Letenka Bahamy Abaco Islands


Bahamy jsou jednou z nejoblíbenějších turistických destinací na světě a jedno z nejkrásnějších míst v Karibiku. Mezi nejpopulárnější ostrovy patří Abaco Islands, které nabízí návštěvníkům jedinečné zážitky a krásné přírodní scenérie.

Abaco Islands se nacházejí na severu Baham a skládají se z několika velkých a mnoha malých ostrovů. Jejich malebné pláže se bílým pískem a tyrkysově modrou vodou přitahují tisíce turistů každý rok. Zdejší podmořský svět je pak ideálním místem pro potápění a šnorchlování.

Největším městem na Abaco Islands je Marsh Harbour, které je vstupní branou na ostrovy. Zde se nachází mezinárodní letiště, kam můžete cestovat například z USA. Přesto však ostrovy zachovávají svou nezpochybnitelnou karibskou atmosféru a tradice.

Mezi největší atrakce na Abaco Islands patří Great Abaco Highway, což je přibližně 200 kilometrů dlouhá silnice, která vede podél vnitrozemí ostrovů a nabízí dechberoucí pohledy na okolní krajinu. Zde si můžete udělat krásnou projížďku autem nebo pronajatým vozem, a objevovat tak malebná městečka, historické památky a přírodní rezervace.

Další zajímavou atrakcí je Elbow Cay, který je jedním z nejmalebnějších a nejfotogeničtějších míst na Abaco Islands. Zdejší Hope Town je považováno za jedno z nejkrásnějších městeček v Karibiku. Toto malebné rybářské městečko vás okouzlí svými pastelově barevnými domy a historickým majákem, který představuje jeden z nejstarších stále funkčních majáků na světě.

Nezapomeňme také na podmořské jeskyně Blue Holes, které jsou oblíbenými místy pro potápěče. Tato nezapomenutelná přírodní úkazka nabízí jedinečnou možnost objevit a prozkoumat fascinující vodní cesty a podmořské skalní formace.

Pokud jste milovníkem vodních sportů, pak se na Abaco Islands rozhodně nebudete nudit. Můžete se věnovat rybaření, jachtingu, surfování, kajakování a dalším aktivitám. Na ostrovech najdete také mnoho skvělých restaurací, které vám nabídnou ty nejlahodnější speciality z mořských plodů.

Letenka na Abaco Islands může být snem pro každého, kdo touží po úniku do ráje. Tyto ostrovy nabízejí nepopsatelnou krásu a nezapomenutelné dovolené. Ať už plánujete romantickou dovolenou, rodinnou dovolenou nebo dovolenou plnou dobrodružství, Abaco Islands jsou pro vás ideální destinací.


Ubytování Bahamy Abaco Islands


Bahamy, souostroví tvořené třemi tisíci ostrůvky, je známé svými nádhernými plážemi a křišťálově čistými vodami Atlantského oceánu. Mezi nejpozoruhodnější ostrovy patří i Abaco Islands, které nabízí dokonalou kombinaci přírodní krásy a odpočinku. Ubytování na Abaco Islands představuje nepřeberné možnosti pro každého, ať už hledáte luxusní resort na pláži nebo romantický pobyt ve stylovém soukromém domě.

Pro ty, kteří touží po opravdovém bahamském luxusu, je tu široká nabídka luxusních resortů a hotelů. Jedním z nich je například prestižní resort The Abaco Club on Winding Bay. Tento 5hvězdičkový rezort nabízí přepychové pokoje a vily s výhledem na azurovou vodu zátoky. Vychutnejte si soukromou pláž, která je jen pár kroků od vašeho ubytování. Skvělá obsluha, vyhlášené restaurace a bohaté možnosti vodních sportů jsou samozřejmostí.

Pokud preferujete více útulnou atmosféru nebo hledáte romantický pobyt, můžete se rozhodnout pro soukromý dům nebo apartmán. Na Abaco Islands je mnoho možností pronájmu domů, které nabízejí jedinečný pohled na pláže a přístavy. Pro ty, kteří si chtějí užít svůj vlastní bazén a pohodlí soukromí, jsou soukromé vily nejlepší volbou. Příjemně se usadíte s rodinou nebo přáteli a můžete si užívat všech výhod, které takové ubytování nabízí.

