Nejčastější dotazy a odpovědi Estonsko Viimsi


1. Jak se dostanu z letiště Tallinn do Viimsi?
Odpověď: Z letiště v Tallinnu se můžete dostat do Viimsi buď taxíkem nebo autobusem. Autobusová linka číslo 114 je přímou trasou mezi letištěm a Viimsi.

2. Jak dlouho trvá cesta z Tallinnu do Viimsi?
Odpověď: Cesta z Tallinnu do Viimsi trvá obvykle asi 20 minut autem nebo 30 minut autobusem.

3. Kde se nachází nejbližší pláž v oblasti Viimsi?
Odpověď: Nejbližší pláž v oblasti Viimsi se nachází v lázeňském městečku Pirita, které je asi 15 minut jízdy od Viimsi.

4. Existuje v Viimsi nějaký supermarket?
Odpověď: Ano, v Viimsi najdete několik supermarketů, jako jsou Rimi, Selver a Maxima. Tyto obchody nabízejí široký výběr potravin a dalších produktů.

5. Jsou v oblasti Viimsi nějaké historické památky?
Odpověď: Ano, v Viimsi se nachází několik historických památek, jako je kostel svatého Jakuba, který je postavený ve stylu středověkých církevních staveb.

6. Kde se můžu ubytovat v Viimsi?
Odpověď: V oblasti Viimsi najdete několik ubytovacích zařízení, jako jsou hotely, penziony a apartmány. Doporučené ubytování zahrnuje Viimsi Spa Hotel, Hotel Lucia a Viimsi Manor Guesthouse.

7. Kdy je nejlepší čas navštívit Viimsi?
Odpověď: Nejlepší čas navštívit Viimsi je během letních měsíců, zejména v červnu, červenci a srpnu, kdy teploty jsou příjemné a pláže jsou nejvíce přitažlivé.


Dovolená Estonsko Viimsi


Estonsko je malá baltská země, která se pyšní bohatou historií, krásnou přírodou a fascinujícími kulturními památkami. Jedním z nejatraktivnějších míst pro dovolenou v Estonsku je Viimsi, malebná obec poblíž hlavního města Tallinnu. Přečtěte si následující článek a objevte, proč byste měli zařadit Viimsi do svého seznamu destinací.

Viimsi se nachází na pobřeží Finského zálivu a nabízí nádherné výhledy na moře a přírodu. Pro milovníky pláže je zde mnoho možností k pobytu u vody. Pláž Pringi je oblíbená pro svou klidnou atmosféru a čistou vodu. Můžete si zde užít slunce, příjemné koupání v moři nebo si pronajmout paddleboard a prozkoumat okolí z vody. Další populární pláží je Pikakari, která je ideální pro pikniky a procházky po pobřeží.

Pro ty, kteří si chtějí užít trochu kultury, je v Viimsi řada zajímavých památek. Například Viimsi kostel, který je jednou z nejstarších dochovaných sakrálních staveb v Estonsku. Kostel byl postaven v roce 1865 a jeho interiér je skutečně působivý. Navštivte také Viimsi muzeum, kde se dozvíte více o historii obce a regionu.

Pro rodiny s dětmi je v Viimsi také mnoho zábavy. Aqualand, moderní vodní park s tobogány a bazény, je ideálním místem pro strávení odpoledne. Děti se zde mohou vyřádit na skluzavkách a rodiče si mohou odpočinout v relaxační zóně. Další možností je návštěva Oceanografického centra Sea Life Tallinn, kde můžete objevovat fascinující podmořský svět a zahrát si s některými z mořských živočichů.

Pro milovníky golfu je v Viimsi také golfový hřiště. Estonian Golf & Country Club nabízí dvě profesionální 18-jamkové hřiště s krásnými výhledy. Zde si můžete užít hezkou hru a zároveň si vychutnat okolní přírodu.

Pokud máte chuť na přírodní krásy a procházky, Viimsi se nachází poblíž národního parku Lahemaa. Tento park je jedním z největších a nejonápadnějších přírodních území v Estonsku. Můžete se vydat na procházku po jedné z mnoha turistických tras, objevovat malebné cesty a obdivovat nádherné scenérie.

Viimsi je skvělou destinací pro dovolenou v Estonsku. S plážemi, kulturními památkami, zábavou pro děti a přírodními krásami nabízí toto místo něco pro všechny. Pokud plánujete návštěvu Estonska, nezapomeňte zařadit Viimsi do svého itineráře a připravte se na nezapomenutelný zážitek.


