Ubytování Grenada Concord Waterfalls


Grenada je jednou z nejkrásnějších karibských destinací, která láká návštěvníky svými úchvatnými přírodními scenériemi. Mezi nejpopulárnější atrakce tohoto karibského ostrova patří Concord Waterfalls. Tato nádherná přírodní lokalita je známá svými vodopády, které představují jedinečný pohled na to, jak příroda může být ohromující. Pokud plánujete návštěvu Grenady, pobyt v blízkosti Concord Waterfalls je nepřehlédnutelnou volbou.

Concord Waterfalls se nachází v blízkosti horské vesnice Concord a je přístupná jak pěšky, tak autem. Tvoří ji tři hlavní vodopády, z nichž každý má své jedinečné kouzlo. Největší ze všech je první vodopád s názvem "Alekanda" o výšce přibližně 18 metrů. Druhý vodopád je známý jako "Balthazar" a vytváří malebnou scénu s vodopádem padajícím z výšky 25 metrů do bazénu. Třetí vodopád, "Concord", tvoří nejmenší část celého komplexu, ale neméně pohádkovou krajinku. Všechny tři vodopády se nacházejí v krásné přírodní rezervaci, která poskytuje útočiště pro rozmanité druhy rostlin a zvířat.

Okolí Concord Waterfalls je ideální pro ty, kteří hledají klid a relaxaci v přírodě. Pro milovníky dobrodružství je zde také možnost pěší turistiky a horolezectví v okolních horách. Těšit se můžete na úchvatné výhledy na okolní krajinu, pralesy a obdivovat místní flóru a faunu.

Pro ty, kteří chtějí strávit více než jen jedno odpoledne u vodopádů, jsou k dispozici různé typy ubytování v okolí. Od malebných horských chat až po luxusní hotely, můžete si vybrat ubytování, které vyhovuje vašemu rozpočtu a preferencím. Smaragdově zelené hory a údolí vytvářejí dokonalou kulisu pro relaxaci po celodenních venkovních aktivitách.

Přímo u vodopádů Concord se nenachází penziony nebo hotely. Nejbližší ubytování se nachází ve vesnici Concord, která je vzdálena pouhých pár minut pěší chůze od hlavních vodopádů. Vesnice nabízí možnost ubytování v několika malých penzionech a chatách, které jsou ideální pro ty, kteří chtějí prožít autentický pobyt v karibském prostředí. Tyto ubytovací zařízení často nabízejí vyhlídkové terasy a zahrady s výhledem na okolní scenérie.

Pro ty, kteří mají větší rozpočet, je možné se ubytovat v luxusních rezortech v blízkosti vodopádů. Tyto rezorty někdy poskytují i průvodce pro výlety ke vodopádům a dalším zajímavým místům v okolí. To vám umožní plně využít svůj pobyt a objevit všechny krásy, které Concord Waterfalls nabízejí.

Concord Waterfalls je skutečně klenotem Grenady a pobyt v okolí těchto úchvatných vodopádů je nezapomenutelný pro všechny, kteří si chtějí užít přírodu a klid daleko od shonu všedního dne. Přijďte navštívit tyto ohromující vodopády a dejte své duši volnost v jednom z nejkrásnějších přírodních rájů na světě.


Letenka Grenada Concord Waterfalls


Grenada je malebný ostrov v Karibiku, který se pyšní krásnými plážemi, teplým mořem a úchvatnou přírodou. Jedním z nejzajímavějších míst, které byste neměli vynechat během své návštěvy, jsou Concord Waterfalls. Tento přírodní skvost je ideálním místem pro ty, kteří touží po dobrodružství a osvěžení ve vodních proudech.

Concord Waterfalls se nachází na severu ostrova a tvoří ho hned tři vodopády: Au Coin, Fontainbleau a Concord. Každý z těchto vodopádů má svůj unikátní a působivý vzhled. Přijedete-li sem, budete ohromeni nádherným spojením vysokých skalních stěn a divokých vodních toků.

První vodopád, Au Coin, má výšku přibližně 15 metrů. Je obklopen bujnou tropickou vegetací a skýtá dokonalé místo pro relaxaci. Můžete si zde užít osvěžující koupel ve vodě, která zde padá po četných terasách. V případě, že jste odvážní, můžete dokonce vyskočit do bazénu pod vodopádem a nechat se unášet jeho silou.

