Ubytování Bahamy Bimini Islands


Bahamy jsou známé svou nádhernou přírodou, bílými plážemi a tyrkysovými vodami Karibiku. Jednou z nejmenších a nejneobyčejnějších destinací jsou Bimini Islands. Tato malá skupina ostrovů leží v Atlantiku, pouhých 80 kilometrů od Miami, a nabízí dokonalé místo pro dovolenou, plné odpočinku, dobrodružství a příležitosti k pozorování podmořského života.

Bimini Islands jsou dva hlavní ostrovy, známé jako North Bimini a South Bimini, které jsou propojeny malým mostem. North Bimini je známý jako historická lokalita Ernesta Hemingwaye, kde se spisovatel často zdržoval a psal svá díla. Mnoho restaurací a barů si udržuje autentický karibský šarm a navštívit místní Hemingwayův bar je pro turisty nezapomenutelným zážitkem.

Nabídky ubytování na Bimini Islands jsou rozmanité a odpovídají různým představám a rozpočtům cestovatelů. Pro ty, kteří hledají luxusní pobyt, je zde několik exkluzivních resortů, které nabízejí pokoje s výhledem na moře, soukromé pláže, bazény a prvotřídní služby. Tyto resorty jsou ideální pro páry, rodiny nebo jednotlivce, kteří chtějí zažít opravdovou křišťálově čistou vodu a relaxaci v tropickém prostředí.

Pro cestovatele s menším rozpočtem nebo ty, kteří se chtějí více ponořit do místní atmosféry, jsou k dispozici také menší hotely a penziony na ostrovech. Tyto ubytovací zařízení často nabízejí příjemné pokoje se základním vybavením a jsou často blízko pláže. Cestovatelé si zde mohou vychutnat autentickou bahamskou kuchyni a být blízko místní komunity.

Pro ty, kteří preferují individuální zážitek, jsou na Bimini Islands také dostupné pronájmy vil a apartmánů. To je skvělá možnost pro rodiny nebo skupiny přátel, kteří se chtějí cítit jako doma a mít flexibilitu v plánování svého pobytu. Tyto pronájmy často nabízejí vlastní kuchyně a další vybavení, které umožňuje hostům vařit a stravovat se podle svého chuti.

Pro dobrodruhy a milovníky přírody je Bimini Islands rájem. Mořský život je tento region naprosto ohromující. K dispozici je mnoho organizovaných výletů na potápění a šnorchlování, kde můžete objevovat koralové útesy, tropické ryby a dokonce i žraloky. Mohou se vydat na rybářský výlet a zkusit si chytat tuňáky, dorady a další mořské druhy. Pro ty, kteří preferují sucho, je možné projet se na paddleboardu nebo jet ski okolo ostrovů a vychutnat si úchvatné výhledy na okolní krajinu.

Bimini Islands jsou rájem pro každého, kdo hledá únik od každodenního života a chce zažít skutečné tropické dobrodružství. Bez ohledu na vaše preference nebo rozpočet, najdete zde ubytování, které splní vaše potřeby a poskytne vám úžasné zážitky. Nezáleží na tom, jestli jste světoběžník nebo odpočíváte na pláži, Bimini Islands jsou destinací, kterou si zamilujete a zaručují dokonalou dovolenou v ráji.


Počasí Bahamy Bimini Islands


Počasí na Bahamách, konkrétně na ostrovech Bimini, je v průměru velmi slunečné a teplé po celý rok. Tyto ostrovy jsou v souostroví západních Baham, kde panuje subtropické klima.

V zimě je zde nejchladnější období, ale ani v této době se teploty příliš neklesají. Průměrná denní teplota v lednu a února se pohybuje kolem 23 °C. Noční teploty se mohou chvíli držet na 20 °C a být níž i kolem 16 °C.

Od března se začíná situace zlepšovat a teploty se opět začínají zvyšovat. Nejteplejším obdobím roku jsou měsíce červen a srpen. V létě se střídají slunečné a horké dny s obdobími dešťů a bouřek. Průměrné denní teploty se ve výšce vyskytují okolo 30 °C, což znamená, že během letních měsíců může být zde opravdovým výletem.

Biminy jsou rájem pro milovníky vodních sportů. Potápění, kajak, vodní lyže a windsurfing jsou jen některé z atrakcí, kterých se mohou návštěvníci těšit. Teplota vody zůstává po celý rok velmi příjemná, přičemž v červenci a srpnu se dostává až na 29 °C. Proto se zde můžete potápět a užívat si velmi teplou vodu.

