Nejčastější dotazy a odpovědi Čierna Hora Bar


1. Jaké jsou otevírací hodiny Čierna Hora Bar?
Otevírací doba Čierna Hora Bar je od 10:00 do 2:00 ráno.

2. Nabízí Čierna Hora Bar bezplatné Wi-Fi připojení?
Ano, v Čierna Hora Bar je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení pro naše zákazníky.

3. Mají v Čierna Hora Bar příležitost vstupu s domácími mazlíčky?
Ano, v Čierna Hora Bar jsou domácí mazlíčci vítáni.

4. Má Čierna Hora Bar možnost rezervace stolu?
Ano, je možné rezervovat stůl v Čierna Hora Bar přes telefon nebo online rezervační formulář na našich webových stránkách.

5. Nabízí Čierna Hora Bar vegetariánská jídla?
Ano, v Čierna Hora Bar máme na našem menu i vegetariánská jídla.

6. Jaké druhy nápojů nabízí Čierna Hora Bar?
Čierna Hora Bar nabízí širokou škálu nápojů, včetně vína, piva, destilátů, koktejlů a nealkoholických nápojů.

7. Jsou v Čierna Hora Bar pořádány akce či živá hudba?
Ano, v Čierna Hora Bar pravidelně pořádáme různé akce a koncerty živé hudby. Informace o aktuálních událostech najdete na našich webových stránkách nebo sociálních sítích.

8. Má Čierna Hora Bar vlastní parkovací místa?
Čierna Hora Bar nemá vlastní parkovací místa, ale je možné parkovat v blízkosti v okolních ulicích nebo v parkovacích garážích v okolí.

9. Nabízí Čierna Hora Bar možnost odnést si jídlo?
Ano, v Čierna Hora Bar je možné si jídlo objednat s sebou. Můžete si vybrat z našeho jídelního lístku a my vám připravíme jídlo na odnesení.

10. Mohu v Čierna Hora Bar platit kartou?
Ano, v Čierna Hora Bar je možné platit s platební kartou. Přijímáme všechny hlavní typy kreditních a debetních karet.


Ubytování Čierna Hora Bar


Čierna Hora Bar je krásné horské městečko v jižním Polsku, které se nachází v blízkosti Karkonoského národního parku. Obklopené zelenými kopcemi, je ideálním místem pro milovníky přírody a aktivní dovolenou. Kromě skvělých turistických tras nabízí Čierna Hora Bar také řadu možností ubytování, které uspokojí potřeby i náročnějších návštěvníků.

Pro ty, kteří preferují pohodlné a luxusní ubytování, je k dispozici několik hotelů a penzionů. Hotel Czarny Kamień Resort & SPA je jedním z nejlépe vybavených. Nabízí moderní pokoje a apartmány, wellness centrum, venkovní bazén, golfové hřiště a mnoho dalšího. Penzion Špindlerova bouda je další skvělou volbou, pokud hledáte ubytování v blízkosti populárních turistických tras. Tento penzion nabízí krásné pokoje s výhledem na hory, restauraci s tradičními pokrmy a saunu.

Pro rodiny s dětmi jsou ideální rodinné domky. Penzion Pod Cisarem je jedním z nejoblíbenějších. Nabízí jednoduché a útulné apartmány se vstupem do zahrady a terasy. Díky rodinné atmosféře se zde budete cítit jako doma.

Pro ty, kdo chtějí být blízko přírody, jsou ideální chaty a chalupy. Chaty pod lasem jsou například dokonalou volbou pro turisty, kteří hledají klid a ticho. Nacházejí se v blízkosti lesa a říčky, mají svou vlastní terasu i venkovní ohniště. Další skvělou volbou jsou chalupy pod Sněžkou, které nabízejí krásný výhled na hory a jsou vybaveny veškerým komfortem.

