Dovolená Dominikánská republika El Portillo Beach


Dominikánská republika je oblíbenou destinací pro dovolenou, a jedním z nejkrásnějších míst, které můžete navštívit na tomto ostrově, je pláž El Portillo Beach. Tato pláž se nachází na severovýchodě ostrova Saona v provincii Samaná a je známá svou nádhernou přírodou, tyrkysovými vodami a bílým pískem.

Jedním z hlavních důvodů, proč byste měli navštívit El Portillo Beach, je jeho klidná atmosféra. Pláž není příliš přeplněná turisty, takže si zde můžete užívat klidného odpočinku a relaxace. Je ideálním místem pro ty, kteří hledají únik z každodenního shonu a stresu.

Jiným lákadlem El Portillo Beach jsou jeho křišťálově čisté vody. Mořská voda zde přechází od světle modré až po tmavě modrou barvu, což vytváří nádherný kontrast s bílým pískem pláže. Je to skutečný ráj pro milovníky vodních sportů, jako je potápění, šnorchlování nebo jízda na vodním skútru.

Na pláži El Portillo Beach najdete také několik resortů a hotelů, které nabízejí ubytování s výhledem na moře. Tyto ubytovací zařízení mají často vlastní pláže, restaurace a bary, takže nemusíte nikam chodit daleko, abyste si užili všechny potřebné pohodlí.

V okolí pláže najdete také několik zajímavých míst k návštěvě. Můžete si například projít přírodní rezervací El Limon, kde můžete vidět krásné vodopády a pozorovat místní flóru a faunu. Další možností je návštěva horské vesnice Las Terrenas, kde se můžete seznámit s místní kulturou, ochutnat tradiční dominikánské pokrmy a nakupovat suvenýry.

Pokud hledáte dokonalou plážovou dovolenou v Karibiku, El Portillo Beach v Dominikánské republice je určitě jedním z nejlepších míst, která byste měli zvážit. Tato pláž vám nabídne krásné scenérie, klid a relaxaci, a zároveň i možnost poznat místní kulturu a přírodu. Nezapomeňte si ale přibalit opalovací krém a plavky a těšte se na nezapomenutelnou dovolenou v ráji.


Letenka Dominikánská republika El Portillo Beach


El Portillo Beach je rozlohou největší a nejnavštěvovanější pláž v Dominikánské republice. Nachází se na severovýchodě země, poblíž města Las Terrenas. Tato plážová destinace je oblíbená jak u domácích obyvatel, tak u turistů z celého světa.

El Portillo Beach se pyšní bílým pískem, průzračně modrou vodou a úchvatnými panoramatickými výhledy. Pláž je ideálním místem pro ty, kdo touží po krásném pobytu na slunci, relaxu a koupání. Voda je příjemně teplá po celý rok, což umožňuje návštěvníkům užívat si koupání a další vodní aktivity bez jakýchkoli omezení.

El Portillo Beach je také ideální pro sportovní nadšence. Možnosti zahrnují potápění, šnorchlování, windsurfing a plachtění na své křižníky. Ti, kdo raději zůstanou na souši, mohou využít pláže k procházkám po pláži, volejbalu nebo příjemně si zaplavat v mělkém pobřežním vodu.

Pokud chcete zažít něco více dobrodružného, můžete si pronajmout katamarán nebo se připojit k výletu po upoutávkách, které nabízejí místní společnosti. Výlety vedou do okolních podmořských jeskyní, kde se mohou návštěvníci potápět a objevovat fascinující mořský život.

El Portillo Beach je také obklopen neuvěřitelnou přírodou, která láká milovníky turistiky. Nedaleko pláže se nachází národní park Los Haitises, kde se nacházejí horské lesy, mangrovní bažiny a útesy. Turisté se mohou vydat na pěší túry požívat krásy přírody nebo se vydat na objevování jeskyní, které jsou unikátní pro toto území.

Pokud jde o ubytování, El Portillo Beach nabízí širokou škálu hotelů a resortů pro různé rozpočty a preference. Ubytování nabízí nejen pohodlí a luxus, ale také překrásné výhledy na pláž a okolní krajinu.

Pokud plánujete svou další dovolenou, nezapomeňte zvážit El Portillo Beach v Dominikánské republice. Tato krásná a půvabná plážová destinace nabízí návštěvníkům nejen relaxaci a koupání, ale také adrenalinové aktivity, přírodní krásy a vzrušující dobrodružství. El Portillo Beach je skvělým místem pro ty, kteří touží po slunečné a bezstarostné dovolené.


Ubytování Dominikánská republika El Portillo Beach


El Portillo Beach patří mezi nejoblíbenější turistické destinace v Dominikánské republice. Tento krásný plážový resort se nachází na severovýchodním pobřeží země a nabízí nádherné pobytové možnosti pro návštěvníky.

El Portillo Beach je ideální pro ty, kteří si přejí relaxovat na bílých písečných plážích s tyrkysovým mořem. Resort se pyšní nádhernou pláží, která je dlouhá a rozlehlá, takže je zde vždy dostatek místa pro všechny návštěvníky. Pláž je také velmi čistá a udržovaná, což je důležité pro ty, kteří si chtějí vychutnat sluneční paprsky na lehátkách.

El Portillo Beach nabízí různé formy ubytování, včetně luxusních hotelů a apartmánů. Tyto ubytovací možnosti jsou moderní, čisté a vybavené veškerými pohodlími, aby si návštěvníci mohli užít svůj pobyt naplno. Hotely zde mají také výbornou gastronomii, která nabízí domácí speciality i mezinárodní kuchyni, aby uspokojila potřeby všech hostů.

