Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Harbour Island


1. Jak se dostat na Harbour Island na Bahamách?
Nejlepší způsob, jak se dostat na Harbour Island, je letadlem do Mezinárodního letiště Lynden Pindling v Nassau a poté přejít na trajekt z North Eleuthera do Harbour Island.

2. Jaká je nejlepší doba roku pro návštěvu Harbour Island na Bahamách?
Nejlepší čas pro návštěvu Harbour Islandu na Bahamách je od prosince do května, kdy jsou většinou teploty mírné a vysoká sezóna je na vrcholu.

3. Jaká mohou být průměrné ceny ubytování na Harbour Islandu na Bahamách?
Průměrné ceny ubytování za noc na Harbour Islandu se pohybují od 200 do 500 USD, v závislosti na typu ubytování a ročním období.

4. Jsou na Harbour Islandu nádherné pláže?
Ano, pláže na Harbour Islandu jsou bělostné a čisté s teplým tyrkysovým mořem, které v sobě skrývá pestrou faunu korálových útesů.

5. Lze se na Harbour Islandu věnovat i aktivitám?
Ano, na Harbour Islandu jsou k dispozici různé aktivity pro turisty, jako jsou potápění, šnorchlování, rybaření, jízda na koni a plavání.


Ubytování Bahamy Harbour Island


Vítejte na Bahamách, konkrétně na Harbour Islandu! Toto malebné místo, nacházející se v severní části bahamského souostroví, je pro svou krásu a jedinečnost oblíbené mezi turisty z celého světa. Harbour Island se pyšní nádhernými plážemi, tyrkysovým mořem a přátelskou atmosférou.

Jednou z největších atrakcí Harbour Islandu je jeho ubytování. Zatímco si můžete vybrat mezi luxusními resorty a pěknými hotely, nejtypičtějším a nejoblíbenějším ubytováním na tomto ostrově jsou malé barevné chatky, které zdobí především ručně malované dveře a okna. Tyto chatky, které jsou známé jako "Bahamian cottages", jsou symbolem tradice a kultury ostrova.

Tyto chatky se nacházejí přímo u pláže a nabízejí nádherný výhled na moře. Při pobytu v těchto chatkách se můžete těšit na soukromí a klid, který vás obklopí, a zároveň oceníte jednoduchost a pohodlí, která vám zde poskytne odpovídající vybavení.

Na Harbour Islandu najdete také několik luxusních resortů, které vám nabídnou kompletní pohodlí a služby. Tyto resorty mají elegantní pokoje, bazény, restaurace a bary, které vám umožní strávit příjemnou dovolenou s veškerým komfortem.

Jednou z nejznámějších pláží na Harbour Islandu je Pink Sand Beach, což znamená "pláž růžového písku". Tato pláž se vyznačuje nádherným růžovým pískem, který je jedinečný a vytváří působivý kontrast s tyrkysovou barvou moře. Při procházce po této pláži si můžete pohodlně uléhat na lehátko umístěné přímo v písku a užívat si slunce a nádherný výhled.

Pokud jde o aktivity na Harbour Islandu, nejpopulárnější z nich je šnorchlování a potápění. Pod hladinou moře se skrývá fascinující korálový útes, který je domovem různých druhů ryb a korálů. Není nic lepšího, než prozkoumávat toto bohaté a rozmanité podmořské prostředí.

Další možností je procházka po ostrově, poznávání místní kultury a ochutnávání tradiční bahamské kuchyně. Můžete také navštívit historické památky, jako je například stará růžová pevnost z 18. století, která poskytuje úchvatný výhled na ostrov.

V neposlední řadě, pokud máte chuť na odpočinek a relaxaci, můžete si rezervovat masáž nebo lázeňskou proceduru v některém z místních wellness center. Tyto centra jsou oázou klidu a místa, kde se můžete příjemně zrelaxovat a načerpat novou energii.

Ubytování na Harbour Islandu vám nabídne velký výběr, ať už preferujete luxus nebo autentickou atmosféru. Bez ohledu na to, jak se rozhodnete strávit svůj čas na tomto malebném ostrově, nezapomeňte si užít jeho jedinečnou krásu a neuvěřitelnou přírodu. Harbour Island vás ohromí a jeho nádherná místa vám budou v paměti ještě dlouho zůstávat.


Počasí Bahamy Harbour Island


Bahamy jsou známé svými nádhernými plážemi, tyrkysovým mořem a slunečným počasím. Jedno z nejpopulárnějších míst v rámci Baham je ostrov Harbour Island. Tento ostrov je rájem pro milovníky slunečních a teplých dní, a proto není divu, že turisté sem každý rok proudí.

Bahamy se nachází v Karibském moři a jsou tvořeny 700 ostrovy, které nabízí různé klimatické podmínky. Pro Harbour Island je typické subtropické podnebí, což znamená, že zde jsou během celého roku příjemné teploty a slunečné dny. Průměrná teplota se pohybuje kolem 24°C a 29°C, v zimních měsících může klesnout na 18°C.

Deštivé období na Bahamách přichází během letních měsíců, konkrétně od května do října. Tehdy dochází ke krátkým, avšak silným přeháňkám, které mohou trvat jen několik minut a následovat je zase slunečné počasí. Nejde o nic, co by mělo turisty odradit, protože zářijové a říjnové měsíce jsou stále velmi populární pro návštěvníky z celého světa.

Harbour Island je oblíbeným místem pro milovníky vodních aktivit jako je potápění, šnorchlování nebo plavání. Moře je na mělčinách teplé a průzračné, což poskytuje ideální podmínky pro pozorování korálů a různého mořského života. Místní rifové systémy jsou známé svou pestrostí a křišťálově čistou vodou.