Další vodopád, Fontainbleau, je o něco menší, ale přesto neztrácí na své kráse. Tento nádherný vodopád nabízí okouzlující scenérii, která se bezpochyby vyjímá jako z pohádky. Můžete zde objevovat okolní krásy a prozkoumávat úžasnou flóru a faunu, kterou ostrov Grenada nabízí.

Největším z vodopádů je vodopád Concord, který dosahuje výšky kolem 21 metrů. Jeho obrovská síla a ohromující pohled na rozprskávající se vodu zajišťují nezapomenutelný zážitek. Můžete se tady projít po okraji vodopádu a dívat se na vodní tok, jak hluboko padá ze skály do bazénu pod ní.

Navštívení vodopádů Concord je jedinečnou příležitostí k objevování přírodní krásy ostrova Grenada. Můžete sem dorazit buď pěšky po stezce, která vede skrz hustý deštný prales a umožní vám vychutnat si atmosféru okolního lesa. Další možností je získat prohlídku s místním průvodcem, který vám ukáže nejkrásnější místa a sdělí vám zajímavé informace o historii a flóře a fauně tohoto místa.

Pokud hledáte dobrodružný a přírodní zážitek na ostrově Grenada, nezapomeňte navštívit Concord Waterfalls. Tyto tři vodopády nabízejí osvěžení, relaxaci a nádhernou scenérii, která vás zcela uchvátí. Dejte své dovolené na Grenadě nezapomenutelnou tečku tím, že se vydáte na tento úžasný vodopádový výlet.


Nejčastější dotazy a odpovědi Grenada Concord Waterfalls


Zde jsou nejčastější dotazy a odpovědi ohledně vodopádů Grenada Concord Waterfalls:

1. Jak se dostanu k vodopádům Grenada Concord Waterfalls?

Abyste se dostali k vodopádům Concord Waterfalls, musíte nejprve dojet do oblasti St. John, Grenada. Poté můžete buď sestoupit do údolí a projít lesními stezkami nebo se vydat na vodopády konkrétními cestami. Doporučuje se, abyste si před návštěvou vodopádů vyzvedli místní průvodce.

2. Mohu plavat v jezírkách pod vodopády?

Ano, můžete. Jezírka v podoblasti Concord Waterfalls jsou mělká a čistá, což umožňuje návštěvníkům koupání a relaxaci v jejich chladné vodě.

3. Je nutná rezervace pro návštěvu vodopádů?

Rezervace není nutná. Vodopády Concord Waterfalls jsou volně přístupné a návštěvníci jsou vítáni v jakoukoli denní dobu. Doporučuje se zůstat v místě po západu slunce.

4. Existuje v oblasti nějaké ubytování?

Ano, existuje několik ubytovacích zařízení v oblasti Concord Waterfalls. Tyto hotely a apartmány nabízejí komfortní pokoje a v některých případech také snídaně zdarma.

5. Je možné si pronajmout průvodce?

Ano, v oblasti Concord Waterfalls je možné si pronajmout průvodce. Těmto místním průvodcům můžete zaplatit a oni vám poskytnou informace o historii, geologii a biologii oblasti, stejně jako vám mohou ukázat skryté krásy, které byste sami nemuseli najít.


Počasí Grenada Concord Waterfalls


Grenada je krásný ostrov v Karibiku, který je známý svými ohromujícími přírodními krásami. Jedním z nejpůsobivějších přírodních zázraků, kterým se můžete těšit na tomto ostrově, jsou Concord Waterfalls, což jsou tři úchvatné vodopády.

Concord Waterfalls se nachází ve venkovské oblasti Grenady a představují ideální destinaci pro milovníky přírody a dobrodruhů. Tyto vodopády jsou tvořeny třemi částmi - horním, středním a dolním, které vytvářejí nádherný a úchvatný pohled.

Horní vodopád, známý také jako Au Coin Waterfall, je největší z trojice a nabízí úžasný výhled na okolní krajinu. K dosažení horního vodopádu je třeba absolvovat malý treking přes nádherné pralesy a kopce ostrova. Tato cesta je opravdu odměnou, protože po chvíli chůze se ocitnete před impozantním vodopádem, kde se voda seskupuje do krásného bazénu.

Střední vodopád, známý také jako Fontainebleau Waterfall, je druhým největším z vodopádů a je obklopený bujnou vegetací. Voda z vodopádu padá na mnoho menších skalisek, které tak vytvářejí osvěžující atmosféru a dokonalé místo na koupání v teplých karibských vodách.