El Portillo Beach nenabízí pouze ubytování, ale i širokou škálu aktivit a zábavy. Zdejší plážové bary a restaurace nabízejí nápoje a pokrmy přímo u vody, takže návštěvníci si mohou vychutnat osvěžující koktejl nebo místní specialitu přímo na pláži.

Sportovní nadšenci zde mohou vyzkoušet různé vodní aktivity, jako je například potápění, šnorchlování, windsurfing nebo jízdu na vodním skútru. K dispozici je také možnost prozkoumat okolí na slavné Dominikánské lodi, která vyjíždí na okružní plavby po blízkých ostrovech.

Pro ty, kteří si přejí odpočinout a uvolnit se, je zde nabídka wellness a spa služeb. Návštěvníci si tak mohou dopřát masáže, kosmetické ošetření nebo relaxovat v jacuzzi.

El Portillo Beach je tedy ideálním místem pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou na nádherné karibské pláži s vynikajícím ubytováním a širokou škálou aktivit. Toto místo si získává srdce návštěvníků svou krásou a pohostinností. Dominikánská republika je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací a El Portillo Beach je jedním z jejích nejlepších resortů.


Nejčastější dotazy a odpovědi Dominikánská republika El Portillo Beach


1. Jaké aktivity nabízí resort El Portillo Beach?
Resort El Portillo Beach nabízí různé aktivity jako potápění, plavání s delfíny, golf, tenis, vodní sporty a mnoho dalšího.

2. Jaký je vulkanický ostrov Saona a jak se tam dostat?
Saona je ostrov v Karibiku, který se nachází poblíž pobřeží Dominikánské republiky. K ostrovu lze dostat lodí z města Bayahibe nebo Punta Cana.

3. Má resort El Portillo Beach all-inclusive program?
Ano, resort El Portillo Beach nabízí all-inclusive program, který zahrnuje jídlo, nápoje a aktivity.

4. Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat z letiště do resortu?
Nejlépe se dostanete ze letiště do resortu taxíkem nebo si můžete pronajmout auto.

5. Je WiFi k dispozici ve všech částech resortu?
Ano, WiFi je k dispozici ve všech částech resortu.

6. Je nutné mít očkování před cestou do Dominikánské republiky?
Před cestou do Dominikánské republiky není nutné očkování, nicméně je důležité se poradit s lékařem ohledně preventivních opatření.

7. Může se v Dominikánské republice pít voda z kohoutku?
Voda z kohoutku není doporučeno pít, protože může být kontaminována. Doporučuje se používat balenou vodu.

8. Jaké jsou nejoblíbenější turistické atrakce v Dominikánské republice?
Mezi nejoblíbenější turistické atrakce v Dominikánské republice patří národní parky, pláže, historická města a vodopády.


Počasí Dominikánská republika El Portillo Beach


Dominikánská republika je známá svými krásnými plážemi a slunečným počasím. Jednou z nejpopulárnějších pláží v této oblasti je El Portillo Beach. Tato pláž je oblíbenou turistickou destinací díky svému bílému písku, tyrkysově modrému moři a tropické atmosféře.

El Portillo Beach se nachází v oblasti Samaná na severovýchodě Dominikánské republiky. Je to rozlehlá pláž, která nabízí nádherný výhled na karibské moře. Turisté si zde mohou užít relaxaci na lehátkách, procházky po písku nebo si zahrát plážové sporty, jako je například plážový volejbal.

Jedním z hlavních důvodů, proč je El Portillo Beach tak oblíbený, je jeho podnebí. Dominikánská republika je známá svými teplými teplotami po celý rok, a El Portillo Beach není výjimkou. Teploty se zde pohybují kolem 30°C během dne a poklesnou na příjemných 20-25°C v noci. Slunce zde svítí téměř každý den, což zajišťuje příjemné počasí pro turisty.

Další výhodou počasí na El Portillo Beach je nízká pravděpodobnost srážek. Dominikánská republika se nachází v oblasti s nízkým srážkovým úhrnem a většina dešťových srážek se vyskytuje především během letních měsíců.

Díky těmto klimatickým podmínkám je El Portillo Beach ideálním místem pro plážovou dovolenou. Turisté mohou strávit svůj čas opalováním, koupáním v teplém moři nebo se věnovat vodním sportům, jako je šnorchlování nebo potápění. Existují také možnosti prohlídek okolních tropických pláží a přírodních rezervací, které nabízejí úžasné výhledy na dominikánskou flóru a faunu.

El Portillo Beach je také domovem několika kvalitních hotelů a plážových letovisek, které nabízí širokou škálu ubytování. Turisté si mohou vybrat mezi luxusními letovisky s veškerými moderními vybaveními nebo menšími pensiony, které nabízejí klidnější atmosféru.

V neposlední řadě, Dominikánská republika je také známá svou pohostinností a přátelským přístupem k turistům. Personál a místní obyvatelé jsou vřelí a vstřícní, což přidává k celkovému zážitku z dovolené na El Portillo Beach.

Pokud hledáte dokonalou destinaci pro plážovou dovolenou s krásným počasím, Dominikánská republika a El Portillo Beach jsou skvělou volbou. Toto místo nabízí slunečné počasí, krásné pláže a širokou škálu aktivit pro všechny věkové kategorie. Ať už se chcete jen relaxovat na pláži, poznávat místní přírodu nebo si užívat adrenalinu plážových sportů, určitě si zde najdete to, co hledáte.


98 procent zákazníků jsou spokojeni

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Pátrat po letenkách