Abaco Islands jsou také oblíbeným místem pro milovníky přírody a dobrodružství. Pokud si přejete posedět na pláži a pozorovat želvy a delfíny, můžete se rozhodnout pro ubytování v malém penzionu nebo apartmánu poblíž pláže. Zde se můžete probouzet s výhledem na oceán a cítit se jako člen místní komunity.

Abaco Islands jsou také vyhlášené svými přístavy, které přitahují milovníky jachtingu a vodních sportů. Pokud se cítíte jako dobrodruh, můžete se zde ubytovat na plachetnici nebo katamaránu. Tato forma ubytování vám umožní plout kolem ostrovů a objevovat nové pláže a městečka každý den.

Nezáleží na tom, jaký druh ubytování si vyberete, Abaco Islands vás zaručeně okouzlí svou přírodní krásou a vřelou atmosférou. Můžete si vybrat luxusní rezort, romantický dům na pláži, jednoduché apartmány nebo nezapomenutelnou plavbu na plachetnici. Bez ohledu na váš výběr, budete mít jedinečnou možnost prozkoumat a užívat si krásy Baham.


Počasí Bahamy Abaco Islands


Bahamy jsou tropy rájem, a mezi nejkrásnější ostrovy patří také Abaco Islands. Tyto ostrovy se nacházejí v Atlantském oceánu na severu Baham a jsou známé svými bílými plážemi, teplým mořem a bohatým podmořským životem. Ale jaké je vlastně počasí na Abaco Islands?

Abaco Islands leží v subtropické klimatické zóně, což znamená, že zde panuje teplé a vlhké počasí po celý rok. Hlavní sezónou je zde období od listopadu do dubna. Právě v tomto období přichází nejlepší počasí na ostrovy. Teploty se pohybují kolem 25 až 30 stupňů Celsia a vlhkost vzduchu je zde poměrně vysoká. Slunce zde svítí přibližně 8 až 10 hodin denně, takže se lze těšit na dlouhé slunečné dny.

V době od května do října, tedy v období dešťů a hurikánů, může počasí na Abaco Islands být dosti nestabilní. Teploty zde stoupají až na 35 stupňů Celsia, s vysokou vlhkostí vzduchu a častými dešti. Tyto ostrovy ale neleží na trase hurikánů, takže přímočarým nebezpečím hurikánu nejsou vystaveny.

Během léta je moře velmi teplé a dosahuje teplot až kolem 30 až 32 stupňů Celsia. Pro ty, kteří rádi plavou nebo potápějí se, je toto období lákavé. Podmořský svět v okolních korálových útesech je bohatý a velmi populární mezi potápěči.

Abaco Islands mají také mírnější zimní období, kdy teploty klesají na příjemných 17 až 20 stupňů Celsia. Toto období je oblíbené mezi turisty, kteří chtějí uniknout chladnému zimnímu počasí v jiných částech světa.

Při cestování na Abaco Islands je důležité si zkontrolovat předpověď počasí a být připraven na případné změny, zejména pokud plánujete výlety na moře. Je také dobré vzít si s sebou dostatečné množství opalovacího krému, šortky, trička a klobouk pro ochranu proti slunci.

V každém případě, bez ohledu na aktuální počasí, stojí Abaco Islands za návštěvu. Tyto ostrovy nabízejí nezapomenutelné zážitky a relaxaci na krásných plážích.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Abaco Islands


1. Jak se dostanu na Bahamy Abaco Islands?

Nejlepší způsob, jak se dostat na Abaco Islands, je letecky přes letiště Leonard M. Thompson International Airport nebo během sezóny trajektem z Floridy.

2. Kde se nachází Abaco Islands?

Abaco Islands jsou součástí Bahamských ostrovů nacházející se na severu Baham.

3. Jaké jsou nejlepší aktivity na Abaco Islands?

Abaco Islands nabízí mnoho aktivit, jako jsou šnorchlování, potápění, rybaření, procházky po pláži, návštěva historických míst a mnoho dalšího.

