Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Long Island


Dotaz: Jak se dostat na Long Island na Bahamách?

Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat na Long Island, je letecky. Existují pravidelné lety z Nassau nebo z Marsh Harbour na Abaco. Můžete také použít trajekty, ale ty bývají pomalejší a méně spolehlivé.

Dotaz: Kam se ubytovat na Long Island?

Odpověď: Na Long Island najdete různé druhy ubytování, včetně hotelů, vil a apartmánů. Doporučujeme hledat ubytování na základě vašich potřeb a rozpočtu. Nejoblíbenější oblasti pro ubytování jsou v okolí Deadman's Cay, Clarencetown a Stella Maris.

Dotaz: Jaké jsou nejlepší pláže na Long Island?

Odpověď: Na Long Island jsou nádherné pláže s bílým pískem a průzračnou vodou. Oblíbené pláže zahrnují Cape Santa Maria Beach, Dean's Blue Hole, Long Island Beach a Sharks Cove.

Dotaz: Co si vzít s sebou na Long Island?

Odpověď: Měli byste si vzít klasické věci jako plavky, sluneční brýle, klobouky a opalovací krém. Rovněž by měla být součástí vaší výbavy i obuv na písek, potápěčské vybavení a vhodné oblečení pro pobyt v lesích a horách.

Dotaz: Co je na Long Island nejlepší vidět a dělat?

Odpověď: Na Long Island si můžete vychutnat nádherné pláže, potápění, šnorchlování, rybaření a projížďky lodí. Nejlepšími turistickými atrakcemi jsou Dean's Blue Hole, Columbus Monument, Marine Farm, Stella Maris Resort Club a Salt Pond.

Dotaz: Budou mi na Long Island v Bahamách stačit americké dolary?

Odpověď: Na Bahamách se běžně přijímají americké dolary, ale mohou existovat situace, kdy bude nutné platit v místní měně - bahamském dolaru. Nezapomeňte se tedy před odjezdem vybavit přibližně 10% hotovostí v bahamských dolarech.


Počasí Bahamy Long Island


Bahamy jsou skupinou tajemných a krásných ostrovů, které se nacházejí v Atlantském oceánu na severu Karibiku. Mezi nejkrásnější a nejznámější ostrovy v této oblasti patří Long Island. Tento ostrov je domovem několika tisíc obyvatel a přitahuje turisty ze všech koutů světa díky svému nádhernému počasí a úchvatné přírodě.

Bahamy jako celek mají tropické mořské podnebí, což znamená, že jsou zde celoročně teplé teploty. Průměrná teplota se pohybuje mezi 24°C a 30°C po celý rok. V létě se teploty mohou vyšplhat až k 35°C, zatímco v zimě se udržují na příjemných 20°C až 26°C. Teploty v Bahamách jsou tedy velmi příznivé a ideální pro milovníky slunce a tepla.

Co se týče srážek, Bahamy mají sezónní období, kdy je více deště. Období dešťů nastává mezi květnem a říjnem, kdy je také nejtepleji. Průměrné srážky činí kolem 1300 mm ročně, přičemž nejvíce srážek připadá na srpen a září. Ostatní měsíce jsou obecně suché a slunné, takže turisté si mohou užívat slunečného počasí a bezoblačné oblohy.

Na Long Islandu je počasí velmi příznivé pro turistiku a outdoorové aktivity. Ostrov je známý svými krásnými plážemi, korálovými útesy a úchvatnou podmořskou faunou. Turisté se mohou vydat na potápění, šnorchlování nebo jachting a objevovat podmořský život a nádherné korálové zahrady.

Long Island je také domovem několika přírodních zajímavostí, jako je například "Dean's Blue Hole", nejhlubší mořská propast na světě. Tato propast je oblíbeným místem pro potápěče z celého světa. Na ostrově také najdete přírodní parky, vodopády a přírodní přístavy, kde si můžete vychutnat krásu přírody.