Nejjednodušší způsob, jak se dostat na Harbour Island, je letadlem z mezinárodního letiště na New Providence. Zde je možné si vzít trajekt nebo lodní linkou se dostanete na samotný ostrov. Místní doprava je většinou omezena na golfův vozík, který je velmi populární způsob, jak se dostat na pláže, do restaurací a obchodů.

Ostrov Harbour Island nabízí nejen nádherné pláže a slunečné počasí, ale také malebné městečko s historickými budovami a tradičními obchody. Turisté mohou objevovat místní kulturu, ochutnat bahamskou kuchyni a nakupovat suvenýry.

Pokud se chystáte na dovolenou a hledáte místo s perfektním počasím, krásnými plážemi a možností pro vodní aktivity, ostrov Harbour Island na Bahamách je právě pro vás. Ponořte se do karibského ráje a užívejte si slunečních dní na jedné z nejkrásnějších pláží světa.


Dovolená Bahamy Harbour Island


Bahamy Harbour Island je malý ostrov nacházející se v Karibiku, který se může pochlubit nejen bílými plážemi, ale také průzračným mořem a hezkým korálovým bariérami.

Místo je také obklopené palmami a barevnými domky ve stylu koloniální architektury. To vše dělá z Bahamů Harbour Island idylické místo pro dovolenou nebo delší pobyt.

Kromě pláží můžete během pobytu na Bahamách Harbour Island ochutnat místní speciality, například ryby a plody moře, které jsou velmi chutné a čerstvé díky tomu, že jsou chyceny velmi blízko pobřeží.

Jedním z nejznámějších míst v oblasti je pravděpodobně rozsáhlá pláž Pink Sand Beach. Jak již název napovídá, pláž je známá díky svému růžovému písku. Tento neobvyklý růžový odstín způsobuje přítomnost malých korýšů v písku.

Další oblíbené místo je zátoka Dunmore Town, která je známá svými barevnými domy. Je to ideální místo pro procházky, nakupování suvenýrů, občerstvení v místních kavárnách a restauracích.

Pokud se rozhodnete vydat se za neobvyklými zážitky, můžete se pokusit návštěvou místního ochranného areálu chránícího divokou přírodu. Můžete mít šanci vidět některé ze vzácných druhů exotických zvířat, jako jsou mnohozubci, pelikáni a kolibříci.

Zkrátka, pokud hledáte nevšední dovolenou, vřele doporučuji návštěvu Bahamů Harbour Island. Jsou plné exotických zážitků a unikátních druhů zvířat. Toto místo vám navíc nabídne úžasné výhledy, relaxaci a odpočinek. Vydat se na Bahamy Harbour Island se rozhodně vyplatí.


Letenka Bahamy Harbour Island


Bahamy jsou krásným tropickým rájem, který nabízí nejen nádherné pláže a modré moře, ale také mnoho dalších zajímavých aktivit a míst k objevování. Jedno z nejpopulárnějších a nejkrásnějších míst na Bahamách je ostrov Harbour Island. Abychom se sem dostali, potřebujeme letenku na tento malebný ostrov.

Harbour Island se nachází na severovýchodním pobřeží Baham, v blízkosti ostrova Eleuthera. Přestože ostrov samotný je relativně malý (měří pouze 5 km na délku a 2 km na šířku), nabízí nezapomenutelné zážitky a krásy.

Letenky na Bahamy, konkrétně na Harbour Island, jsou široce dostupné z mnoha mezinárodních destinací. Nejbližším mezinárodním letištěm je mezinárodní letiště North Eleuthera (ELH), které se nachází na nedalekém ostrově Eleuthera. Po přistání na letišti je nutné dopravit se na Harbour Island. Nejběžnější způsob, jak se dostat na ostrov, je trajektová přeprava. Trajekty do přístavu na Harbour Islandu vyplouvají z přístavu v městě Current na Eleutheře. Cesta trajektem trvá přibližně 10 až 15 minut.

Harbour Island je známý pro své krásné pláže. Nejvýraznější a nejnavštěvovanější pláž na ostrově je Pink Sands Beach. Tato pláž, jak už naznačuje název, je pokryta jemným růžovým pískem, který vytváří jedinečnou atmosféru. Pink Sands Beach je nejdelší pláží na ostrově a nabízí nádherný výhled na azurové moře.

Ostrov Harbour Island je také známý pro své bohaté mořské prostředí. Snorklování a potápění jsou populárními aktivitami zde. Pod hladinou se skrývají korálové útesy, které poskytují domov mnoha druhům ryb a dalšího mořského života. Další zážitek si můžete užít při plavbě kolem ostrova na kajaku nebo při rybaření.

Harbour Island má také bohatou historii, kterou můžete objevovat během procházek po ostrově. Můžete navštívit historický centrální Rosemary Street s jeho malebnými pastelově zbarvenými domy nebo navštívit starou pevnost Fort Montagu, která pochází z 18. století.

Abyste si mohli vychutnat všechny tyto krásy a zážitky na ostrově Harbour Island, potřebujete letenku na Bahamy. Cesta sem není složitá a trajektem se snadno dostanete z nedalekého ostrova Eleuthera na Harbour Island. Po příletu můžete objevovat jeho krásy, relaxovat na Pink Sands Beach a užívat si bohatých podmořských krajin. Zavítejte na tento malebný ostrov a užijte si všech jeho překrásných přírodních a kulturních pokladů.


98 procent zákazníků jsou spokojeni

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Pátrat po letenkách