Letenka Bulharsko Carevo


Letenka do Bulharska je skvělou volbou pro ty, kteří touží po sluncem zalitém letovisku s překrásnými plážemi a krásnou přírodou. Jedním z nejatraktivnějších destinací na bulharském pobřeží Černého moře je městečko Carevo.

Carevo je malebné letovisko, které se nachází ve východní části Bulharska. Leží zhruba 50 kilometrů jižně od Bourgasu a je obklopeno nádhernými kopci a zelení. Toto místo je ideální pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou v příjemném a klidném prostředí, daleko od rušného turistického ruchu.

Jednou z největších předností Careva je jeho půvabný a rozmanitý pobřežní pruh. Má čisté a hebké písečné pláže s průzračnou vodou, které jsou obklopené zvlněnými kopcemi. Pro milovníky sluníčka a moře je to opravdový ráj. Pláže jsou vybavené vším potřebným - slunečníky, lehátka a některé nabízejí i vodní sporty pro ty, kdo mají rádi adrenalinové zážitky.

Carevo je také známé svou přírodní krásou. Okolní kopce a lesy nabízejí mnoho možností pro procházky, pěší turistiku a cyklistiku. Jednou z nejkrásnějších turistických tras je cesta k mysu Emine, kde se nachází i staré pevnosti a majáky. Z vrcholu kopce je nádherný výhled na moře a okolní krajinu.

Pokud se rozhodnete navštívit Carevo, nemůžete vynechat návštěvu místního přístavu. Je to malebné místo, kde si můžete vychutnat čerstvé mořské plody a tradiční bulharskou kuchyni. Místní rybáři denně přinášejí čerstvou rybu, kterou si můžete nechat připravit v jedné z místních restaurací.

Další zajímavou atrakcí v Carevu je stará část města, kde najdete úzké uličky, typické domky a malebné náměstí. Zde se také nachází kostel svatého Atanáše, který stojí za návštěvu. Je to jedna z nejstarších staveb v městě, která vám přiblíží historické a náboženské tradice Bulharska.

V letovisku je také možné si užít noční život. Carevo nabízí řadu restaurací, barů a diskoték, kde si můžete užít večerní zábavu a tanec do noci. V létě se v Carevu také konají různé kulturní akce a festivaly, které přitahují turisty z celého světa.

Pokud se rozhodnete cestovat do Careva, máte několik možností jak se tam dostat. Nejvhodnější variantou je využití letecké dopravy. Existuje mnoho leteckých společností, které nabízejí přímé lety z různých evropských měst do Bourgasu, který je nejblíže letovisku Carevo. Po příletu do Bourgasu je možné využít místní dopravu, jako jsou autobusy nebo taxíky, které vás převezou až do Careva.

Letenka do Bulharska a především do letoviska Carevo je skvělou volbou pro ty, kteří hledají krásné pláže, klidné prostředí a přírodu. Carevo nabízí skutečně vše, co si můžete přát pro dokonalou letní dovolenou.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bulharsko Carevo


1. Jaký typ pláží má Carevo?
Carevo má písčité pláže s pozvolným vstupem do moře a většinou jsou zde dobré podmínky pro koupání.

2. Kde se nachází Carevo?
Carevo se nachází na jihovýchodním pobřeží Bulharska, poblíž hlavní turistické oblasti Burgas.

3. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Careva?
Nejlepší čas na návštěvu Careva je od června do září, když jsou teploty nejteplejší a moře je nejvyhřátější.

4. Jaká je tam cena za jídlo a pití?
Ceny jídla a pití v Carevu jsou poměrně přínosné, v závislosti na tom, kam se jdete najíst nebo na co pijete.

5. Jak se dostat do Careva?
Nejlépe se dostanete do Careva letadlem na letiště Burgas a pak autobusem nebo vlakem do Careva. Dále můžete využít i soukromou dopravu.

