Nejčastější dotazy a odpovědi Barbados Hunte's Gardens


1. Kde se nacházejí Barbados Hunte's Gardens?
Barbados Hunte's Gardens se nacházejí na ostrově Barbados v oblasti Castle Grant, St. Joseph.

2. Který je nejlepší čas pro návštěvu zahrad?
Nejlepší čas pro návštěvu zahrad je od prosince do dubna, kdy je počasí suché a teplo. Nicméně, zahrady jsou otevřeny po celý rok.

3. Jaké jsou otevírací hodiny zahrad?
Barbados Hunte's Gardens jsou otevřeny denně od 9:00 do 17:00.

4. Jaká je vstupné do zahrad?
Vstupné do zahrad je 30 barbadoských dolarů pro dospělé a 15 barbadoských dolarů pro děti do 12 let.

5. Nabízí zahrady prohlídky?
Ano, Barbados Hunte's Gardens nabízí prohlídky se zahradním průvodcem, které vám poskytnou informace o rostlinách a historii zahrad.

6. Můžu si ve zahradách posedět nebo piknikovat?
Ano, ve zahradách jsou k dispozici lavičky, kde si můžete odpočinout a posedět. Nicméně, piknikování v zahradách není povoleno.

7. Nabízí zahrady občerstvení?
Barbados Hunte's Gardens mají kavárnu, kde si můžete koupit občerstvení a nápoje.

8. Jsou zahrady vhodné pro rodiny s dětmi?
Ano, zahrady jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Děti budou mít možnost objevovat a učit se o rozmanitosti rostlinního světa.

9. Jsou zahrady přístupné pro vozíčkáře?
Zahrady mají přístup bezbariérový, a jsou tedy přístupné pro vozíčkáře. Nicméně, terén zahrad je částečně svažitý, což by mohlo být obtížné pro některé vozíčkáře.

10. Je nutné rezervovat prohlídku předem?
Rezervace prohlídky předem není nutná. Stačí přijít během otevírací doby zahrad a zaplatit vstupné.


Ubytování Barbados Hunte's Gardens


Barbados je karibský ostrov s krásnými plážemi, exotickou přírodou a bohatou historií. Pokud plánujete navštívit tuto destinaci, nezapomeňte si užít i jedinečné ubytování v Hunte's Gardens.

Hunte's Gardens je malý ráj uprostřed karibského ostrova. Tento překrásný botanický zámeček je domovem jednoho z nejúžasnějších zahradních umělců - Anthonyho Hunta. S jeho tvůrčím přístupem a vášní pro zahradničení, byl Hunte's Gardens přeměněn na kouzelné místo, kam turisté rádi zavítají.

Celý zámeček je obehnán zelenou oázou, plnou vzácných rostlin, květin a stromů. Uvnitř této zahrady si můžete vybrat z několika venkovních posezení, která jsou rozprostřena po celém pozemku. Zde si můžete odpočinout a vychutnat si klidné okamžiky, zatímco obdivujete nádhernou kvetoucí flóru kolem sebe.

Jedním z nejvíce fascinujících rysů Hunte's Gardens jsou skryté chodby a kouty, které objevíte během své procházky. Anthony Hunt je mistrem vkusných aranžmá zeleně a přírodního světla, které propouští skrze koruny stromů. Výsledkem je tajuplný a romantický prostor, který se zdá být oddělen od vnějšího světa.

Kromě nádherných rostlin nabízí Hunte's Gardens také velkou sbírku soch a dalších uměleckých děl. Tyto artefakty jsou pečlivě umístěny po celé zahradě, aby se staly součástí přírodních prvků. Zámeček sám o sobě je také malebným a elegantním místem, kde můžete strávit čas.

Pokud si chcete zarezervovat ubytování v Hunte's Gardens, máte na výběr z několika možností. Zámeček nabízí pár pokojů pro hosty, které jsou luxusně zařízeny a mají výhled na zahradu. Díky své poloze mimo hlavní turistické oblasti ostrova si budete moct užít klid a relaxaci, bez rušivého ruchu.

Navštívit Hunte's Gardens je unikátní zážitek, který zanechá trvalý dojem na každém návštěvníkovi. Je to přírodní a kulturní poklad, který je však stále méně známý mezi turisty. Pokud tedy hledáte odlišný druh ubytování, který kombinuje krásu přírody a umění, pak byste si neměli nechat ujít možnost strávit nějaký čas v Hunte's Gardens na Barbadosu.