Ubytování Estonsko Viimsi


Estonsko je země ležící na severovýchodě Evropy a je známé svou bohatou historií, nádhernou přírodou a malebnými městy. Jedním z těchto měst je i Viimsi, které se nachází nedaleko hlavního města Tallinnu a nabízí skvělé ubytování.

Viimsi je oblíbenou destinací turistů díky své výhodné poloze u Baltského moře a své blízkosti k hlavním turistickým atrakcím v Tallinnu. Pobyt v tomto malebném přímořském městě nabízí hostům skvělou příležitost spojit odpočinek na pláži s objevováním kouzla estonské historie a kultury.

V oblasti Viimsi jsou k dispozici různé druhy ubytování, které vyhovují potřebám a vkusu všech hostů. Zde se nachází široká škála hotelů, penzionů, apartmánů a soukromých domů k pronájmu. Nejvíce oblíbenými ubytovacími zařízeními jsou elegantní hotely v blízkosti pláže, které nabízejí krásné pokoje s výhledem na moře a moderní vybavení.

Místní hotely jsou známy svou vynikající pohostinností a přátelským personálem, kteří jsou vždy připraveni pomoci hostům s jakýmkoli požadavkem. Hosté zde mohou využívat vysoce kvalitních služeb a zařízení, jako jsou bazény, sauny, restaurace a wellness centra. Mnoho hotelů také nabízí odpočinkové aktivity pro hosty, jako je golfový hřiště, posilovna nebo venkovní aktivity jako jízda na kole či pěší turistika.

Pro ty, kteří preferují soukromí a nezávislost, jsou k dispozici také apartmány a soukromé domy k pronájmu. Tyto ubytovací možnosti jsou vhodné pro rodiny nebo skupiny přátel, kteří chtějí vytvořit si vlastní program a zážitky. Apartmány a domy jsou plně vybavené a nabízejí hostům pohodlí a prostor, který ocení při delším pobytu.

Při pobytu v Viimsi si hosté mohou vychutnat krásnou okolní krajinu a přírodu. Je zde mnoho příležitostí k procházkám podél pláže, návštěvě přírodních rezervací a výletů na kole. Kromě toho mohou hosté také navštívit historickou část města Tallinnu, které je od Viimsi vzdálené jen krátkou cestou přes moře.

Všechny tyto nabídky a prvotřídní ubytování činí z Viimsi skvělé místo pro relaxaci a objevování estonského krásy. Bez ohledu na to, zda zvolíte hotel, apartmán nebo pronájem soukromého domu, budete mít zaručen nezapomenutelný pobyt plný pohody, komfortu a krásných zážitků v Estonsku.


Letenka Estonsko Viimsi


Estonsko je krásná země s bohatou historií a kulturním dědictvím. Tato země má stále co nabídnout turistům z celého světa, kteří hledají zážitky a přírodní krásy. A pokud hledáte nová místa k návštěvě, měli byste určitě uvažovat o letenky do Viimsi ve Estonsku.

Viimsi je obec nacházející se na severním pobřeží Estonska a nabízí nádherné písečné pláže, křišťálově čisté moře a úchvatnou přírodu. Tato obec si zachovala svůj tradiční charakter a nabízí mnoho historických památek, jako jsou kostely, hrobky a památníky.

Přestože Viimsi není velké město, nabízí mnoho zajímavých aktivit pro návštěvníky. Zde jsou některé z možností, které byste si neměli nechat ujít:

1. Koupání a surfování

Viimsi má několik písečných pláží, které jsou ideální pro koupání, opalování a surfování. Pláže jsou obzvláště populární v letních měsících, kdy se sem sjíždí množství turistů. Na pláži si můžete vybrat z různých sportovních aktivit, jako jsou například vodní lyžování, ježdění na banánu či rafting.

2. Historické památky

Viimsi je bohatá na historické památky, ať už je to kostel svatého Jakuba, který byl postaven v roce 1863 nebo hrobka hodnostáře Pontuse de la Gardieho, který byl švédský generál v době vlády krále Gustava II. Adolfa. V obci se nachází také památník estonských bojovníků proti sovětské okupaci.

