Letenka Kanada Magdalen Islands


Letenky do Kanady jsou vždy lákavou nabídkou, neboť se jedná o jednu z nejkrásnějších zemí na světě. A jestliže plánujete návštěvu Kanady, navštívit Magdalen Islands by nemělo chybět ve vašem itineráři.

Magdalen Islands, česky souostroví Magdaleniny ostrovy, jsou skupina ostrovů nacházejících se v Hudsonově zálivu, severně od kanadské provincie Québec. Tento malý ráj na Zemi je doslova zasazený mezi Atlantický oceán a Saint Lawrenceův záliv. Je tvořen přibližně 12 hlavními ostrovy a mnoha menšími ostrůvky, které tvoří jedinečnou krajinu plnou zeleně, útesů, malebných pláží a neuvěřitelného přírodního bohatství.

Jedním z nejlepších způsobů, jak se dostat na Magdalen Islands, je letecky. Existuje několik leteckých společností, které nabízejí lety přímo na tato úchvatná místa. Můžete si vybrat z mnoha letišť, která mají přímé spojení s Magdalen Islands, včetně letiště v Montréalu nebo Québecu. Cena letenky se liší v závislosti na sezóně a dostupnosti, ale s trochou plánování a výhodou z rezervace letenek předem můžete najít skvělé nabídky.

Když jednou přistanete na Magdalen Islands, budete ohromeni nádhernou krajinou, která vás obklopí. Hlavním městem souostroví je město Cap-aux-Meules, které se nachází na ostrově s názvem Isle de Cap-aux-Meules. Město je bohaté na historii a nabízí mnoho aktivit pro turisty. Můžete navštívit místní muzeum, procházet se po malebném přístavu a vychutnávat si čerstvé mořské plody ve vyhlášených místních restauracích.

Dalším zážitkem, který nemůžete vynechat, je prozkoumání nádherných pláží Magdalen Islands. Bílý písek, tyrkysově modrá voda a skalnaté útesy vytvářejí dokonalou kombinaci pro odpočinek a relaxaci. Můžete si zaplavat, opalovat se nebo si pozorovat místní faunu a flóru. Souostroví je také oblíbeným místem pro surfování, díky svým větrným podmínkám, a takže pokud jste milovníkem tohoto sportu, nezapomeňte svou prknu nepřehlédnout.

Magdalen Islands jsou také proslulé svou bohatou přírodní krajinou a jedinečnou divokou zvěří. Můžete se vydat na exkurzi do přírodní rezervace, kterou tvoří lesy a jezera poskytující útočiště pro vzácné druhy ptáků, ryb a dalších živočichů. Během svého putování uvidíte tisíce tučňáků, tuleně a možná i velryby, které obývají tyto vody.

Navštěva Magdalen Islands je přímočarou cestou k poznání zázraků, které Kanada nabízí. Letenky na toto malebné souostroví jsou startovním bodem k objevování krás této unikátní destinace. Ať už zvolíte dovolenou plnou relaxace nebo akční dobrodružství, Magdalen Islands nezklamou. Takže neváhejte a zarezervujte si letenku do tohoto ráje na Zemi ještě dnes!


Počasí Kanada Magdalen Islands


Kanada je známá svou přírodní krásou a různorodostí klimatických podmínek, což zahrnuje i ostrovy Magdalen v Zálivu sv. Vavřince. Tyto ostrovy jsou tvořeny desítkami menších ostrůvků a jsou domovem pro přibližně 12 000 lidí. Počasí na Magdalen Islands se mění v závislosti na ročním období a může být velmi proměnlivé.

Letní povětrnostní podmínky na Magdalen Islands jsou obvykle mírné a teplé. Průměrná teplota v červenci a srpnu je kolem 20 až 25 stupňů, což je ideální pro návštěvu pláží a koupání v moři. Nicméně, protože se ostrovy nacházejí v severní části Atlantiku, může být voda velmi chladná, i když teplota vzduchu je příjemná. Letní měsíce jsou také často větrné, což může způsobit vlnky na moři a trochu horší podmínky pro plachtění a rybaření.

Podzim na Magdalen Islands je krásný, ale velmi chladný. Teploty klesají až na nulu až -5 stupňů a mohou zde být občas silné větry. Nicméně, barevné listí a mnoho festivalů se koná během tohoto období, což láká turisty z celého světa. Vzhledem k tomu, že jsou ostrovy obklopeny otevřeným mořem, mohou být zdejší podzimní bouře velmi silné a přinést silné vlny a deště.