Hunte's Gardens je skutečná perla ostrovního ráje. Je to místo, které vás okouzlí svou přirozenou krásou a magickou atmosférou. Navštěvovat tento zámeček znamená objevovat neuvěřitelné rostliny, uklidnit mysl a dopřát si unikátní cestu do světa umění a přírody. Pokud hledáte nezapomenutelný zážitek na Barbadosu, neváhejte si zarezervovat ubytování v Hunte's Gardens.


Počasí Barbados Hunte's Gardens


Barbados Hunte's Gardens jsou jedné z nejkrásnějších botanických zahrad na Barbadosu a upoutají návštěvníky svou exotickou flórou a překrásnou scenérií. Jedná se o romantickou zahradu procházející se mezi tisíci rostlin, stromů a květin, kde můžete pozorovat nejen nádherné zelené odstíny, ale také mnoho zvířat a ptáků, jako jsou kolibříci, dravci a opice. Ale jaké je počasí v oblasti Barbados Hunte's Gardens?

Barbados je ostrov v Karibském moři a má celo-ročně teplé a slunečné klima. Nejlepší čas na návštěvu Hunte's Gardens je tak během zimního období, kdy můžete získat nejlepší počasí. V období od prosince do dubna se na ostrově Barbados setkáte s mírným a suchým počasím, kdy teploty dosahují průměrných 26-28 ° C. V období od května do listopadu, kdy probíhá deštivé období, teploty se mírně zvedají a průměrné teploty se pohybují v rozmezí 28-30 ° C. Během tohoto období však dochází k vysoké vlhkosti vzduchu a těžkým déšťům, které často přetrvávají celý den. Tyto deště mohou však vytvořit velmi exotickou atmosféru a zvýšit krásnou scenérii Hunte's Gardens.

V oblasti Hunte's Gardens je také o něco méně slunečně, než na jiných částech ostrova. Tato oblast je velmi chladná a vlhká díky okolním lesům, což může být výhodou v teplém počasí. Kromě toho však mohou být k zahradě náchylné deště, které způsobují, že se půda stává kluzkou a celkově se snižuje pohodlí během návštěvy. Podobně, během období přímého slunce, se může stát, že bude nutné chránit se před UV paprsky a ohledně teploty. Zahradu lze však vychutnat skrytou před sluncem, díky stínu, který poskytují okolní rostliny.

Závěrem, Barbados Hunte's Gardens patří mezi atrakce, které nelze opomenout v průběhu návštěvy tohoto karibského ostrova a bez ohledu na počasí vám zajistí nezapomenutelný zážitek. Výše uvedené faktory však mohou být pro návštěvníky důležité v závislosti na tom, jaké je očekávání od návštěvy. Proto zveme všechny zájemce, aby během své návštěvy v této exotické a krásné oblasti, využili příležitost prozkoumat všechny půvabné rostliny a živé bytosti, které nabízí Barbados Hunte's Gardens.


Dovolená Barbados Hunte's Gardens


Barbados je karibský ostrov známý svou krásnou přírodou a exotickými plážemi. Kromě slunečních koupelí lze však na ostrově najít i mnoho dalších zajímavostí, včetně úchvatných zahrad. Jednou z nejpopulárnějších zahrad na Barbadosu je Hunte's Gardens.

Hunte's Gardens se nachází ve vesnici Saint Joseph a je domovem zahradního designéra Anthonyho Hunteho. Tato zahrada se rozprostírá na ploše pěti akrů a je považována za skutečný ráj pro milovníky rostlin a květin. Hunte's Gardens kombinuje krásu tropické vegetace s unikátními sochami a ornamenty, vytvářejícími harmonický a magický prostor.

Jednou z věcí, která dělá Hunte's Gardens tak jedinečnou, je její umístění. Zahradou procházíte po malých stezkách, které se vine skrz deštný prales. Tato atmosféra působí tajemně a romanticky, zvláště pokud se projdete na západ slunce. Zde si můžete vychutnat klid a odpočinek od rušného světa a zanechat všechny starosti vzadu.

Ve svém průzkumu zahrad budete mít možnost objevit více než 1 000 druhů rostlin, včetně vzácných exotických druhů. Anthony Hunte starostlivě vybíral různé druhy rostlin, aby vytvořil pestrou směs barev a textur. Jeho znalosti a vášeň pro zahradničení je patrná na každém kroku. Zahradu zdobí také velké a staré stromy, které propůjčují místu pocit vznešenosti.

