Počasí Grenada Levera Beach


Grenada je krásný karibský ostrov, který je známý svými bílými písečnými plážemi a turistickými atrakcemi. Jednou z nejpopulárnějších pláží na Grenadě je Levera Beach, která se nachází v severní části ostrova. Tato pláž nabízí návštěvníkům nezapomenutelný zážitek díky svému úchvatnému prostředí, jasně modrému moři a teplému podnebí.

Počasí na Grenadě se v průběhu roku mírně mění, ale většinou zůstává teplé a slunečné. Levera Beach, jako i většina dalších pláží na Grenadě, má tropické klima s vysokou teplotou po celý rok. Průměrná teplota vzduchu se pohybuje mezi 23 - 31 °C a teplota vody bývá kolem 26 - 27 °C. V období letních měsíců, tedy od června do srpna, mohou návštěvníci zažít větší množství srážek, ale i tak je toto období vhodné pro plážové aktivity.

Levera Beach se nachází na severním pobřeží, což znamená, že je vystavena více větru než pláže na jižním pobřeží. Většinou fouká mírný vánek, ale občas se může vyskytnout i silnější vítr. Pokud se chystáte na pláž, doporučuje se mít s sebou ochranné sluneční brýle a případně i klobouk či šátek na hlavu.

Levera Beach je ideálním místem pro plavání, šnorchlování nebo potápění. Moře je zde klidné a čisté, takže návštěvníci si mohou užívat skvělý výhled na mořské živočichy a korálové útesy. Návštěvníci si zde mohou také pronajmout kajak nebo paddleboard a objevovat okolí z vody.

Celkově lze říci, že když se rozhodnete navštívit Grenadu a především Levera Beach, můžete se těšit na krásné a slunné počasí po celý rok. Dejte si pozor na vítr a nezapomeňte si s sebou přinést dostatek vody a ochranných pomůcek proti slunci. Levera Beach je skvělou volbou pro ty, kteří hledají méně přelidněné pláže s přírodním kouzlem a klidem, který pancíře roztaje kdekoli na světě.


Dovolená Grenada Levera Beach


Grenada je malý ostrovový stát v Karibiku, který se pyšní krásnými plážemi a bohatou historií. Jednou z nejkrásnějších pláží na ostrově je bezesporu Levera Beach. Pokud plánujete dovolenou na Grenadě, určitě si nenechte ujít návštěvu této pláže.

Levera Beach se nachází na severovýchodním cípu ostrova Grenada. Je proslulá svou bílou písčitou pláží a průzračně modrou vodou Karibského moře. Díky své izolované poloze a zasněžené krajině nabízí ideální místo pro romantické chvíle v páru nebo pro relaxaci po hektických pracovních měsících.

Pláž Levera Beach je také známá pro pozorování želv zelených. Tyto ohrožené živočichy se tady často vyskytují a každý rok sem dorážejí, aby nakladaly svá vejce. Turisté z celého světa se sjíždějí na tuto pláž, aby si mohli tyto krásné tvory pozorovat při jejich cestě z moře až na pevninu a zpět.

Na pláži Levera Beach najdete několik malých barů a obchodů, které nabízejí osvěžující nápoje a občerstvení. Pokud máte rádi adrenalinové zážitky, můžete si pronajmout kajak nebo katamarán a prozkoumat okolní pobřeží. Pro fanoušky potápění je k dispozici mnoho možností, jak objevovat podwodni svět vody Karibiku.

Pokud se chystáte na dovolenou na Grenadě, neměli byste si nechat ujít návštěvu pláže Levera Beach. Tato krásná pláž nabízí nádherné prostředí, na které se nezapomíná. Navíc se zde můžete setkat s těmito ohroženými želvami zelenými, což je zážitek, který Vás určitě naplní úžasem a vděčností za tuto přírodní krásu.


Ubytování Grenada Levera Beach


Grenada je karibský ostrov plný přírodní krásy, bohaté kultury a úžasné pláže. Jednou z nejlepších pláží na ostrově je Grenada Levera Beach, která nabízí nádherný zážitek pro návštěvníky.

Grenada Levera Beach se nachází na severní části ostrova Grenada, v blízkosti stejnojmenné vesnice. Tato pláž je známá svou krásnou bílou písčitou pláží, tyrkysovým mořem a impozantními útesy. Je to ideální místo pro ty, kteří si přejí relaxovat na slunci a užívat si klidu a pokoje.

Kromě krásné pláže nabízí Grenada Levera Beach také několik aktivit, které si můžete vychutnat. Můžete si vyzkoušet šnorchlování nebo potápění a objevovat úžasný podmořský svět s pestrou faunou a flórou. Pokud máte rádi adrenalinové sporty, můžete si pronajmout jízdu na vodním skútru nebo vyjet na rybářský výlet a vyzkoušet si sportovní rybolov.

Pokud si chcete prohlédnout okolí pláže, můžete se vydat na procházku do nedalekého přírodního rezervátu Levera National Park. Zde můžete obdivovat nádhernou přírodu, včetně mangrovových lesů, přírodních jezer a tropických rostlin.