4. Kde se dá ubytovat na Abaco Islands?

Na Abaco Islands je mnoho hotelů a resortů různých cenových kategorií, stejně jako soukromých pronájmů a možností kempování.

5. Jaké jsou nejlepší pláže na Abaco Islands?

Mezi nejlepší pláže na Abaco Islands patří Treasure Cay Beach, Marsh Harbour Beach a Tahiti Beach.

6. Jaké je počasí na Abaco Islands?

Abaco Islands mají tropické klima s teplotami kolem 25-30°C v průběhu celého roku. Během letních měsíců může být vlhkost vyšší a občasné deště jsou běžné.

7. Co je nejlepší čas na návštěvu Abaco Islands?

Nejlepší čas na návštěvu Abaco Islands je v měsících mimo sezónu, tj. od listopadu do dubna, kdy jsou teploty příjemné a méně lidí navštěvuje ostrovy. Během léta (červenec a srpen) je sezóna hurikánů, takže návštěva je méně doporučena.

8. Můžu použít americké dolary na Abaco Islands?

Ano, americký dolar je běžně přijímán na Abaco Islands.


Dovolená Bahamy Abaco Islands


Bahamy jsou karibským rájem s bílými písečnými plážemi, tyrkysovými vodami a slunečným počasím po většinu roku. Mezi jedny z nejkrásnějších ostrovů v této oblasti patří Abaco Islands. Tyto ostrovy nabízejí nádhernou přírodu, luxusní pláže a pestrou škálu aktivit pro všechny typy cestovatelů.

Právě na ostrovech Abaco najdete krásná letoviska a hotely, které vám poskytnou luxusní ubytování a veškeré vybavení. Můžete si zvolit klidné letovisko s výhledem na oceán, nebo se ubytovat v rodinném resortu s bazénem a zábavními aktivitami pro děti. Nejoblíbenějšími destinacemi na Abaco jsou Marsh Harbour, Hope Town a Treasure Cay.

Jedním z největších lákadel Abaco Islands je jejich nádherný podmořský svět. Ostrovy jsou obklopeny korálovými útesy a přírodními rezervacemi, které jsou domovem mnoha druhů ryb a mořských živočichů. Můžete se vydat na potápění nebo šnorchlování a objevovat fascinující podvodní svět. Místní obyvatelé rádi ukážou návštěvníkům nejlepší místa k potápění a sdílí svoje znalosti o místních druzích živočichů.

Ostrov Abaco je také skvělou destinací pro vodní sporty. Můžete si zapůjčit kajak, paddleboard nebo jachtu a prozkoumat okolní ostrovy. Rychlostní gurmáni se mohou vydat na plachtění a vyzkoušet si windsurfing nebo kitesurfing. K dispozici jsou také výlety na ryby, které vám umožní chytit svou vlastní večeři.

Pokud rádi objevujete přírodu, Abaco nabízí nespočet možností. Můžete si pronajmout člun a vydat se na průzkum okolních ostrovů. Například Green Turtle Cay je známý svými nádhernými plážemi a opuštěnými zátokami. Můžete si prohlédnout místní přírodní rezervace a vodopády, nebo se vydat do místních měst a poznat místní kulturu.

Pokud máte rádi zvířata, na Abaco můžete navštívit jeden z největších chráněných oblastí v zemi - Národní park Abaco. Zde můžete vidět divoké koně, vrány mořské, guanáky a mnoho dalších druhů zvířat. Je to skvělé místo pro turisty, kteří si chtějí odpočinout od plážových aktivit a strávit čas v klidné a přírodní atmosféře.

Abaco Islands jsou dokonalou destinací pro dovolenou, kde si můžete užít nekonečné množství pláží, vodních sportů a přírodního bohatství. Bez ohledu na to, zda jste dobrodruh, milovník přírody nebo jen hledáte relaxaci, tyto ostrovy vám poskytnou vše, co si můžete přát. Takže neváhejte a vydejte se na dovolenou Bahamy na ostrovech Abaco.


98 procent zákazníků jsou spokojeni

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Pátrat po letenkách