Nejčastější dotazy a odpovědi Rakousko Seefeld


1) Jaké je nejlepší dopravní spojení do Seefeldu?
- Nejlepší spojení do Seefeldu je vlakem. Z Vídně trvá cesta zhruba 4 hodiny, z Mnichova přibližně 2 hodiny. Existují také autobusové spoje ze Salcburku a Innsbrucku.

2) Kdy je nejlepší čas na návštěvu Seefeldu?
- Nejlepší čas na návštěvu Seefeldu jsou letní měsíce červenec a srpen, kdy jsou teploty příjemné a lze si užít aktivity jako cyklistika, turistika a golf. V zimě je Seefeld ideální pro lyžování a snowboardování.

3) Kam se mohu vydat na turistiku v okolí Seefeldu?
- V okolí Seefeldu jsou mnohé turistické trasy, jako je například túra na vrchol Härmelekopf s nádherným panoramatem. Další zajímavá trasa vede podél jezera Wildsee. Lze také podniknout výlety do nedalekého Garmisch-Partenkirchenu nebo Innsbrucku.

4) Jaké jsou nejlepší ubytovací možnosti v Seefeldu?
- V Seefeldu jsou k dispozici různé typy ubytování, od luxusních hotelů a apartmánů po rodinné penziony a chaty. Doporučujeme se ubytovat v blízkosti lyžařských areálů nebo v centru města.

5) Kam se mohu vydat na lyžování v Seefeldu?
- Seefeld je rozdělen na dvě lyžařské oblasti: Gschwandtkopf a Rosshütte. Oba areály nabízejí lyžařské tratě pro všechny úrovně lyžování. V Rosshütte je také k dispozici snowpark pro snowboardisty a freestyle lyžaře.

6) Jaké jsou nejlepší restaurace v Seefeldu?
- V Seefeldu je mnoho restaurací, které nabízejí rakouskou kuchyni, jako jsou například Gasthof Hirschen nebo Restaurant Pfefferkörndl. Doporučujeme také zkusit místní speciality, jako jsou halušky nebo štrůdl s tvarohem.

7) Jaké jsou nejlepší aktivity pro děti v Seefeldu?
- V Seefeldu jsou pro děti k dispozici různé aktivity, jako jsou tobogánové dráhy, kluziště, bazén s tobogány a dětské hřiště. Lze také podniknout rodinnou túru nebo navštívit zvířecí park Wildpark.


Počasí Rakousko Seefeld


Seefeld je malebné rakouské město, které se nachází v Tyrolsku. Město je známé nejen pro svou krásnou přírodu, ale také pro své příznivé počasí. Díky své poloze v údolí mezi horami má Seefeld relativně mírné a příjemné klima.

Letní počasí v Seefeldu je obvykle teplé a slunečné, s průměrnými teplotami kolem 20-25°C. Vrcholové teploty mohou dosahovat až 30°C, ale díky vysokohorské poloze města se zde často vyskytují i příjemné chladné noce. Díky tomu je Seefeld ideálním místem pro letní aktivity, jako je turistika, cyklistika nebo golf.

Podzim v Seefeldu je obvykle mírný a krásný, s teplotami kolem 10-15°C. Barevné listí, které se objevuje na okolních horách a jezerech, poskytuje nádherný a romantický výhled. Podzimní období je také ideální pro turistiku a prozkoumávání okolní přírody.

Zima v Seefeldu je známá svými sněhovými podmínkami a je ideálním místem pro zimní sporty. Průměrné teploty v zimě se pohybují kolem -5 až -10°C, přičemž teploty mohou klesnout až k -20°C. Díky své poloze v horách je Seefeld obklopeno nádhernými zasněženými kopci, které nabízí širokou škálu zimních aktivit, jako je lyžování, snowboarding, běh na lyžích a sanění.

Jaro je také krásným obdobím v Seefeldu, kdy příroda ožívá a kvetou zde různé druhy květů. Teploty se postupně zvyšují a pohybují se kolem 10-15°C. Seefeld je tedy skvělým místem pro procházky a cyklistiku v přírodě.

