Nejčastější dotazy a odpovědi Belgie De Haan


1. Jaká je poloha De Haanu v Belgii?
De Haan se nachází na pobřeží Severního moře v provincii Západní Flandry poblíž města Ostende.

2. Jak se dostanu do De Haanu?
Nejbližší letiště je Oostende-Bruggy International Airport, odkud je možné pokračovat přes Ostende do De Haanu. Město je také dobře dostupné vlakem a autobusem, s pravidelnými spoji ze všech větších belgických měst.

3. Co je typické pro De Haan?
De Haan je známý svými krásnými plážemi, přírodními rezervacemi a architekturou ve stylovém secesním a anglickém stylu. Město je velmi klidné a je vhodné pro rodinnou dovolenou.

4. Jaké je nejlepší období na návštěvu De Haanu?
Letní měsíce červenec a srpen jsou nejrušnější, s teplejším počasím a možností koupání. Během jara a podzimu je k dispozici klidnější atmosféra s příjemným počasím pro procházky a poznávání okolí.

5. Jaké aktivity lze v De Haanu podniknout?
Kromě koupání na plážích a relaxace je možné si užít cyklistické výlety po okolní přírodě, procházky po pobřeží, golf na místních hřištích nebo návštěvy muzeí a galerií.

6. Kde se dá ubytovat v De Haanu?
Ve městě je široká nabídka hotelů, penzionů a apartmánů, přizpůsobených různým rozpočtům a preferencím. Je také možné najít pronájem soukromých letních domů.

7. Má De Haan restaurace a obchody?
Ano, ve městě je mnoho restaurací nabízejících belgickou a mezinárodní kuchyni. Přímo v centru se nachází také obchody se suvenýry, oblečením a potravinami.

8. Kam se mohu vydat na výlet z De Haanu?
Z De Haanu je možné se vydat na výlet do blízkého historického města Bruggy, které je UNESCO Světovým dědictvím. Další zajímavé místo k návštěvě je přístavní město Ostende.

9. Má De Haan živý noční život?
Noční život v De Haanu je klidný a spíše omezený. Pokud hledáte více zábavy, můžete vyrazit do nedalekého Ostende, kde je větší nabídka barů a klubů.

10. Je nutné v De Haanu používat místní měnu?
V Belgii je oficiální měnou euro. Ve většině obchodů a restaurací je akceptováno použití platebních karet, ale mějte také při sobě hotovost, zejména v menších obchodech nebo trzích.


Letenka Belgie De Haan


Belgická perla na pobřeží: De Haan

Belgie je známá svou překrásnou architekturou, lahodnou čokoládou a vynikajícím pivem. Nicméně, tato země skrývá také jedno malebné letovisko na pobřeží Severního moře - De Haan. Toto malé město se pyšní písčitými plážemi, úchvatným přírodním prostředím a klidnou atmosférou, která působí jako magnet pro návštěvníky.

Jedním z hlavních lákadel De Haan je jeho nezapomenutelná architektura. Město je domovem mnoha elegantních budov ve stylu belle époque, který je typický pro období koncem 19. a začátkem 20. století. Tyto starobylé domy a vily jsou upravené a udržované a dodávají celému městu kouzelnou atmosféru. Procházka po ulicích De Haan vás přenese zpět v čase a nabídne vám jedinečný pohled na historii Belgie.

Dalším neodolatelným prvkem De Haan jsou jeho nádherné písčité pláže. Přestože pobřeží Severního moře může evokovat obrazy lidnatých turistických letovisek, De Haan si zachovává klidnou a příjemnou atmosféru. Pláže jsou čisté, udržované a rozsáhlé, což umožňuje dostatek prostoru pro relaxaci a procházky podél kraje moře. V letních měsících můžete dokonce zkusit i některé vodní aktivity, jako je surfování, kitesurfing nebo jachting.

Ale De Haan nenabízí pouze krásné pláže a budovy. Je obklopen malebným přírodním prostředím, jako jsou duny, lesy a přírodní rezervace. Tato oblast je ideální pro pěší turistiku či cyklistiku, kdy si můžete užít nedotčenou krásu přírody a pozorovat bohatství místní fauny a flóry.

Pokud hledáte klidnou a relaxační dovolenou, De Haan je pro vás dokonalou volbou. Město nabízí širokou škálu ubytování, včetně hotelů, penzionů a pěkných pronájmů apartmánů. Není na škodu si dopřát také nějaké gastronomické pochoutky v jedné z místních restaurací, kde si můžete vychutnat čerstvé mořské plody a další místní speciality.

Pokud plánujete návštěvu Belgie, nezapomeňte zahrnout De Haan na svůj seznam. Toto malé přímořské město vás okouzlí svou krásou, klidem a atmosférou. Pocítíte zde opravdový odpočinek a relaxaci, zatímco prozkoumáváte jeho malebné uličky, bujnou přírodu a široké pláže. De Haan je opravdu skrytým pokladem Belgie, který si zaslouží vaši pozornost.


Dovolená Belgie De Haan


Belgie je jednou z nejpůvabnějších a nejkrásnějších evropských zemí, která láká turisty z celého světa. A mezi její nejpopulárnější destinace pro dovolenou patří malebné městečko De Haan.

De Haan se nachází na pobřeží Severního moře a je nejen místem přírodního krásna, ale také místem, kde se setkává architektura z 19. století s moderním stylem. Toto místo je proslulé svými dlouhými písečnými plážemi, kde si každý návštěvník může užívat slunce a relaxaci.

