Dovolená Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve


Bolívie je země, která se nachází v Jižní Americe a je domovem mnoha krásných přírodních scenérií. Jedním z nejslavnějších z nich je národní park Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve, který se nachází v jihozápadní části Bolívie. Tento park je neuvěřitelně krásným místem, kde se můžete potápět do přírodních krajin, zatímco si užíváte unikátní krajiny a pozoruje zdejší zvířata.

Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve patří mezi nejvýše položené národní parky na světě. Nachází se v nadmořské výšce 4 200 metrů nad mořem a rozkládá se přes 7 000 kilometrů čtverečních. Park byl založen v roce 1973 a je pojmenován po Eduardu Avaroa, bolivijském hrdinovi, který bojoval v první Bolivijsko-chilské válce v letech 1879-1883.

Tento park je domovem mnoha ohromujících scenérií, včetně solných plání, termálních pramenů, zmrzlých jezer a sopuchů. Turisté mohou navštívit mnoho zajímavých míst, jako jsou například gejzíry Sol de Mañana, zmrzlé jezero v oblasti Laguna Colorada a laguny Cañapa, Hedionda a Chiarcota, které jsou obklopeny barvitými horami.

V národním parku Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve se vyskytuje mnoho endemických druhů zvířat, včetně různých druhů lam, ledňáčků, plameňáků a plané vlaštovky. Turisté si mohou také všimnout úžasných plazů, jako jsou křehké leguány, a poslouchat hlasitý zpěv ptáků.

Podle mnoha turistů je národní park Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve jedním z nejkrásnějších míst na Zemi, které stojí za návštěvu. Kromě pozorování zdejší přírody si turisté také mohou užívat sportovního rybolovu na lagunách nebo jízdu na koni, což je skvělý způsob, jak obejít celý park.

Bolívie je země plná krásných přírodních scenérií a národní park Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve je bezpochyby jedním z nejvíce ohromujících z nich. Pokud hledáte dovolenou, která je zároveň krásná a dobrodružná, je tato lokalita skvělou volbou. Zaručeně si zde užijete nádhernou přírodu, unikátní zvířata a skvělou atmosféru.


Počasí Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve


Bolívie je země ležící ve střední Jižní Americe a je známá nejen svou bohatou kulturou a historií, ale také svými malebnými krajinami a přírodními rezervacemi. Jednou z nejvýznamnějších rezervací v Bolívii je Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve, která se nachází v jihozápadní části země.

Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve je chráněnou oblastí o rozloze přesahující 7 100 kilometrů čtverečních. Své jméno získala na počest bolivijského válečníka Eduarda Avaroa, který zemřel během války s Chile v 19. století. Tato rezervace je jednou z nejvýše položených na světě a také jednou z nejbohatších na biodiverzitu.

Počasí v Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve je charakterizováno extrémními podmínkami. Rezervace se rozkládá na nadmořské výšce od 4 200 do 6 000 metrů nad mořem a nachází se zde mnoho ledovců, hor a sopek. Díky této vysoké nadmořské výšce je zde klima typické pro vysokohorské oblasti, s nízkými teplotami a prudkými změnami počasí.

V rezervaci se nachází mnoho různých druhů rostlin a živočichů, které jsou adaptované na extrémní podmínky. Mezi ty nejvýznamnější patří například jihoamerický lamu, andská liška a mnoho dalších vzácných druhů zvířat. Z vegetace převažují polopouště a suché stepi, ale také se zde nachází několik slaných plání a termálních pramenů.

Co se týče místního počasí, teploty se pohybují mezi -10 a 20 °C, s extrémně studenými nocemi. Průměrné srážky jsou v této oblasti velmi nízké, a to zhruba 200 mm ročně. Nejčastější srážky se vyskytují v létě, které zde probíhá od listopadu do března.

Všechny tyto faktory vytvářejí unikátní klima a prostředí, které je vhodné pro mnoho druhů rostlin a živočichů. Je to také důvod, proč je Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve jedním z hlavních turistických cílů v Bolívii. Turisté sem přicházejí především kvůli nádherným výhledům, fotogenickým jezerům a unikátním zvířatům.

Nicméně, navzdory svému turistickému potenciálu je rezervace stále relativně neodkrytá a divoká. Pokud se rozhodnete tuto oblast navštívit, je důležité si připomenout, že se nachází ve velmi náročném terénu. Je proto vhodné být dobře vybavený, mít dostatek vody a potravy, a také si být vědomý výškové nemoci.

Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve je bezpochyby jedinečné místo a důležitá součást přírodního dědictví Bolívie. Je to oáza řídnoucího světa a stojí za to ji navštívit, abyste si užili neskutečnou krásu přírody a seznámili se s unikátními druhy rostlin a živočichů, které se zde nacházejí.


Letenka Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve


Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve leží v okresu Sur Lípez v jihozápadní Bolívii. Tato přírodní rezervace, pojmenovaná po bolivijském válečníkovi a hrdinovi Eduardu Avaroovi, je jednou z nejkrásnějších a nejzáhadnějších destinací v zemi.

Letenka do Bolívie může být skvělým způsobem, jak zažít tuto jedinečnou rezervaci. V oblasti se nachází několik letišť, která slouží jako brána do rezervace, ať už cestujete z přilehlých zemí, nebo z větších měst v Bolívii.

Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve je jednou z nejvýznamnějších ochranných oblastí v Andách. Zabírá více než 7000 čtverečních kilometrů a nachází se ve výškách mezi 3600 až 6000 metry nad mořem. Rezervace je známá svou jedinečnou kombinací sopečné krajiny, slaných plání a horských jezer.