6. Co se dá v Carevu vidět a zažít?
V Carevu se můžete projít historickou částí města, navštívit starobylou pevnost, prohlédnout si různé kostely či se projet po okolních plážích.

7. Jsou pláže v Carevu přeplněné turisty?
V letní sezóně mohou být pláže v Carevu zaneprázdněné, ale vzhledem k tomu, že zde není tolik turistů jako v jiných oblastech, jsou pláže obvykle poměrně klidné a nepřeplněné.

8. Má Carevo řadu kvalitních hotelů?
V Carevu najdete řadu kvalitních hotelů, od luxusních resortů až po menší rodinné hotely. Cena za ubytování je poměrně přínosná, v závislosti na tom, jaký typ ubytování preferujete.

9. Potřebuji mít s sebou hotovost nebo mohu platit kartou?
V Carevu můžete platit většinou kartou, ale mít s sebou hotovost je vždy dobrá volba, jako náhrada za případné výpadky síťů platebních karet.

10. Je v Carevu bezpečno?
Carevo je obecně považováno za bezpečné místo pro turisty a místní obyvatele. Nicméně, jako v každém jiném turistickém městu, je třeba být obezřetný při cestování a nechat osobní hodnoty v bezpečí.


Ubytování Bulharsko Carevo


Bulharsko je krásná země plná nezapomenutelných zážitků a krásných pláží. Pokud plánujete cestu do Bulharska, nezapomeňte navštívit město Carevo. Nachází se na pobřeží Černého moře a nabízí nádherné pláže a skvělé možnosti ubytování. Zde je pár tipů na ubytování, které byste si neměli nechat ujít.

1. Hotel Marina

Hotel Marina je luxusní čtyřhvězdičkový hotel v samém srdci města Carevo. Nabízí moderní a pohodlné pokoje, které mají výhled na moře. Kromě toho má hotel také wellness centrum, kde si můžete užít plno relaxačních procedur. Hotel je také vybaven dvěma restauracemi, kde si můžete vychutnat čerstvé ryby a další místní speciality.

2. Hotel Selena

Hotel Selena je malý, rodinný hotel, který se nachází na okraji města Carevo. Pokoje jsou skromné, ale útulné a mají výhled na moře. Hotel má také skvělou restauraci s domácími pokrmy. Navíc hotelová zahrada je plná květin a zeleně, což vám poskytne krásnou atmosféru pro vaši dovolenou.

3. Apartmány Carevo

Pokud máte raději vlastní prostor, můžete zvolit pronájem apartmánu v Carevu. V městě najdete několik agentur, které nabízejí celou řadu apartmánů v různých cenových kategoriích. Většina apartmánů se nachází v blízkosti pláže, takže si můžete vychutnat krásný výhled na moře. Mnoho apartmánů je také vybaveno kuchyní, takže si můžete uvařit vlastní jídlo a ušetřit nějaké peníze.

4. Guesthouse Evridika

Když hledáte cenově dostupné ubytování, můžete zvážit pobyt v hostelu. Guesthouse Evridika se nachází ve středu města Carevo a nabízí skromné pokoje s výhledem na město nebo moře. Hostel má také společné koupelny, kuchyň a obývací pokoj, takže si svůj pobyt můžete přizpůsobit podle svých potřeb.

Díky své krásné poloze a skvělé nabídce ubytování je Carevo ideálním místem pro dovolenou u moře. Bez ohledu na to, jaký typ ubytování si vyberete, budete mít možnost užít si krásy Černého moře a zažít nezapomenutelnou dovolenou v Bulharsku.


Počasí Bulharsko Carevo


Bulharsko a jeho krásné město Carevo jsou známé svými úžasnými plážemi a slunečnými letními dny. Klima Bulharska je typické středomořské klima s horkými léty a mírnými zimami. Carevo, nacházející se na jihovýchodě země, je známé jako jedno z nejteplejších letovisek v Bulharsku.