Jedním z hlavních lákadel De Haan je jeho malebné centrum města s tradičními domky, které jsou typické pro pobřežní oblasti Belgie. Procházka uličkami tohoto historického centra je jako cesta do minulosti. Zde najdete malebné náměstí s městskou radnicí a kostelem, které vás okouzlí svými architektonickými detaily.

Pro milovníky přírody je De Haan skutečným rájem. Nedaleko města se rozkládá chráněná přírodní oblast s dunami a poldry. Zdejší příroda je bohatá na vzácnou floru a faunu, a tak se zde utábořila řada ptáků a jeseterů. Procházky po písečných dunách a vyhlídková místa nabízejí úchvatné výhledy na Severní moře a okolní krajinu.

Belgie je také známá svým bohatým kulturním dědictvím a De Haan není výjimkou. V tomto malebném městečku můžete navštívit různé muzea a galerie, které vám přiblíží belgickou kulturu a historii. Mnoho z těchto institucí se nachází v historických budovách s bohatou architekturou.

Pro milovníky golfového sportu je De Haan rovněž ideálním místem pro dovolenou. Mezi zdejšími dunami byly vybudovány golfové hřiště, které nabízí výzvy pro hráče všech úrovní. Golfisti zde mohou trénovat nebo si prostě užít klidné hraní v nádherném přírodním prostředí.

Belgie je také známá svými lahůdkami a kulinářskými specialitami, které si můžete vychutnat v jedné z mnoha restaurací v De Haan. Místní kuchyně nabízí široký výběr mořských plodů a tradičních belgických jídel. Nezapomeňte ochutnat slavné belgické čokolády a zmrzlinu, které jsou místními lahůdkami.

Nezáleží na tom, zda hledáte relaxaci na pláži, objevování krás přírody nebo poznávání kulturního dědictví, De Haan vás nezklame. Tento malebný klenot na pobřeží Belgie nabízí vše, co potřebujete pro dokonalou dovolenou.


Ubytování Belgie De Haan


Belgie je země bohatá na krásná místa, která stojí za to navštívit. Jedním z těchto míst je i malebné městečko De Haan, které se nachází na belgickém pobřeží Severního moře. Tohle malebné místo nabízí nejen krásné pláže a přírodu, ale také skvělé možnosti ubytování.

Pokud hledáte ubytování v De Haan, máte na výběr z různých možností. Město nabízí jak luxusní hotely, tak i levnější alternativy, jako jsou penziony a apartmány. Každý si zde najde ideální možnost pro svůj pobyt.

Pro ty, kteří hledají luxusní ubytování, je ideální volbou například Historisch Logement De Grote 14. Tento hotel nabízí ubytování ve stylu starobylého dánského hostince, který byl postaven v roce 1907. Hosté zde mohou očekávat krásně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením. Kromě toho je zde také restaurace, kde si můžete vychutnat tradiční belgickou kuchyni.

Jednou z dalších možností je B&B Maison Rabelais, které se nachází nedaleko od pláže. Toto ubytování nabízí příjemné pokoje a je ideální pro ty, kteří preferují klidnější prostředí. Majitelé se zde snaží zajistit co nejlepší pohodlí pro své hosty a rádi Vám doporučí nejlepší místa k návštěvě v okolí.

Pokud hledáte něco více nezávislého, můžete se rozhodnout pro pronájem apartmánu. De Haan nabízí několik možností pro pronájem krásných a moderních apartmánů v blízkosti pláže. Tyto apartmány jsou vybaveny veškerým komfortem a umožňují Vám si svůj pobyt naplno užít.

De Haan je ideálním místem pro ty, kteří mají rádi klidnou dovolenou u moře. Procházkou po malebných uličkách můžete navštívit místní obchody, restaurace a kavárny, kde se můžete posilnit nebo ochutnat tradiční belgickou čokoládu. Město je také ideálním výchozím bodem pro výlety do okolí, jako je například historické město Bruggy.

Buďte si jisti, že bez ohledu na to, jaké ubytování si vyberete, belgické město De Haan Vám poskytne skvělý zážitek a nezapomenutelnou dovolenou u moře.


Počasí Belgie De Haan


Belgické městečko De Haan se nachází na západním pobřeží Belgie, nedaleko od většího přístavu Ostende. Jelikož se nachází u moře, je ovlivněno oceánským podnebím s mírnými zimami a mírnými lety.

V zimě se teploty pohybují kolem 0 °C až 10 °C. Občas se může vyskytnout sníh, ale není to příliš časté. Většinou jsou zimy vlhké a deštivé. Bývá mnohem více mlhy. V létě se teploty pohybují mezi 18 až 25 °C. Teploty se však mohou zvýšit až na 30 °C. V létě je více slunečných dní a méně deštivých dní.

De Haan je v létě populárním letoviskem pro turisty, zejména Belgické občany. Díky příjemnému letnímu počasí, krásné písčité pláži a klidné atmosféře přitahuje De Haan turisty z celé Evropy.

Nicméně, je třeba počítat s možností srážek v průběhu celého roku. Dešťové srážky jsou rovnoměrně rozloženy po celém roce, ačkoli v zimě bývají častější a intenzivnější. Množství srážek může být mírně ovlivněno měsíci, ale v průměru tvoří tato část Belgie nižší roční úhrny srážek v porovnání s vnitrozemím země.

V obecném pohledu lze konstatovat, že De Haan má příjemné a poměrně stabilní klima po celý rok. V létě je zde více turistů, kteří si užívají tepla a krásné pláže, v zimě se pak De Haan stává tichým místem pro odpočinek a relaxaci. Protože se nachází poblíž moře a nabízí krásnou přírodu, De Haan je ideálním místem pro ty, kteří milují přírodu a relaxaci.


98 procent zákazníků jsou spokojeni

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Pátrat po letenkách