Celoroční příznivé klima a fantastické přírodní scenérie dělají z Long Islandu perfektní destinaci pro ty, kteří touží po dovolené plné slunce, pláží a dobrodružství. Turisty sem přitahují také kultura a pohostinnost místních obyvatel, kteří rádi ukazují návštěvníkům krásy svého ostrova.

Pokud toužíte po tropickém ráji s nádhernými plážemi, teplým počasím a neuvěřitelnými podvodními scenériemi, pak je Long Island na Bahamách tím pravým místem pro vás. Připravte si plavky, opalovací krém a buďte připraveni na dovolenou, kterou budete pamatovat navždy.


Ubytování Bahamy Long Island


Long Island je překrásný ostrov, který se nachází na Bahamách. Je obklopen tyrkysově modrým mořem, bílými písečnými plážemi a bujnou zelení. Toto exotické místo je skvělou destinací pro ty, kteří hledají dovolenou plnou klidu, relaxace a úžasných přírodních scenérií.

Na Long Islandu najdete mnoho možností ubytování, které splní všechny vaše požadavky a přání. Můžete si vybrat luxusní hotely s výhledem na oceán a pláže nebo si pronajmout apartmán nebo chatu pro větší soukromí. K dispozici také jsou rodinné penziony a bed and breakfast, kde se budete cítit jako doma.

Pokud jste milovníky přírody, můžete se rozhodnout pro pobyt v jednom z ekoresortů na ostrově. Tyto resorty dbají na udržitelný rozvoj a respektování přírody. Užijete si krásné chvíle strávené v upravených zahradách, pozorování ohromujících exotických zvířat a rostlin, a budete mít možnost ochutnat místní gastronomii, která je plná čerstvého ovoce, ryb a mořských plodů.

Jednou z největších předností ubytování na Long Islandu je jeho blízkost ke krásným plážím. Mnohé hotely mají vlastní soukromou pláž, kde si budete moci užít dovolenou bez velkého shonu turistů. Na pláži si můžete lehnout na lehátko, opalovat se na slunci, vykoupat se v teplém moři nebo si zahrát různé plážové hry. Milovníci vodních sportů ocení možnost surfování, potápění či šnorchlování.

V okolí Long Islandu také najdete mnoho přírodních zajímavostí, které stojí za návštěvu. Jedním z nich je slavná modrá díra Dean's Blue Hole, která je nejhlubší modrou dírou na světě a láká potápěče z celého světa. Můžete také navštívit přírodní park Perpall Cay, kde se nachází unikátní ekosystém mangrovů a mnoho druhů tropických ptáků.

Podnebí na Long Islandu je tropické, s teplotami kolem 25-30°C celý rok. Nejlepší dobou pro návštěvu je od listopadu do dubna, kdy je méně dešťových srážek a nižší vlhkost vzduchu. Nezapomeňte si tedy přibalit plavky, sluneční brýle, opalovací krém a lehké oblečení.

Long Island je opravdu rájem pro ty, kteří hledají únik od všedního života a chtějí zažít něco jedinečného. Na Bahamách je Long Island bezpochyby jedním z nejkrásnějších ostrovů s úžasnou přírodou, bohatým ekosystémem a ideálním ubytováním pro každého. Přijeďte a objevte tento skrytý klenot Karibiku!


Dovolená Bahamy Long Island


Bahamy jsou jedním z nejkrásnějších turistických míst na světě. Toto tropické ráj v Karibiku nabízí nekonečné pláže, tyrkysově modré moře, nádhernou faunu a flóru a mnoho dalších fascinujících přírodních krás. Mezi nejpřitažlivější části Baham je patří Long Island, který nabízí mnoho zážitků a památek pro turisty.

Jedním z nejlepších zážitků na Long Islandu jsou pláže, které jsou prostě úžasné. Zlatý písek a tyrkysová voda dávají jedinečný vzhled plážím, které se táhnou po celém pobřeží. Další výjimečnou atrakcí je podmořský svět s korály a rybami, které jsou snadno dostupné díky vhodnému vybavení v potápěčských centrech.

