Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


1. Jak se dostat na Bimini Islands?

Na Bimini Islands se dá dostat dvěma způsoby - lodí z Miami nebo letadlem z USA nebo Bahamských ostrovů. Nejčastější způsob pro turisty je využití dopravy lodí z Miami.

2. Musím mít vízum pro pobyt na Bahamách?

V zásadě ne, pokud máte platný pas pro vstup do Bahamských ostrovů. Pokud budete na Bahamách pobývat delší dobu než 90 dnů, budete potřebovat vízum.

3. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Bimini Islands?

Nejlepší čas na návštěvu Bimini Islands je od prosince do dubna, kdy je počasí nejstabilnější a nejteplejší. Během letních měsíců je tam horko a vlhko a může se tam vyskytovat i hurikánové nebezpečí.

4. Jaká je místní měna na Bahamách?

Místní měna na Bahamách je bahamský dolar, ale většinou se přijímají také americké dolary.

5. Co bych si měl(a) vzít na Bahamy?

Na Bahamy byste měli vzít sluneční brýle, opalovací krém, koupací oblečení, lehké oblečení vyrobené z prodyšných materiálů, a samozřejmě i peníze na platby v místních obchodech a restauracích.

6. Kde je nejlepší ubytování na Bimini Islands?

Nejlepší ubytování na Bimini Islands jsou luxusní resorty a hotely, které nabízejí komfort a krásné výhledy na oceán.

7. Co mohu na Bimini Islands vidět a dělat?

Na Bimini Islands můžete vidět nádherné korálové útesy a různé druhy ryb. Pro milovníky vodních sportů jsou k dispozici různé aktivity, jako jsou potápění, šnorchlování, rybaření, surfování a další. Na ostrově si můžete také užít plážový pobyt a projít se po malebných městečkách.


Ubytování Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Bahamy jsou jedním z nejkrásnějších a nejoblíbenějších turistických cílů na světě. Toto karibské souostroví láká návštěvníky z celého světa svou ohromující přírodní scenérií, tyrkysovými plážemi a vynikajícím ubytováním. Jedním z nejoblíbenějších a jedinečných míst na Bahamách je Alice Town, nacházející se na Bimini Islands.

Alice Town je malebné rybářské městečko ležící na nejzápadnějším ostrově řetězce Bimini Islands. Svojí jedinečnou atmosférou a příjemným prostředím přitahuje návštěvníky, kteří hledají autentický a klidný zážitek na Bahamách. Navzdory svému malému rozměru nabízí Alice Town řadu atrakcí a aktivit, které vám zajistí nezapomenutelný pobyt.

V Alice Town najdete širokou škálu ubytování různých cenových kategorií, od luxusních resortů až po útulné soukromé vily. Nemusíte se obávat, že byste se nedostali na některou z pláží, protože ostrov je tak malý, že se na kteroukoli z nich můžete dostat pěšky. Přičemž, být ve vodě, máte k dispozici mnoho možností pro šnorchlování, potápění a další vodní aktivity.

Pokud jste milovníci vodních sportů, Alice Town je pro vás rájem. Vyzkoušejte si šnorchlování na útesech kolem ostrůvku Bimini, kde budete mít možnost spatřit nádhernou korálovou faunu a floru. Máte-li rádi rybaření, Alice Town nabízí řadu možností pro lov úhořů, tunáků a dalších druhů ryb. Existuje také možnost si pronajmout loď a vyrazit na rybářský výlet na otevřené moře.

Pro ty, kteří preferují odpočinek a relaxaci, jsou pláže v Alice Town ideálním místem pro slunění a koupání v tyrkysově modré vodě Karibského moře. Užijte si piknik na pláži s rodinou a přáteli. V okolí najdete také různé bary a restaurace, které vám poskytnou vynikající zážitek z místní kuchyně.

Nezapomeňte také navštívit Bimini Museum, které se nachází v samotném městečku. Toto malé muzeum nabízí fascinující historii ostrova, plnou rybářských příběhů a kulturálního dědictví Baham. Prozkoumejte také starou cihlovou stavbu, která kdysi sloužila jako zpracovna úhořů.