Celkově lze říci, že Seefeld nabízí skvělé počasí po celý rok. Každé roční období má své vlastní kouzlo a nabízí rozmanité venkovní aktivity. Nezáleží na tom, jestli jste tu pro aktivní dovolenou nebo jen relaxaci, Seefeld vám vždy nabídne ideální podmínky.

Navštívit Seefeld znamená být obklopen krásou horské přírody, vychutnávat si čistý vzduch a užívat si příjemného počasí. Bez ohledu na to, které roční období zvolíte, Seefeld vás nikdy nezklame svým příznivým počasím a nádhernou krajinou.


Letenka Rakousko Seefeld


Pokud hledáte letenku, která vás zavede do okouzlujícího rakouského městečka Seefeld, jste na správné adrese. Seefeld je malebné horské letovisko, které se nachází v regionu Tyrolsko. Jeho krásné alpské prostředí, historické budovy a bohaté možnosti zimních sportů lákají návštěvníky z celého světa.

Cesta do Seefeldu začíná letením do nejbližšího letiště, což je Innsbruck. Letiště Innsbruck je vzdáleno pouhých 20 km od Seefeldu, což z něj dělá ideální východisko pro vaši cestu do této horské destinace. Existuje několik leteckých společností, které nabízejí lety do Innsbrucku z mnoha evropských destinací. Z tohoto letiště můžete pak snadno pokračovat do Seefeldu pomocí taxi, pronájmu auta nebo veřejné dopravy.

Přílet do Seefeldu je jako pohled do pohádkového světa. Městečko je známé svou tradiční architekturou a má zachovalý středověký historický jádro. Kdykoliv v roce se zde můžete projít po úzkých kamenných uličkách, obdivovat nádherně zdobené fasády domů a navštívit historické památky, jako je kostel svatého Ondřeje a zámek Seefeld. Okouzlující atmosféra Seefeldu je tím správným místem pro romantickou procházku.

Oblíbenou aktivitou v Seefeldu je lyžování. Městečko je součástí olympijského regionu Innsbruck a nabízí řadu sjezdovek pro všechny úrovně lyžařů. Místní horské terény jsou také ideální pro běžecké lyžování a snowboard. Pokud jste vyznavačem adrenalinových sportů, můžete si vyzkoušet i skialpinismus nebo paragliding.

Seefeld není pouze destinací pro zimní radovánky. V létě můžete využít rozsáhlou síť turistických tras a projít se po malebné krajině. Můžete si také zapůjčit kolo a projet se po cyklostezkách, nebo se vydat na výlety do okolních hor. Milovníci golfového sportu ocení také několik golfových hřišť v okolí Seefeldu.

Po celý rok můžete také relaxovat v místních lázních. Lázně v Seefeldu nabízejí širokou škálu wellness a relaxačních služeb, jako jsou sauny, masáže a termální bazény. Je to ideální způsob, jak si odpočinout a užít si okouzlující atmosféru městečka.

Seefeld je také známé pro své gastronomické zážitky. V místních restauracích si můžete vychutnat tradiční tyrolskou kuchyni, která se skládá z chutných jídel, jako je hovězí guláš s knedlíkem, vídeňský řízek a kaiserschmarrn (tradiční rakouský dezert). Užijte si sklenku dobrého rakouského vína nebo místní pivo, abyste dokonale zakončili svůj den v Seefeldu.

Seefeld je jedinečným místem, které nabízí jak relaxaci, tak i adrenalinové dobrodružství. Pokud hledáte útulné horské letovisko plné krásy a zábavy, letenka do Rakouska Seefeld je to pravé pro vás.


Dovolená Rakousko Seefeld


Rakousko patří mezi oblíbené destinace mezi turisty, a to zejména díky své překrásné přírodě a množství turistických atrakcí. Jedním z míst, které stojí za návštěvu, je bezesporu Seefeld.

Seefeld se nachází ve spolkové zemi Tyrolsko, nedaleko hranic s Německem. Toto malebné městečko je obklopeno strmými horami a nachází se zde několik malebných jezer. Je to oblíbený cíl turistů jak v zimním, tak i letním období.