Dolní vodopád, který se nazývá Josephine Waterfall, je nejmenší ze tří vodopádů, ale rozhodně si zaslouží vaší pozornost. Je jedinečný svojí atmosférou a klidem, který zde panuje. Pro milovníky fotografování je to dokonalé místo k zachycení krásné přírody.

Při návštěvě Concord Waterfalls se můžete také pokochat dalšími přírodními divy, které se nacházejí v okolí, například krásnou horskou krajinou, tropickými lesy a exotickými rostlinami. Je také možné vydat se na piknikový výlet a strávit zde celý den se svou rodinou či přáteli.

Co se týče počasí, Grenada je charakterizována jako tropický ostrov s horkým a vlhkým klimatem po celý rok. Nejvhodnější období pro návštěvu vodopádů je mezi listopadem a květnem, kdy se počasí pohybuje mezi 24 ° C a 30 ° C a minimálně prší.

Je důležité si vzít s sebou vhodné oblečení a obuv, které jsou pohodlné a vhodné pro pěší túru. Doporučuje se také si vzít s sebou plavky, abyste si mohli vychutnat osvěžující koupel ve vodě u jednoho z vodopádů.

Návštěva Grenadských Concord Waterfalls je nezapomenutelným zážitkem, který vám umožní prozkoumat krásy karibské přírody. Během cesty na vodopády si nezapomeňte užít okolní krajinu, fotografovat a vychutnat si klid a atmosféru tohoto kouzelného místa.


Dovolená Grenada Concord Waterfalls


Grenada, ostrovní destinace v Karibiku, je známá svými krásnými plážemi, turistickými atrakcemi a přírodními zázraky. Jedním z těchto přírodních divů jsou slavné Concord Waterfalls, což jsou tři nádherné vodopády nacházející se v přírodním parku.

Concord Waterfalls se nachází na severozápadní části ostrova Grenada, v blízkosti vesnice Concord. Jsou to tři vodopády, nazvané "Concord Falls I", "Concord Falls II" a "Concord Falls III", které se nacházejí v hlubokém údolí lemovaném hustým deštným pralesem. Vodopády jsou přístupné po zachovalých stezkách, které vás provedou přírodní krásou ostrova.

První vodopád, Concord Falls I, je největší a nejznámější ze tří. Tento vodopád padá z výšky 18 metrů na mohutné vápencové skály, které ho obklopují. Návštěvníci si mohou postavit stany na přilehlém tábořišti a užít si krásné pohledy na vodopády z nedalekého bazénu, který se napájí z okolních potoků. Tento vodopád je oblíbeným místem pro koupání, skákání do vody a jen tak relaxovat v příjemném prostředí.

Druhý vodopád, Concord Falls II, je menší než jeho předchůdce, ale stále nabízí působivou scenérii. Je umístěný na kraji stejného údolí a je snadno dostupný po stezce, která vede kolem prvního vodopádu. Tento vodopád je obklopený exotickou vegetací a poskytuje idylické prostředí pro pikniky a odpočinek.

Třetí vodopád, Concord Falls III, je nejmenší ze tří, ale co mu chybí na velikosti, naplňuje jeho působivými výhledy. Tento vodopád je od Concord Falls II vzdálený pár minut pěšky a je obklopený klidem a pokojem, který je typický pro přírodu Grenady. Návštěvníci mohou užívat klidu a krásného okolí nebo zde dokonce meditovat.

Celý okolní region Concord Waterfalls a jejich okolí je důkladně zachován a chráněn jako součást přírodní rezervace Grand Etang. Místní průvodci se s vámi rádi podělí o své znalosti o flóře a fauně oblasti a poskytnou vám nezbytné informace pro turistiku po okolí.

Pro milovníky přírody a dobrodružství je návštěva Concord Waterfalls od Grenadského hlavního města St. George jednodenním výletem, který nabízí nejen nádherné vodopády, ale také přírodu a scenérie ostrova Grenada. Jistě si na tuto dovolenou budete pamatovat.

Takže pokud plánujete návštěvu ostrova Grenada, nezapomeňte navštívit Concord Waterfalls a zažít jedinečný zážitek v těchto nádherných přírodních divů.


98 procent zákazníků jsou spokojeni

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Pátrat po letenkách