Alice Town na Bimini Islands je skutečně jedinečným místem pro relaxaci a dovolenou. S jeho malebnou atmosférou, nádhernými plážemi a bohatou nabídkou vodních a kulturních aktivit určitě nebudete litovat návštěvy tohoto karibského ráje.


Dovolená Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Bahamy jsou jedním z nejkrásnějších a nejexotičtějších míst na světě, které lákají turisty z celého světa. Mezi nejpopulárnější destinace na Bahamách patří Bimini Islands, které se nacházejí v severozápadní části Bahamského souostroví.

Bimini Islands jsou jedinečným místem, které nabízí až neuvěřitelnou krásu a jedinečnou atmosféru. Turisté se sem mohou vypravit za křišťálově čistými plážemi s bílým pískem, turistickými atrakcemi, aktivitami na vodě a šnorchlováním v místních korálových útesech.

Mezi největší atrakce na ostrovech patří Alice Town, která je největším městem na ostrovech. Alice Town je známá svým tradičním karibským stylem a stala se oblíbeným turistickým cílem v posledních letech. Tuto oblast turisté vyhledávají pro její neuvěřitelnou autentičnost, a nezapomenutelnou atmosféru.

V Alice Town turisté mohou najít mnoho turistických atrakcí, jako jsou mnohé restaurace, kde si lze vychutnat tradiční karibská jídla a nápoje, doplněné o živou místní hudbu a tanec. Zájemci se zde můžou vrhnout na nakupování v mnoha obchodech se suvenýry, které nabízejí to nejlepší z místního řemesla.

Pokud vás zajímá místní historie, tak zde můžete navštívit místní muzeum, které přináší celkový přehled historie ostrovů a místní kultury. Mezi další turistické atrakce patří také místní bank, divadlo, bowlingová dráha a mnoho dalšího.

Kromě toho, turisté si zde mohou také vychutnat aktivní dovolenou, jako například šnorchlování, potápění, rybaření, windsurfing, kajak a mnoho dalších vodních sportů. Nedaleko Alice Town se také nachází národní park, který nabízí možnost prozkoumání tropické flóry a fauny v její přirozené kráse.

Alice Town v Bimini Islands je tedy ideálním místem pro turisty, kteří hledají skutečně autentický a nádherný zážitek na Bahamách. Ať už hledáte klidnou dovolenou nebo aktivní zážitek, Alice Town a Bimini Islands vám poskytnou nezapomenutelný zážitek v ráji.


Letenka Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Bahamy jsou oblíbenou tropickou destinací pro lidi z celého světa. Nacházejí se v Karibiku a nabízejí nádherné bílé pláže, tyrkysové moře a slunečné počasí po většinu roku. Jedno z nejkrásnějších míst na Bahamách je Alice Town, které se nachází na ostrovech Bimini.

Výlet do Alice Town je snem pro milovníky slunce, pláže a vodních aktivit. Letenka na Bahamy je prvním krokem na cestě k objevování tohoto tropického ráje. Letecké spojení je nejrychlejší a nejpohodlnější způsob, jak se dostat na Bahamy z různých částí světa.

Alice Town je největším sídlem na ostrovech Bimini a leží na ostrově North Bimini. Přestože se jedná o malé městečko, nabízí svým návštěvníkům mnoho zajímavých aktivit a památek. Historie Alice Town sahá až do 18. století, kdy se zde usadili první osadníci.

Jedním z největších lákadel Alice Town jsou jeho úchvatné pláže. Pláž Pebbly Beach je zdobena barevnými kameny a nabízí nádherný výhled na nedaleké korálové útesy. Na pláži Brown South Beach si můžete vychutnat dobrodružství při potápění se s delfíny.

Potápění je na Bahamách velmi oblíbenou aktivitou díky krásám podmořského světa. V Alice Town můžete navštívit podmořskou jeskyni "Bimini Road," která je jednou z nejznámějších potápěčských lokalit na ostrovech. Tato jeskyně je známa také jako "Cesta Atlantidy" a ačkoli její původ zůstává neznámý, poskytuje návštěvníkům jedinečný pohled na podmořský svět plný exotických ryb a korálů.