Pro ty, kteří si chtějí vychutnat jídlo, je na pláži k dispozici několik restaurací a stánků s pohoštěním. Můžete si vychutnat tradiční karibskou kuchyni, včetně čerstvého mořského jídla a místních specialit.

Pokud se chystáte na návštěvu Grenada Levera Beach, je doporučeno zůstat v jednom z hotelů nebo resortů poblíž. Existuje několik možností ubytování ve vesnici Levera. Mnoho hotelů a resortů nabízí plážový přístup, bazény, restaurace a další vybavení, abyste si z pobytu užili co nejvíce.

Celkově vzato, Grenada Levera Beach je krásné místo s úžasnými přírodními krásami a aktivitami pro návštěvníky. Je to dokonalé místo pro ty, kteří chtějí užít si klidného a relaxačního pobytu na Grenadě. Ať již se rozhodnete si pouze lehnout na pláži a relaxovat, nebo si vyzkoušet nějaké z vodních sportů, Grenada Levera Beach vám poskytne nezapomenutelný zážitek.


Letenka Grenada Levera Beach


Grenada, malý ostrov v Karibiku, nabízí návštěvníkům krásné pláže, tyrkysovou vodu a pestrou flóru i faunu. Mezi oblíbené pláže v Grenadě patří i Levera Beach. Pokud o tomto ráji sníte, není nic jednoduššího než si zakoupit letenku a vyrazit podívat se na toto místo na vlastní oči.

Levera Beach se nachází na severu Grenady, v blízkosti vesnice Levera. Pláž je dlouhá asi 1 km a nabízí bílý písek a krásnou turquoisovou vodu, kterou obklopují palmové stromy. Vzhledem k tomu, že se nachází v severní části ostrova, je mnohem méně navštěvovaná než pláže na jihu Grenady. To znamená, že se můžete těšit na klid a soukromí.

Levera Beach je také známá tím, že se na ní kladou vejce karety, ohrožených želv středomořských. Ty sem přicházejí každoročně od března do srpna, aby zde nakladly svá vejce. Pokud budete mít štěstí, můžete sledovat tento unikátní proces zblízka.

Navíc je z Levera Beach krásný výhled na malebnou pobřežní skalnatou linii a na vzrušující krajinu. Pokud máte rádi dobrodružství, můžete se procházet přírodním parkem Levera National Park, který se nachází blízko. Areál se rozkládá na 450 akrů a nabízí turistům ucelený přehled o místním ekosystému.

Pokud se chystáte na Grenadu navštívit, koupit letenku na Levera Beach určitě stojí za to. Toto místo nabízí ideální kombinaci klidu, krásné přírody a jedinečných zážitků. Zkuste si na pláži poležet nebo se procházet podél pobřeží a užijte si to nejlepší, co Grenada nabízí.


Nejčastější dotazy a odpovědi Grenada Levera Beach


Zde je několik nejčastějších dotazů a odpovědí o pláži Grenada Levera Beach:

1. Jak se dostanu na pláž Levera Beach?
- Pláž Levera Beach se nachází na severním pobřeží ostrova Grenada. Nejlepší způsob, jak se tam dostat, je automobil nebo taxi.

2. Je na této pláži vstupné?
- Ne, na pláži Levera Beach se neplatí žádné vstupné.

3. Můžu na této pláži kempovat?
- Bohužel, rozbíjení stanů na této pláži není povoleno.

4. Jsou na pláži k dispozici sprchy a toalety?
- Ano, na pláži Levera Beach najdete veřejné sprchy a toalety.

5. Je na této pláži možnost půjčení lehátek a slunečníků?
- Ano, na pláži je možné si půjčit lehátka a slunečníky.

6. Je tato pláž vhodná pro plavání?
- Levera Beach je známá svou silnou vlnitostí a proudy, takže plavání na této pláži není vždy bezpečné. Doporučuje se být velmi opatrný a sledovat pokyny záchranných plavčíků.

7. Existuje na pláži restaurace nebo občerstvení?
- Bohužel, na pláži Levera Beach nenajdete žádné restaurace nebo občerstvení. Doporučuje se přinést si vlastní jídlo a pití.

8. Jaké aktivity jsou na této pláži k dispozici?
- Na pláži Levera Beach si můžete užít krásných procházek, pozorovat místní ptactvo a případně se věnovat fotografování. Nejsou zde však k dispozici žádné vodní sporty ani jiné aktivity.

9. Kde se nachází parkoviště pro návštěvníky pláže?
- Parkoviště pro návštěvníky pláže Levera Beach se nachází nedaleko vstupu na pláž a je dostatečně velké pro všechny návštěvníky.

10. Je tato pláž oblíbená mezi turisty?
- Ano, pláž Levera Beach je oblíbená jak mezi místními obyvateli, tak i mezi turisty kvůli svojí krásné a nedotčené přírodě.


98 procent zákazníků jsou spokojeni

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Pátrat po letenkách