Long Island byl také domovem Taina, původních obyvatel Baham. Turisté si mohou prohlédnout mnoho památek ze starověké období a uvidí také části ostrova, které byly dříve obývány lidmi. Mezi nejoblíbenější místa patří dadané památky v okolí Salt Pond, kde se nacházejí starodávné chrámy, hrobky a domy.

Pro turisty, kteří hledají adrenalinové zážitky, jsou na Long Islandu k dispozici mnohé aktivity pro adrenalinové jedince. Tenistové kurty, motokáry a potápění jsou jen několik příkladů z mnoha aktivit, které mohou vyzkoušet. Tyto zážitky jsou nezapomenutelné a plné vzrušení.

Také místní gastronomická kultura patří k největším přitažlivostem Baham. Plody moře a další rybí speciality jsou nabízeny v mnoha místních restauracích, zejména v oblasti Salt Pond. Zdejší rybí trhy nabízejí čerstvé ryby a další plody moře, které si mohou turisté zakoupit a sami si je připravit.

Závěrem, Long Island na Bahamách nabízí nekonečné možnosti pro turisty, kteří hledají přírodní krásy, kulturní památky, adrenalinové aktivity, nebo dobré jídlo. Tato perla Karibiku bude každému zaručeně nezapomenutelnou akrádou dovolenou.


Letenka Bahamy Long Island


Bahamy, překrásný ostrovní ráj v Karibiku, láká každoročně nespočet turistů ze všech koutů světa. Mezi více než 700 ostrovy, které tvoří Bahamy, se nachází místo s kouzelnou atmosférou - Long Island. Tato nejdelší a úzká ostrovní lokalita nabízí návštěvníkům mnoho přírodních krás a aktivit, které ještě umocňují jeho exkluzivitu.

Letenka na Bahamy je impulzem, který může přenést cestovatele do ráje. A Letenka na Bahamy Long Island je jako lístek do jedinečného tělesa, plného života, krásy a možností.

Long Island se pyšní 80 kilometrů dlouhými plážemi, které lákají turisty ke slunění, odpočinku a relaxaci. S měkkým pískem pod nohama, jasné azurové moře a osvěžující vánek od Karibského moře se cestovatelé na Long Islandu opravdu cítí jako v ráji.

Toto místo nabízí také řadu aktivit pro dobrodružné jedince. Vyzkoušejte si potápění a objevte fascinující korálové útesy a rozmanité mořské organismy. Pokud jste nadšenci do rybaření, neváhejte a vydejte se na rybářskou výpravu do hlubokého oceánu. Zde máte šanci ulovit obrovské ryby, jako jsou tarponi nebo dary.

Pro milovníky přírody a turistiku je na tomto ostrově dostatek příležitostí k prozkoumání krás okolního krajinného archipelagu. Podívejte se na Elba Nature Reserve, kde můžete sledovat vzácné ptáky a ohromující flóru. Nebo se vydejte na procházku délouzným modrým vodopádem Deadman's Cay.

Na Long Islandu najdete také několik osad, ve kterých můžete ochutnat tradiční bahamskou kuchyni. Vnímání ostrovní kultury a jejích tradic je klíčovým aspektem poznání místa a jeho obyvatel. Bahamská kuchyně je plná chutí a vlivů karibských, afrických a britských tradic. Určitě si vychutnejte čerstvé ryby a mořské plody, kokosové pokrmy či ochutnejte místní specialitu - guavu.

S letenkou na Bahamy Long Island můžete zažít dovolenou snů. Jako cestovatel nebo milovník exotiky se ocitnete v turisticky i ekologicky čisté oblasti, kde se můžete odpojit od denního shonu a objevovat skryté klenoty křišťálového moře a tropické flóry.

Nezáleží na tom, zda hledáte dobrodružství ve vodě, relaxaci na pláži nebo ponoření do místní kultury, Bahamy Long Island to vše nabízejí. Pořiďte si letenku a připravte se na nezapomenutelný zážitek, který z Dubajského letiště vystoupíte přímo do ráje na zemi!


98 procent zákazníků jsou spokojeni

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Pátrat po letenkách