V zimě je Seefeld známé jako skvělé místo pro lyžování. Na návštěvníky čeká více než 200 kilometrů sjezdovek různých obtížností, a to jak pro začátečníky, tak i zkušené lyžaře. Čekají zde také lyžařské školy, kde si lidé mohou dopřát lekce od zkušených instruktorů. Kromě sjezdů je tu také několik příjemných běžeckých tras a možnost jízdy na sáňkách.

Seefeld je také oblíbené cíl pro letní turisty. Zdejší příroda poskytuje obrovské množství možností pro pěší turistiku, horské túry a cyklistiku. Turisté mohou objevovat krásy okolních hor a jezer, a to jak na vlastní pěst, tak i na organizovaných výletech s průvodcem. Jedním z nejoblíbenějších výletů je například túra na Seefeldskou mezi, odkud je nádherný výhled na celé údolí.

Kromě sportovních aktivit Seefeld nabízí i možnosti kulturního vyžití. V centru města se nachází množství historických budov, kostelů a malebných uliček se tradičními rakouskými hospůdkami. Turisté se zde mohou seznámit s místními tradicemi, gastronomií a kulturou.

Seefeld je také ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Zdejší hotely a penziony nabízejí ubytování ve všech cenových kategoriích, a to včetně zařízení pro rodiny s dětmi, jako jsou dětské hřiště, bazény a animační programy. Okolí Seefeldu je také plné rodinných atrakcí, jako jsou například zábavní parky, akvaparky a zoologické zahrady.

Seefeld tedy nabízí široký rozsah aktivit a zážitků pro každého, ať už se jedná o milovníky adrenalinových sportů, přírody, kultury nebo rodinné zábavy. Pokud hledáte klidnou a relaxační dovolenou uprostřed přírody, rakouské městečko Seefeld je pro vás ideální volbou.


Ubytování Rakousko Seefeld


Seefeld je krásné rakouské městečko, které se nachází v hornaté oblasti Tyrolsko. Toto městečko je známé nejen svou překrásnou přírodou, ale také svými sportovními aktivitami, které zde lze provozovat po celý rok. Pro turisty je v Seefeldu připraveno mnoho ubytování, od luxusních hotelů až po tradiční horské chaty.

Luxusní hotely

Městečko Seefeld nabízí turistům mnoho luxusních hotelů, které se nacházejí v blízkosti centra a mají výhodnou polohu pro různé outdoorové aktivity. Mezi ty nejpopulárnější hotely patří například St. Peter Hotel & Chalets de luxe, který nabízí luxusní pokoje, wellness centrum a vynikající kuchyni. Dalšími populárními hotely jsou The Interalpen-Hotel Tyrol, Krumers Alpin Resort & Spa a Wellnesshotel Schönruh.

Tradiční horské chaty

Pro ty, kteří hledají tradiční rakouské ubytování, jsou v Seefeldu k dispozici různé horské chaty. Tyto chaty jsou ideálním místem pro ty, kteří hledají klidné a romantické ubytování v krásné přírodě. Mezi nejoblíbenější horské chaty patří Seelos Alm, která nabízí jednoduché ubytování v útulných pokojích a malou restauraci s tradičním jídlem. Dalšími populárními chatami jsou Alpenhotel Seefelderhof, Sauserhof a Gasthof Risserhof.

Apartmány a penziony

Seefeld nabízí mnoho možností pro turisty, kteří preferují samostatný pobyt v apartmánech nebo penzionech. V Seefeldu jsou k dispozici široké možnosti, od jednoduchých až po luxusní apartmány a penziony. Mezi nejpopulárnější apartmány patří Villa Caroline, jedna z nejkrásnějších budov v Seefeldu, která nabízí prostorné a moderně zařízené apartmány. Dalšími oblíbenými apartmány jsou A-VITA Viktoria Residenzen, kde se mimo moderního ubytování nachází také wellness centrum, a Apart Garni Alpenperle.

Celkově lze říct, že Seefeld nabízí širokou možnost ubytování pro různé cestovatele s různými představami o jejich pobytu v tomto krásném městečku. Ať už si zvolíte luxusní hotel, tradiční horskou chatu nebo apartmány, návštěva Seefeldu vám bude určitě připomínat krásy rakouské krajiny a nabízí mnoho aktivit, které vás nebudou nudit.


98 procent zákazníků jsou spokojeni

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Pátrat po letenkách