tohoto sportu jistě zajímavé.

Pro hosty, kteří se chtějí zcela ponořit do golfového prostředí, je k dispozici také možnost rezervace golfových lekcí u profesionálních trenérů. Tito odborníci vám pomohou zdokonalit váš golf a naučí vás nejlepší techniky a strategie. Pro ty, kteří se nechtějí příliš namáhat, je připraven také relaxační bazén a lázně, kde si hosté mohou užít chvíle klidu a odpočinku.

Kromě ubytování a golfových aktivit nabízí Bahrajn Awali Golf Club také vynikající stravovací služby. V resortu se nachází několik restaurací a barů, které nabízejí širokou škálu jídel z různých kuchyní světa. Hosté si mohou vychutnat nejen tradiční bahrajnské speciality, ale také mezinárodní kuchyni a vybrat si z bohaté nabídky nápojů.

Celkově lze říci, že Bahrajn Awali Golf Club je ideálním místem pro ty, kteří se chtějí vydat na golfový výlet do Bahrajnu. Jeho kombinace kvalitního ubytování, skvělého golfového hřiště a prvotřídních rekreačních zařízení jistě uspokojí jak golfové nadšence, tak i ty, kteří jen rádi relaxují a odpočívají.


Dovolená Bahrajn Awali Golf Club


Bahrajn je malý, ale fascinující ostrov v Perském zálivu, který je známý svou bohatou historií, krásnými plážemi, moderní architekturou a vynikajícími golfovými hřišti. Jedním z nejprestižnějších golfových klubů na Bahrajnu je Awali Golf Club, který nabízí dokonalou kombinaci golfu, luxusu a pohody.

Awali Golf Club se nachází v centrální části ostrova Bahrajn a představuje ideální místo pro milovníky golfové hry. Hřiště je otevřené pro veřejnost a nabízí nezapomenutelné golfové zážitky pro hráče všech úrovní. Klub je oblíbený mezi místními rezidenty, expaty i turisty, kteří sem přijíždějí za účelem strávit relaxační den na zelené ploše.

Hřiště Awali Golf Club je navrženo podle nejvyšších standardů a nabízí 18 jamek s proměnlivými obtížemi. Každá jama je navržena s ohledem na přírodní krajinné prvky, což přidává unikátní estetický prvek do celého golfového zážitku. Hráči mohou očekávat kvalitně udržovaná fairwaye, různé strategické překážky, vodní plochy a výzvy pro jejich hru. Zelené jsou pečlivě sečené a nabízejí rychlost a plynulost, kterou bude hráči potřebovat ke splnění jejich golfového potenciálu.

Klubové prostory jsou luxusní a moderní, s veškerými vybaveními, která si hráči mohou přát. K dispozici je prostorný klubový dům s restaurací, bar a terasou, kde si hráči mohou odpočinout po náročné hře a vychutnat si výhled na krásné golfové hřiště. Golfový obchod má široký výběr golfových potřeb a oblečení nejvyšší kvality. Pro ty, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti, je k dispozici i golfová akademie s profesionálními trenéry, kteří nabízejí lekce a tréninky pro hráče všech úrovní.

Awali Golf Club také pořádá různé turnaje a společenské události, které přinášejí do klubu novou energii. Tyto události jsou skvělou příležitostí pro hráče, aby se utkali s ostatními golfisty a získali zkušenosti a povzbuzení. Klub je obklopen roku zelení a přírodní krásou, což z něj dělá klidné a relaxační místo pro strávení volného času.

Pokud plánujete dovolenou na Bahrajnu a jste vášnivým golfistou, zavítejte do Awali Golf Clubu. Toto golfové hřiště vám poskytne nezapomenutelný zážitek a umožní vám strávit čas na jednom z nejkrásnějších míst na ostrově Bahrajn. Připravte si golfové vybavení a připravte se na vzrušující hru na Awali Golf Clubu. Vaše dovolená na Bahrajnu určitě bude obohacena o toto úžasné golfové dobrodružství.


98 procent zákazníků jsou spokojeni

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Pátrat po letenkách