Zima na Magdalen Islands je přísná, s teplotami, které se drží kolem -10 až -20 stupňů Celzia. Zimní podmínky zde mohou být velmi drsné, se silnými větry a sněhovými bouřemi, což způsobuje časté výpadky elektřiny a trhliny v zamrzajících vodách. Nicméně, zimní krása ostrovů, jako jsou ledové zácpy, mohou být úžasné pro fotografování a zážitek pro turisty, kteří hledají dobrodružství.

Jaro na Magdalen Islands přináší pomalé oteplení, s teplotami kolem 5 až 15 stupňů Celsia. S sněhem však stále ještě lze počítat a i když se sníží počet silných bouří, mohou se na ostrovech často objevovat bouřky s deštěm a větrem. Pozitivem pro turisty je, že prameny jsou plné podzimního deště, což zase zahání sucho, a rostou tu zde louky se zelenou trávou, která hostí mnoho zdejších druhů zvířat.

Celkově lze říct, že počasí na Magdalen je ostrovech velmi proměnlivé a závisí na ročním období. Od krátkých letních dnů až po drsné zimní podmínky mohou návštěvníci ostrovů očekávat různorodé klima. Nicméně, bez ohledu na počasí, jsou Magdalen Islands krásným místem k návštěvě a objevení krásy severního Atlantiku.


Nejčastější dotazy a odpovědi Kanada Magdalen Islands


1. Jak se dostanu na Magdaléniny ostrovy?

Na ostrovy se dá dostat letadlem ze dvou hlavních měst: Quebecu a Montréalu. Dále je možné využít trajekty z PEI (Prince Edward Island) nebo Nova Scotia.

2. Jsou na ostrovech pláže?

Ano, ostrovy jsou obklopeny krásnými plážemi, které jsou hojně navštěvované turisty.

3. Co mám vzít sebou na Magdalen Islands?

Doporučeným oblékáním jsou vrstvy oblečení, protože se může zrána i večer ochladit. Nesmí chybět ani plavky, sluneční brýle, opalovací krém, klobouk či čepice.

4. Kdy je nejlepší období na návštěvu ostrovů?

Nejlepší období pro návštěvu je od června do září.

5. Jsou na ostrovech dostupné služby?

Ano, na ostrovech jsou běžné veškeré služby jako např. restaurace, obchody, lékárny, bankomaty aj.

6. Co bychom mohli na ostrovech podniknout?

Na ostrovech můžete zajít na pláž, projížďky na kole, surfování, kánoistiku, rybaření či procházky přírodou. Také můžete navštívit místní muzea, galerie, kostely, přístavy a plážové promenády.

7. Jaká měna se používá na ostrovech?

Měnou, kterou se používá na ostrovech, je kanadský dolar.

8. Jaká řeč se na ostrovech používá?

Úředním jazykem na ostrovech je francouzština, ale lidé mluví i anglicky.

9. Kde lze na ostrovech ubytovat?

Na ostrovech lze najít mnoho možností ubytování – apartmány, hotely, kempy či motely.

10. Jsou na ostrovech obchody s rybami?

Ano, na ostrovech najdete mnoho obchodů s rybami se zajímavou nabídkou čerstvých ryb a mořských plodů.


Ubytování Kanada Magdalen Islands


Na Magdalenových ostrovech, jednom z nezapomenutelných přírodních rájů Kanady, je mnoho překrásných míst k návštěvě. Pokud hledáte jedinečné a klidné ubytování, které vás propojí s přírodou a umožní vám prozkoumat krásy ostrova, určitě vás nadchne nabídka ubytování na těchto ostrovech.

Magdalenovy ostrovy jsou součástí provincie Quebec a nachází se ve východní části Kanady. Jsou to ostrovy neuvěřitelné krásy, s plážemi s jemným pískem, tyrkysovými vodami, útesy a úchvatnou přírodou. Tato odlehlá destinace je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a odpočinek daleko od rušného města.

Na Magdalenových ostrovech lze najít různé typy ubytování, které odpovídají různým preferencím a potřebám turistů. Od malých bed and breakfast a penzionů po luxusní hotely, všechny tyto možnosti nabízejí krásný výhled na moře a snadný přístup k plážím.