V neposlední řadě je možné najít ubytování i pro návštěvníky s menším rozpočtem. Hostel Krokus je jedním z nejlevnějších. Nabízí jednoduché pokoje, kuchyň s jídelnou a společenskou místností. Díky své poloze v centru města je také ideálním místem pro turisty, kteří plánují poznávat okolí.

Celkově lze říci, že Čierna Hora Bar nabízí širokou škálu ubytování, které splní očekávání všech návštěvníků. Bez ohledu na vaše preference nebo rozpočet, určitě najdete tu správnou volbu pro vaši dovolenou v krásném horském prostředí Černé Hory Bar.


Dovolená Čierna Hora Bar


Černá Hora je malebná země plná krásných pláží, úchvatných hor a křišťálově čistého moře. Jeho pobřeží nabízí mnoho různých možností pro ty, kteří touží po klidu a relaxaci i pro ty, kteří chtějí mít co nejvíce zábavy.

Jeden z nejkrásnějších a nejpopulárnějších míst k pobytu na dovolené v Černé Hoře je město Bar. Nachází se na jihovýchodním pobřeží a je obklopen pohořím Sozina, Rumija a Sutorman. Město je plné historických památek a kulturních skvostů a nabízí spoustu aktivit pro turisty.

Bar má dlouhou historii, a proto stojí za to navštívit jeho staré město. Procházka starými uličkami a návštěva Barovského hradu jsou zážitkem pro každého cestovatele. Ve městě najdete také mnoho kostelů a muzeí, které ukážou historii a kulturu Černé Hory.

V Baru si můžete užít i krásné pláže, které vám nabízejí možnost plavání, opalování a různé sportovní aktivity jako například windsurfing, vodní lyžování či jízdu na banánu. Pláže nabízejí plno možností i pro ty, kteří věnují čas zdravému životnímu stylu, jako například jogu nebo pilates.

Milovníci přírody by si neměli nechat ujít návštěvu Národního parku Skadarsko Jezero nedaleko Baru. Tento národní park je domovem mnoha druhů zvířat, jako jsou např. rys, medvěd či vlk, navíc zde rostou mnohé druhy endemických rostlin.

Pro ty, kteří hledají zábavu, je ve městě mnoho barů a diskoték, které nabízejí různé druhy hudby a taneční party. V Baru není nouze ani o kvalitní restaurace a bary, kde si můžete vychutnat místní speciality, čerstvé ryby a mořské plody.

Celkově vzato, Bar je ideálním místem pro dovolenou pro každého cestovatele, nezáleží na tom, zda hledáte romantiku, klid a pohodu nebo zábavu a dobrodružství. Město nabízí mnoho možností k relaxaci, sportovním aktivitám, poznávání kulturních a historických památek a mnoho dalšího. Určitě to stojí za návštěvu na vaší příští dovolené v Černé Hoře.


Letenka Čierna Hora Bar


Letenka Čierna Hora Bar je jedním z oblíbených letů mezi českými turisty, kteří rádi tráví svou dovolenou na pobřeží Jaderského moře. Zajímavá kombinace výjimečné přírody, historie a kultury dělá z tohoto města ideální místo pro dovolenou i prozkoumání této krásné balkánské země.

Čierna Hora, což v překladu znamená "černá hora", je malá země ležící na Balkánském poloostrově, sousedící s Bosnou a Hercegovinou, Albánií, Kosovem a Srbskem. Její největší město Bar se nachází poblíž nádherného Jaderského moře a je známé svými písečnými plážemi a historickými památkami.

Cestující z Česka mohou využít různé letecké společnosti, které nabízejí lety na letiště Čierna Hora Bar, které se nachází nedaleko města. Let trvá zhruba dvě a půl hodiny, což je relativně krátká doba pro příjemný let do tohoto krásného letoviska.

Po příletu na letiště se turisté mohou vydat do města, kde je možnost ubytování v různých typech zařízení. Od luxusních hotelů až po pohodlné apartmány, Čierna Hora Bar nabízí širokou škálu možností pro každého turistu. Je také možné si pronajmout apartmán nebo dům přímo na pláži, což je pro mnohé turisty lákavou možností.