Alice Town je také známým rybářským městečkem. Můžete si pronajmout loď a vyrazit na rybolov, kde si můžete vychutnat rybolov tropických ryb, jako jsou tuňáci a marlini. Pokud jste spíše zvědavý na místní rybářskou kulturu, pak si můžete prohlédnout Bimini Museum, které vám přiblíží historii a tradice rybářství na ostrovech.

Kromě pláží, potápění a rybaření můžete v Alice Town také navštívit místní trhy, kde se prodávají tradiční rukodělné výrobky a suvenýry. Městečko má také několik skvělých restaurací, které vám nabídnou tradiční bahamskou kuchyni, založenou na čerstvém mořském jídle.

Světově proslulé letovisko Atlantis Paradise Island se nachází jen krátkou plavbu lodí od Alice Town. Zdejší luxusní hotelový komplex nabízí mnoho atrakcí, jako jsou aquaparky, kasina a výstavy mořského života. Pokud navštívíte Alice Town, určitě si nenechte ujít příležitost navštívit toto okouzlující letovisko.

Máme-li shrnout všechno, co nabízí Alice Town na ostrovech Bimini, je to skutečný kousek tropického ráje. Pohodlně přístupný prostřednictvím letenek, Alice Town vás okouzlí svými nádhernými plážemi, bohatým podmořským životem a vřelostí místních obyvatel. Příjezd na tyto malé ostrovy v Karibiku je zárukou nezapomenutelné dovolené plné adrenalinových dobrodružství a relaxace na pláži.


Počasí Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Alice Town je malé město na Bimini Islands na Bahamách, které je známé svým tropickým podnebím a krásným počasím. Pro ty, kteří hledají dovolenou plnou slunce, písku a moře, je to ideální destinace.

Bahamy, a zejména Bimini Islands, jsou obklopeny Karibským mořem a Atlantským oceánem, což zajišťuje příjemné teplé počasí po většinu roku. Letní období trvá od května do října a je spojeno s vysokými teplotami a vyšší vlhkostí. Průměrné teploty se pohybují mezi 28 a 33 stupni Celsia, což je ideální počasí pro plážové aktivity a vodní sporty.

V zimních měsících, které trvají od listopadu do dubna, se teploty mírně snižují na 21 až 26 stupňů Celsia. Nicméně, i během této doby je počasí stále velmi příjemné a teplé.

Bahamy jsou také známé jako cíl pro milovníky potápění a šnorchlování. Moře je většinou klidné a teplé, s výjimkou tropických bouří, které se mohou vyskytnout během hurikánové sezóny, která trvá od června do listopadu. Během hurikánu je moře velmi nebezpečné a je vhodné se vyhnout pláži a moři.

Srpnový a zářijový čas je také sezónou dešťů, kdy mohou přijít příležitostné lijáky. Nicméně, ty jsou obvykle krátkodobé a nebrání v provádění venkovních aktivit.

V Alice Town je důležité se řídit doporučeními o ochraně před sluncem, protože sluneční paprsky na Bahamách mohou být velmi intenzivní. Sluneční opalování a nošení ochranného opalovacího krému s vysokým faktorem SPF je nezbytné.

Jako součást Bimini Islands, Alice Town se nachází na relativně malém ostrově, což umožňuje návštěvníkům vychutnat si krásnou přírodu a slunečné počasí, které Bahamy nabízejí. Ostrov je plný bujné vegetace, palmových pláží a křišťálově čistého moře.

Alice Town je také domovem tradičních bahamských restaurací a místních obchodů, které nabízejí autentickou bahamskou kuchyni a různé suvenýry. Návštěvníci mohou také objevovat místní kulturu v muzeu a galerii v Alice Town.

Celkově vzato, Alice Town na Bimini Islands nabízí nádherné počasí s vysokými teplotami a slunečnými dny po většinu roku. Je to ideální destinace pro milovníky pláže, potápění a šnorchlování, kteří chtějí vychutnat si teplo a krásu Baham.


98 procent zákazníků jsou spokojeni

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Pátrat po letenkách