Dešťové srážky se na Biminách nevyskytují tak často, ale přesto je dobré si je pro plánování cesty zahrnout. Nejvíce srážek přichází v létě, s průměrnými hodnotami kolem 130 mm srážek měsíčně. Nicméně, deštivý den neznamená konec zábavy, protože během deštivého období můžete navštívit mnoho muzeí a galerií, stejně jako velké množství restaurací a kaváren, kde můžete zažít příjemný pobyt.

Celkově řečeno, Biminy jsou ideálním místem pro dovolenou nebo krátkou návštěvu celý rok. Počasí je velmi příjemné a slunečné, s několika obdobími deštů. Teplá voda a mnoho aktivit na pobřeží jsou rozhodně lákadlem pro návštěvníky, kteří mají rádi vodní sporty a užívají si slunce.


Dovolená Bahamy Bimini Islands


Bahamy jsou jedním z těch míst, kterými se snadno zamilujete na první pohled. Slunečné pláže, křišťálově čisté vody a nekonečné možnosti vodních aktivit dělají z Baham oázu pro každého milovníka dovolené u moře. Jedním z nejkrásnějších míst na Bahamách jsou Bimini Islands.

Bimini Islands jsou součástí řetězce ostrovů v Atlantském oceánu, které tvoří západní vstup do Karibského moře. Jsou to jeden ze skrytých pokladů Baham, často opomíjený masovou turistikou. Zahrnují tři hlavní ostrovy: Severní Bimini, Jižní Bimini a Ostrov Cat Cay. Všechny tyto ostrovy nabízejí návštěvníkům nezapomenutelnou dovolenou.

Severní Bimini je nejrušnější a nejvíce rozvinutou částí Bimini Islands. Město Alice Town je hlavním a jediným obchodním centrem Severního Bimini. Můžete zde objevovat malebné barevné domky, vyrazit na procházku po pláži a ochutnat místní kuchyni v jedné z mnoha restaurací. Určitě byste neměli vynechat návštěvu velrybích plavání v zálivu Great Isaac nebo potápění u některých z nejoblíbenějších potápěčských lokalit ostrova.

Jižní Bimini je známý svými úchvatnými plážemi, jako je pláž South Beach nebo pláže kolem luxusního letoviska Resorts World Bimini. Můžete si zde užít slunečního koupání, šnorchlování či luxusní okamžiky v jednom z místních lázeňských hotelů. Měli byste rovněž vyzkoušet rybaření, které je na Bahamách velmi oblíbené. Na ostrově se nachází několik světoznámých rybářských lodí, které nabízejí výlety za trofejními rybami.

Ostrov Cat Cay je známý svou krásnou přírodou a nabízí ideální odpočinek pro ty, kteří hledají klid a soukromí. Je to soukromý ostrov, který hostí luxusní letoviska a řadu vynikajících pláží. Zde můžete plavat ve vodách s šesti odrůdami rybích krajníků a sledovat místní životní prostředí rife. Ostrov Cat Cay nabízí také ideální podmínky k potápění a šnorchlování.

Bimini Islands jsou snem pro milovníky vodních sportů. Můžete si pronajmout vodní skútr, kajak nebo pádlovat na paddleboardu po okolních lagunách. Šnorchlování a potápění v Bimini Islands je jedinečný zážitek, díky živému korálovému útesu, vrakům lodí a pestrobarevnému mořskému životu, který si zde můžete prohlédnout.

Pokud hledáte dovolenou na tropických ostrovech plnou slunečního koupání, vodních sportů a krásné přírody, pak jsou Bimini Islands ideální volbou. Tento skrytý poklad Baham vás okouzlí svými nekonečnými plážemi, teplým klimatem a krystalicky čistou vodou. Ať už se rozhodnete pro dobrodružství na Severním Bimini, relaxaci na Jižním Bimini nebo luxusní útočiště na ostrově Cat Cay, dovolená na Bimini Islands vám poskytne zážitky, které budete pamatovat navždy.


Letenka Bahamy Bimini Islands


Bahamy jsou ideálním místem pro dovolenou. Tyto tropické ostrovy nabízejí krásné bílé pláže, křišťálově čistou vodu a mnoho aktivit, které ocení všichni dovoleníči. Mezi nejkrásnější ostrovy patří Bimini Islands, které leží asi 80 km východně od Miami.