Pro ty, kdo hledají jedinečnou zkušenost, je tu možnost ubytování v jednom z tradičních dřevěných domků. Tyto malebné chatky se nacházejí přímo na pobřeží a umožňují hostům prozkoumat okolní přírodu a vychutnat si nádherné výhledy. Tyto domy jsou vybaveny veškerými moderními pohodlími a poskytují hostům útulný a komfortní pobyt.

Další možností je pronájem jednoho z plně vybavených apartmánů nebo rekreačních chat. Tyto ubytovací možnosti jsou ideální pro větší skupiny nebo rodiny, protože poskytují dostatek prostoru a soukromí. Hosté zde mají často možnost vařit ve vlastní kuchyni a využívat příjemné venkovní prostory.

Pokud preferujete více luxusu, existuje také několik luxusních hotelů na ostrovech, které nabízejí prvotřídní služby a vybavení. Tyto hotely jsou obklopeny nádhernou přírodou a poskytují hostům příležitost relaxovat a vychutnat si luxusní dovolenou.

Nezáleží na tom, jaký typ ubytování si vyberete, je jisté, že na Magdalenových ostrovech zažijete nezapomenutelné chvíle. Příroda těchto ostrovů je neuvěřitelně rozmanitá a nabízí mnoho možností k prozkoumání. Můžete si užívat procházky po plážích, objevovat úchvatné útesy nebo si vyrazit na cyklistické či pěší výlety po ostrově.

Zkrátka, ubytování na Magdalenových ostrovech vás vezme do jedinečného prostředí plného nádherné přírody a klidu. Bez ohledu na to, jaký typ ubytování si vyberete, budete mít zaručeně úžasný pobyt a odměněni krásami tohoto malebného ráje v Kanadě.


Dovolená Kanada Magdalen Islands


Magdalen Islands jsou jedinečnou destinací pro dovolenou v Kanadě. Nacházejí se ve vzdálenosti přibližně sedmitisíce kilometrů od Evropy a jsou největším souostrovím v Quebecku. Tato nádherná destinace nabízí nepřeberné množství přírodních krás a aktivit pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Jednou z největších atrakcí Magdalen Islands je překrásné pobřeží s bílými písečnými plážemi, které se táhnou na desítky kilometrů. Tyto pláže jsou ideální pro odpočinek, procházky a opalování. Můžete si také pronajmout kajak nebo paddleboard a vydat se na vodní dobrodružství kolem ostrovů.

Příroda na Magdalen Islands je opravdu úchvatná. Ostrovy jsou domovem mnoha druhů ptáků, mořských savců a jiných zvířat. Milovníci přírody mohou navštívit rezervaci Pointe de l'Est a sledovat divoké koně v plném proudu. Na ostrovech také žijí tuleňové a můžete se dokonce vydat na výlet lodí a pozorovat je ve volné přírodě.

Přestože jsou Magdalen Islands relativně malé, nabízejí bohatý kulturní život. Mohli byste navštívit malé vesnice a objevit místní trhy, muzea a galerie. Místní obyvatelé jsou přátelští a rádi přijdou do styku s návštěvníky ze všech koutů světa.

Pro aktivní dovolenou jsou Magdalen Islands také skvělou volbou. Můžete si pronajmout kolo a projet se po cyklostezkách, které vás zavedou do okouzlujícího venkovského prostředí a malebných scenérií ostrovů. Rybaření je také velmi populární aktivitou zde a je možné se vydat na rybářskou výpravu a chytit si vlastní večeři.

Místní kuchyně je bohatá a nabízí čerstvé mořské plody jako humry, langusty, ústřice a další. Je zde také široká škála restaurací a kaváren, které mají speciální menu se zvláštními místními specialitami.

Navštívení Magdalen Islands bude určitě nezapomenutelnou zkušeností. Přírodní krása, kulturní dědictví a široké spektrum aktivit pro všechny věkové skupiny dělají z těchto ostrovů ideální destinaci pro dovolenou. Pokud hledáte místo, kde se můžete odpočinout a zároveň zažít dobrodružství, pak jsou Magdalen Islands tou správnou volbou.


98 procent zákazníků jsou spokojeni

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Pátrat po letenkách