Letní měsíce v Carevu jsou nejteplejší období v roce, s teplotami dosahujícími průměrně 30°C. V červenci a srpnu, může teplota dokonce překročit 35°C. Slunečné dny jsou tady téměř zaručené, a proto se stává oblíbeným místem pro turisty hledající sluneční a plážovou dovolenou.

Na konci srpna a začátkem září se teplota lehce snižuje, ale stále zůstává příjemně teplá. Mnoho turistů tak využívá tento čas jedinečným způsobem - vychutnávají si krásné počasí a klidnější pláže, jelikož hlavní turistická sezóna je v červenci a srpnu.

Podzim v Carevu je mírnější a vlhčí. Teploty se pohybují kolem 20-25°C a jsou ideální pro procházky po pláži nebo poznávání okolní kultury. Místní restaurace a kavárny přináší nová menu s čerstvými mořskými plody a dalšími místními specialitami.

Zima v Carevu je mírná s teplotami okolo 10-15°C. Pro turisty, kteří preferují klid a odpočinek, je to ideální období. Pláže jsou téměř prázdné a místní obyvatelé se vrací k rybolovu a dalším tradičním aktivitám. Oceán je přesto dostatečně teplý pro koupání a potápění.

Jaro v Carevu je známé kvetoucí krajinou a mírným počasím. Teploty se začínají opět zvyšovat a dosahují hodnot 15-20°C. Pláže jsou opět populárním místem pro první opalování a užívání si příjemného počasí.

Celkově lze říci, že Carevo je jedním z nejteplejších míst v Bulharsku a nabízí výjimečné počasí až po většinu roku. Turisté sem mohou přijet kdykoliv a vychutnat si krásné pláže a sluneční dny v jednom z nejúžasnějších letovisek v Bulharsku.


Dovolená Bulharsko Carevo


Bulharsko je oblíbenou destinací pro dovolenou u moře a mezi těmito místy se nachází i malebné městečko Carevo. Tento klenot leží na pobřeží Černého moře a představuje ideální místo pro klidnou dovolenou, přičemž si zachovává půvab tradičního bulharského venkova.

Carevo je přímořské letovisko s krásnými plážemi o délce téměř 10 km. Jeho pobřeží je známé svými čistými plážemi se zlatým jemným pískem a azurově modrým mořem. Pláže jsou dobře vybavené a poskytují širokou škálu služeb od půjčovny lehátek a slunečníků po vodní sporty, jako je jízda na vodním skútru, paragliding nebo potápění.

Kromě nádherných pláží nabízí Carevo také okouzlující přístav, kterým prochází rybářské lodě s čerstvě ulovenými rybami, které se později objevují na nabídce místních restaurací. Pokud jde o stravování, můžete si vychutnat skvělou bulharskou kuchyni a ochutnat čerstvé mořské plody a ryby, které jsou specialitou místní kuchyně.

Carevo je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a odpočinek. Můžete se procházet přímořskou promenádou s výhledem na moře, navštívit malebný historický klášter sv. Yoan, nebo se vydat na výlet do přilehlých hor Strandža, kde se nachází národní park s bohatou faunou a flórou.

Pokud máte rádi dobrodružství, můžete se vydat na výlet na nedaleký mys Emine, který nabízí nádherné výhledy na moře a útesy. Zde se také nachází starobylá pevnost, kterou můžete prozkoumat. Další blízkou atrakcí je Kyprištynské jezero, které je oblíbené mezi rybáři a nabízí možnosti koupání a piknikování v přírodě.

Carevo je ideální volbou pro ty, kteří hledají autentickou bulharskou atmosféru, krásné pláže a klidnou dovolenou u moře. Jeho malebné prostředí, bohatá historie a příjemní místní obyvatelé vás jistě nezklamou. Pokud plánujete dovolenou na Bulharském pobřeží Černého moře, nezapomeňte zařadit Carevo na svůj seznam a zažijte unikátní dovolenou plnou relaxace a objevování.


98 procent zákazníků jsou spokojeni

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Pátrat po letenkách