V různých částech zahrady můžete také objevit kachny, papoušky a další druhy volně žijících ptáků. Je to skvělá příležitost pro milovníky přírody a fotografování. Hunte's Gardens je také oblíbeným místem pro svatby a jiné společenské události.

Po prozkoumání zahrad se můžete zastavit v místní restauraci, kde si můžete vychutnat tradiční karibské pokrmy. Můžete si například dát grilované ryby a ochutnat nejlepší rum Barbadosu.

Pokud se chystáte na dovolenou na Barbados, Hunte's Gardens by neměly chybět ve vašem plánu. Tato zahrada nabízí jedinečnou kombinaci přírodní krásy, umění a klidu. Vstupné do zahrady je bez závazků, což znamená, že zde můžete strávit celý den, procházet se a odpočívat mezi květinami. Je to ideální útočiště pro ty, kteří chtějí uniknout z rušného světa a ponořit se do krásy karibské přírody.

Barbados a Hunte's Gardens jsou skvělým cílem pro každého, kdo hledá odpočinek na krásném ostrově plném přírodního bohatství. Nechte se unést exotickými rostlinami, nechte se hýčkat teplem karibského slunce a nechte vás Hunte's Gardens přenést do světa klidu a harmonie.


Letenka Barbados Hunte's Gardens


Hunteho zahrady na Barbadosu - ráj pro milovníky přírody

Pokud jste milovníkem přírody a hledáte unikátní místo, které vás ohromí svou krásou a exotikou, pak byste rozhodně měli zahrnout Barbados a jeho slavné Hunteho zahrady na svůj seznam. Tato nádherná botanická zahrada je vyhledávanou turistickou atrakcí, která přitahuje návštěvníky z celého světa.

Hunteho zahrady se nacházejí v soukromém majetku slavného zahradníka a umělce Anthona Hunteho. Tyto zahrady se rozkládají na ploše přes 6 hektarů, a byly vytvořeny na pozemku, který kdysi sloužil jako sama o sobě impozantní džungle. Hunteho cílem při vytváření těchto zahrad bylo zachování co nejvíce přirozeného charakteru tohoto místa, a přesto doplnit jej o prvky, které podtrhují jeho krásu a jedinečnost.

Jakmile vstoupíte do Hunteho zahrad, ocitnete se ve světě plném exotických rostlin, květin a fascinující fauny. Unikátní kombinace uměleckých děl, soch a dalších dekorací dodává zahradám originální atmosféru a umocňuje jejich půvab. Vstupní cesta, obklopená takzvanými "botanickými chodbami", vede návštěvníky dovnitř a pomáhá jim objevovat tajemství tohoto magického místa.

Každý krok v Hunteho zahradách odhaluje nové a neuvěřitelně krásné rostliny. Od nejrůznějších druhů palmových stromů přes barevné orchideje až po okouzlující hibisky, zahrady nabízejí obrovské množství flóry, které bude nadšeným zahrádkářům a milovníkům botaniky nad slunce jasné. Prostorné cesty a mosty umožňují návštěvníkům procházet se zbožně mezi rostlinami a náhodně objevovat nové a fascinující druhy.

Stejně jako bohatství flóry zde lze najít také pány nebe - přímo ve zdech Hunteho zahrad se vyskytuje mnoho druhů ptáků, které rozesmějí každého návštěvníka svými veselými písněmi a vždy připomenou, že jste skutečně v exotickém ráji.

Ačkoliv Barbados nabízí mnoho krásných pláží, návštěva Hunteho zahrad je jednou z těch aktivit, které rozhodně nestojí za vynechání. Pro milovníky přírody je to místem, kde mohou prožít několik hodin maximální relaxace a odpočinku. Samotný Hunteův odkaz na tuto zahradu popisuje jako své "životní dílo" a to s úctou k přírodě a jejímu kráse. A právě tato láska a péče o každou rostlinku, ať už velkou nebo malou, je to, co odráží zahrady samotné.

Pokud se chystáte na výlet na Barbados a můžete si dovolit cestovat letenkou, pak rozhodně navštivte Hunteho zahrady. Toto místo vám poskytne skvělou příležitost utéct od každodenního shonu a zakusit okouzlující atmosféru barbadoské venkova. Bez ohledu na to, jestli jste milovník květin, botaniky nebo prostě jenom místa plného klidu a přírodní krásy, Hunteho zahrady jsou určitě místo, které si zařadíte na seznam svých nejoblíbenějších památek na Barbadosu.


98 procent zákazníků jsou spokojeni

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Pátrat po letenkách