Jednou z hlavních atrakcí města je jeho největší památka - Středověký hrad Bar. Tento starobylý hrad je postaven na útesu nad městem a nabízí úchvatný výhled na okolní krajinu. Je to skvělé místo pro procházku a prozkoumání historie tohoto místa. Kromě toho je zde také možnost navštívit několik kostelů, mezi nimiž je nejslavnější Katedrála svaté Četiny.

Pláže kolem Čierna Hora Bar jsou perfektním místem pro odpočinek a relaxaci. Písečné pláže s tyrkysově modrým mořem jsou ideální pro slunění a koupání. V místních restauracích a kavárnách si můžete vychutnat čerstvé mořské plody a další tradiční jídla, která vám umožní objevit ceněné čiernohorské recepty.

Kromě užívání si slunce a mořských radovánek můžete navštívit také místní přírodní krásy. Národní park Skadarské jezero je největší jezero na Balkáně a je domovem mnoha druhů vzácné fauny a flóry, což ho činí ideálním cílem pro milovníky přírody.

Letenka Čierna Hora Bar nabízí možnost prozkoumání zajímavé kombinace historie, kultury a přírody. Toto kouzelné pobřežní město je vhodné jak pro rodinnou dovolenou, tak pro romantický pobyt pro páry. Pokud hledáte cestu na slunné pláže s bohatou historií a tradicemi, neměli byste si nechat ujít tento nezapomenutelný zážitek v Černé Hoře.


Počasí Čierna Hora Bar


Čierna Hora je krásná země plná úchvatných přírodních scenérií, a jednou z nejnavštěvovanějších a nejoblíbenějších lokalit pro dovolenou je město Bar. Ležící na pobřeží Jaderského moře, nabízí Bar nejen nádherné pláže a slunečné počasí, ale také bohatou historii a kulturní dědictví.

Počasí v Baru je typické pro středomořskou oblast, což znamená teplá léta a mírné zimy. Léto je zde velmi horké a suché, s průměrnými teplotami kolem 30 °C a slunečnými dny. Moře je v této době teplé a ideální pro koupání. Je třeba poznamenat, že pláže v Baru jsou většinou oblázkové, takže nezapomeňte sebou vzít vhodnou obuv.

Podzim v Baru je stále velmi příjemný, s mírnějšími teplotami kolem 20 až 25 °C. Možná si všimnete, že se počasí postupem do podzimu stává nestálé a může docházet k příležitostným dešťům. Nicméně tyto deště jsou obvykle krátkodobé a slunce se brzy opět objeví.

Zima v Baru je mírná, bez přílišných zmrazků. Teploty mohou klesnout na 10 °C a očekávejte občasné deště. Pokud se vypravíte v zimě do tohoto regionu, můžete zažít mírné počasí, které je vhodné k procházkám po městě a poznávání barmské kultury a historie.

Jaro v Baru je období, kdy se příroda probouzí a město je oslavováno kvetoucími stromy a kytkami. Je to ideální čas na procházky po městských parcích a návštěvu okolních památek. Teploty se pohybují kolem 15 až 20 °C, ačkoli mohou být občasné chladnější dny nebo deště.

Ať už se rozhodnete Bar navštívit kdykoliv v roce, budete mít šanci zažít krásnou atmosféru a počasí, které je charakteristické pro středomořskou oblast. Pláže, historické památky a přírodní krásy Baru jsou očekávány kdykoliv, i když je léto obvykle nejrušnější období pro turisty.

Takže, ať už plánujete dovolenou plnou slunečních dní a lenošení na pláži, nebo cestu po památkách a procházky přírodou, počasí v Baru vám přeje nalézt to, co hledáte. Je to jistě jedno z nejkrásnějších míst na pobřeží Černé Hory a stojí za návštěvu.


98 procent zákazníků jsou spokojeni

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Pátrat po letenkách