Bimini je souostroví tvořené dvěma ostrovy, North Bimini a South Bimini. Obě ostrovy nabízejí nádhernou přírodu a atmosféru starosvětského Karibiku. Můžete se tady plavit na mejkapách a prozkoumat korálové útesy nebo se vodou a nejkrásnějšími plážemi koupat. Turisté si mohou pronajmout lodě nebo si zapůjčit kajak a prozkoumat okolní ostrovy a laguny.

Bimini je také ideálním místem pro potápění. Mnoho potápěčských center nabízí kurzy pro různé úrovně potápěčů. Můžete se potápět v oblasti wreck dive, kde najdete vraky lodí, nebo se podívat na mnoho druhů ryb a dalších mořských živočichů.

Bimini nabízí také mnoho možností pro rybaření. Můžete se vydat na rybolov s místními rybáři a ulovit mnoho druhů ryb, jako jsou mahi-mahi, tuňák, wahoo a mnoho dalších.

Pokud rádi prozkoumáváte historii, můžete navštívit mnoho historických památek na Bimini. Mezi ně patří například ruinové stavební struktury, které zde najdete, například i z období civilizací indiánů Arawak a Lucayan.

Pro turisty jsou nabízeny různé typy ubytování, od luxusních hotelů až po kempování. Na Bimini můžete také ochutnat mnoho místních specialit, jako jsou palačinky s kokosovým sirupem a další.

Ak je člověk hledá cenově dostupné letenky na Bimini, musí být ochotný sledovat web letenek. Ať už se jedná o letenky lastminute, nebo speciální nabídky, je třeba vybírat s rozvahou. Výhodou letenek na Bimini je, že Bimini leží nedaleko Miami, takže můžete být v tranzitu poměrně rychle. Je však třeba brát v potaz také počasí, které se mění podle ročního období.

Pokud se tedy chystáte na dovolenou na krásných Bimini Islands, můžete si být jisti, že zde máte mnoho možností, jak si užít nezapomenutelnou dovolenou v rajském prostředí Karibiku.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Bimini Islands


Časté dotazy a odpovědi o Bahamách (Bimini Islands):

1. Kde se nachází Bahamy Bimini Islands?
Bahamy Bimini Islands se nachází v Atlantickém oceánu, poblíž jihovýchodního pobřeží Florida Keys v USA.

2. Jak se tam dostat?
Nejlepší způsob, jak se dostat na Bahamy Bimini Islands, je letecky. Existují pravidelné lety z Floridy nebo můžete také využít trajekt z Miami.

3. Jaký je nejlepší čas na návštěvu Bahamy Bimini Islands?
Nejlepší čas na návštěvu je od prosince do dubna, kdy je počasí teplé a suché.

4. Potřebuji vízum pro vstup na Bahamy Bimini Islands?
Pokud jste občanem zemí EU nebo USA, není třeba žádné vízum na pobyt kratší než 90 dnů.

5. Co je nejlepší způsob, jak se pohybovat po Bahamy Bimini Islands?
Nejlepším způsobem dopravy po ostrovech je pěšky nebo pronájem kola nebo golfového vozíku.

6. Kde se dá ubytovat na Bahamy Bimini Islands?
Na ostrovech Bimini se nachází několik luxusních resortů a menších hotelů, které nabízejí ubytování.

7. Jaké aktivity a atrakce jsou na Bahamy Bimini Islands?
Na Bahamách Bimini Islands můžete vychutnat nádherné pláže, potápění, rybolov, procházky v přírodě, navštívit historické památky nebo si zahrát na golfovém hřišti.

8. Jakou měnu používají na Bahamy Bimini Islands?
Měnou je bahamský dolar (BSD), ale americký dolar je také běžně používán.

9. Je bezpečné cestovat na Bahamy Bimini Islands?
Bahamy Bimini Islands jsou obecně bezpečným cestovním cílem, ale přesto je vždy důležité dodržovat základní bezpečnostní opatření a dbát na své cennosti.

10. Jaká je místní kuchyně na Bahamy Bimini Islands?
Místní kuchyně na Bahamách Bimini Islands je založena na čerstvých mořských plodech, tropickém ovoci a karibské kuchyni. Oblíbená jídla zahrnují maso ryb, krevety, klobásy Conch a místní ovocné dezerty.

Poznámka: Na odpovědi se může aplikovat vliv změn v aktualitách nebo politiky cestovního ruchu dané destinace.


98 procent zákazníků jsou spokojeni

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Pátrat po letenkách