3. Pestrá gastronomie

Viimsi nabízí pestrou nabídku gastronomických zážitků. Můžete si vychutnat tradiční estonská jídla jako jsou například rybí polévka nebo pečené chovné prasata, nebo si zde vychutnáte i exotická jídla. V obci se nachází mnoho kaváren a restaurací, kde si návštěvník může pochutnat na regionálních specialitách.

4. Příroda a outdoorové aktivity

Viimsi je obklopena nádhernou přírodou, kde si můžete užít mnoho outdoorových aktivit. Můžete si zde pronajmout kolo a projet se po okolí nebo si naplánovat procházky pěšky. Obec má také různé trasy pro horské turisty, kteří si chtějí prohlédnout krásy estonské přírody.

5. Relaxace

Pokud hledáte místo pro relaxaci a odpočinek, Viimsi je pro vás ideální volbou. Obec nabízí mnoho relaxačních zařízení jako jsou například whalespas, sauny, masáže a vířivky. Tyto zařízení nabízejí maximální péči o vaše tělo a odpočinek od každodenního shonu.

Pro návštěvu Viimsi můžete zvolit různé způsoby dopravy. Mnoho lidí se rozhodne cestovat autem, ale pokud chcete ušetřit čas a peníze, můžete zvolit i letenku. Existují různé letecké společnosti, které nabízejí lety do Tallinnu, hlavního města Estonska, a odtud se po cestě můžete přesunout do Viimsi. Letenky můžete vybírat z různých cenových kategorií, takže si každý může najít let, který mu bude vyhovovat.

Krátké shrnutí

Viimsi je ideálním místem pro ty, kteří hledají krásnou přírodu, historické památky, kulinářské zážitky a aktivní dovolenou. Obec nabízí mnoho různorodých možnosti pro návštěvníky, ať už cestují sami nebo s rodinou. Pokud se rozhodnete pro letenku, můžete si užít pohodlnou a rychlou cestu do Viimsi a ušetřit si čas a peníze. Navštivte Viimsi a objevte krásy Estonska!


Počasí Estonsko Viimsi


Estonsko Viimsi leží na severovýchodě pobřeží Estonska a je populárním turistickým místem s překrásnou přírodou a malebnými plážemi. Abychom si mohli plně užít všechny aktivity a krásy tohoto regionu, je důležité znát počasí a mít informace o tom, jak se naši pobyt ovlivní.

Podnebí v Estonsku Viimsi je mírně kontinentální s vlivy pobřežního počasí. Letní měsíce jsou relativně teplé s průměrnou teplotou kolem 20 °C. V červenci a srpnu může teplota přesahovat 25 °C. Ideální počasí na procházky po pláži, koupání a vychutnávání si slunečních paprsků.

Na podzim se teploty postupně snižují. Říjen a listopad jsou chladnější měsíce s teplotou kolem 10 °C. Oblečte si teplejší oblečení a buďte připraveni na vítr, který může být na pobřeží silnější.

Zima v Estonsku Viimsi přináší chladné a mrazivé počasí. Průměrná teplota se pohybuje kolem -5 °C, ale mohou nastat i extrémnější teploty. Sníh je běžný a je ideální doba pro lyžování a další zimní aktivity. Pokud se chystáte na cestu do Viimsi v zimě, nezapomeňte si vzít teplé oblečení, boty a připravit se na zimní radovánky.

Na jaře se počasí začíná zlepšovat a teploty se postupně zvyšují. Březen a duben mají průměrnou teplotu kolem 5 - 10 °C. Květen je měsíc, kdy se teploty dostávají na příjemných 15 - 20 °C a příroda kvete.

Estonsko Viimsi je známo také pro své proměnlivé počasí. I během jednoho dne se mohou vyskytnout různé typy počasí, jako jsou slunečné období, deštivé dny a dokonce i silný vítr. Je proto vhodné být připraveni na různé podmínky a vzít si s sebou vhodné oblečení.

Není od věci sledovat předpověď počasí na den, který si plánujete strávit v Estonsku Viimsi, abyste mohli přizpůsobit svou aktivitu počasí. Naštěstí existuje mnoho webových stránek a mobilních aplikací, které poskytují přesné a aktuální informace o počasí.

Ať už se rozhodnete navštívit Estonsko Viimsi v létě nebo v zimě, jedno je jisté - krása přírody v tomto regionu je nesmírná a stojí za to být připravený na jakékoli počasí.


98 procent zákazníků jsou spokojeni

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Pátrat po letenkách