Jedním z nejvíce fascinujících aspektů rezervace je její bohatý životní prostor. Díky své izolované poloze a drsným podmínkám zde existuje řada unikátních a vzácných druhů živočichů. V rezervaci můžete pozorovat vzácné druhy jako jsou plameňáci, nanduové, andské lišky a různé druhy vzácných ptáků.

Další atrakcí rezervace je unikátní krajina, která vás zcela překvapí. Můžete se těšit na nekonečné slané pláně, jezera obklopená sopkami a horské vrcholy, které vytvářejí dech beroucí pohledy a příležitosti pro fotografie.

Jezera v rezervaci jsou neuvěřitelně krásná. Například jezero Colorada je známé pro svou červenou barvu, kterou způsobují rozmanité řasy a mikroorganismy. Dalším jezerem v rezervaci je jezero Verde, které díky obsahu minerálů a sinic vytváří zelenou barvu. Pro milovníky fotografování je tohle skutečný ráj.

Při návštěvě rezervace se také můžete pokochat jedinečnými geotermálními prameny, které vytvářejí teplé lázně. Je to skvělý způsob, jak odpočinout a uvolnit se po dni plném průzkumů.

Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve nabízí návštěvníkům opravdu jedinečný zážitek. Je to místo, kde si můžete vychutnat neporušenou přírodu a zároveň se dozvědět více o ochrane biodiverzity v Andách.

Pokud hledáte dobrodružství a krásu přírody, letenka do Bolívie a návštěva rezervace Eduardo Avaroa Andean Fauna je to pravé pro vás. Tato rezervace je jedním z nejlákavějších cílů pro cestovatele hledajících nezapomenutelné zážitky a nádherná panoramata.


Ubytování Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve


Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve je jednou z nejúžasnějších a nejmalebnějších přírodních rezervací v Bolívii. Nachází se v departementu Potosí ve jihozápadní části země a patří k nejvýše položeným chráněným územím na světě. Tato rezervace je pojmenována po bolivijském hrdinovi Eduardo Avaroahovi, který zemřel při obraně země během války s Chile v roce 1879.

Jednou z hlavních atrakcí této rezervace je slavné Solné jezero Uyuni, největší solné jezero na světě. Tento ohromující přírodní útvar se táhne na ploše více než 10 000 kilometrů čtverečních a nabízí návštěvníkům jedinečnou a dech beroucí krajinu. Během suchých měsíců se na jeho povrchu vytváří tenká vrstva soli, která připomíná obrovské zrcadlo, na němž se odrážejí nebeské obrazy. V období dešťů se jezero proměňuje v ohromující vodní plochu, na níž se odráží horské štíty a barevné oblohy.

Další zajímavostí Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve jsou gejzíry Sol de Mañana, které vytvářejí vodní prameny horkého bahna a výstřely páry z hlubokých podzemních kamen. Tato ohromující přírodní show je možno vidět pouze ráno, protože vzduch je chladnější a tlak plynu je vyšší.

Reserva Eduardo Avaroa také nabízí úžasné příležitosti pro pozorování vzácných a ohrožených druhů zvířat. Nachází se zde nejenom ohromující plocha plná fauny, ale také několik osamocených jezer, která slouží jako domov pro různé ptáky, včetně plameňáků a kondorů. Zdejší divoká zvěř zahrnuje také lamy, vikuně, stromovou krysou a řadu dalších, které jsou známy svou jedinečnou adaptací na extrémní podmínky.

V rezervaci můžete také najít několik termálních pramenů a horkých pramenů, které vytvářejí příležitosti k relaxaci a uvolnění svalů po dlouhém dni stráveném objevováním úžasů Bolívie. Tyto přírodní lázně jsou známé svou léčivou vodou a jsou oblíbené mezi místními obyvateli i turisty.

Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve je skutečným pokladem Bolívie a přírodním zázrakem, který stojí za návštěvu. Jeho unikátní krajinu, ohromující jezera a vzácnou faunu nelze dostatečně popsat slovy, musíte je sami spatřit, abyste pochopili jeho krásu. Při plánování cesty do Bolívie byste určitě neměli vynechat tuto nádhernou rezervaci, která vám poskytne nezapomenutelné zážitky a pohled na jedinečnou přírodu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve


1. Jaké je nejlepší čas navštívit rezervaci Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve v Bolívii?
Odpověď: Nejlepší čas k návštěvě je od května do října, kdy jsou podmínky pro cestování nejlepší.

2. Jak se dostat do Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve?
Odpověď: Nejlepší způsob je pronajmout si vozidlo nebo najmout průvodce, který vám pomůže v navigaci a poskytne informace o rezervaci.

3. Co si s sebou vzít do Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve?
Odpověď: Doporučuje se vzít si vodu, sluneční brýle, krém na opalování, teplé oblečení, trekové boty, fotoaparát a dalekohled.

4. Jaké druhy zvířat lze v rezervaci Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve spatřit?
Odpověď: V rezervaci se můžete setkat s různými druhy zvířat, jako jsou lamy, vikuně, kondory, pinky a mnoho dalších druhů zvířat a ptáků.

5. Je nutné k návštěvě rezervace získat povolení?
Odpověď: Ano, pro vstup do rezervace je nutné získat permit nebo platit vstupné.

6. Jak dlouho by měla být návštěva rezervace Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve?
Odpověď: Doporučuje se strávit alespoň jeden celý den v rezervaci, aby si návštěvníci mohli užít krásné scenérie, zvířata a přírodní zajímavosti.

7. Co si musím dát pozor v Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve?
Odpověď: Je důležité dodržovat pravidla a neplavat v jezerech, oblastech, kde není povoleno, a nerespektovat křehkou a křehkou přírodu.


98 procent zákazníků jsou spokojeni

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Pátrat po letenkách