Ubytování Antigua a Barbuda Jolly Harbour


Pokud hledáte idylické místo pro dovolenou, které kombinuje nádhernou plážovou scenerii, bohatou historii a malebnou atmosféru, nemusíte hledat dál než je Antigua a Barbuda. A pokud se rozhodnete pro ubytování v Jolly Harbour, budete mít nejen přístup k jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově, ale také k bohatému výběru aktivit a služeb.

Jolly Harbour je moderní turistické středisko, které se rozkládá po obou stranách prístavu s nádherným výhledem na Karibské moře. Je vybaveno širokou škálou ubytovacích možností, od hotelů až po vily a apartmány, které uspokojí potřeby každého cestovatele.

Pro milovníky luxusu a pohodlí je zde několik luxusních hotelů s prvotřídními službami a vybavením. Například Jolly Beach Resort & Spa nabízí plážový front a výhled na oceán, a je tak ideálním místem pro ty, kdo hledají relaxaci u moře. Na druhou stranu, pokud preferujete vlastní prostor a nezávislost, můžete si pronajmout vilu nebo apartmán v některém z rezidenčních komplexů Jolly Harbour. Tyto soukromé rezidence jsou kompletně vybavené a nabízí výhody jako jsou soukromé bazény, vlastní pláže a exkluzivní přístup k zařízením v komplexu, včetně golfového hřiště.

Jolly Harbour je známé také svou širokou nabídkou aktivit. Pro milovníky vodních sportů je zde možnost pronajmout si vybavení pro šnorchlování, potápění nebo vodní lyžování. Můžete si také pronajmout jachtu a prozkoumat okolní ostrovy nebo se vydat na rybaření. Golfisté budou určitě ocenit 18-jamkové golfové hřiště v Jolly Harbour, které nabízí krásný výhled na moře. Kromě toho je zde také tenisový klub a fitness centrum, které vám umožní udržet vaši kondici.

Pokud jste po prozkoumání okolí unaveni, nemusíte se vzdálit od Jolly Harbour. Komplex nabízí několik restaurací, které servírují jak karaibskou, tak i mezinárodní kuchyni. Těšit se můžete na čerstvé mořské plody, tropické koktejly a autentické karibské pokrmy. Také je tu několik obchodů, kde si můžete koupit suvenýry a místní řemesla.

Antigua a Barbuda Jolly Harbour nabízí ideální kombinaci pláže, kultury a zábavy. Ať už se rozhodnete zůstat v luxusním hotelu nebo pronajmout vlastní vilu, určitě zde najdete ubytování, které splní vaše očekávání. A s množstvím aktivit, které jsou k dispozici v Jolly Harbour, nebudete mít čas na nudu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Antigua a Barbuda Jolly Harbour


1) Jaké jsou nejkrásnější pláže v Jolly Harbour?
- Mezi nejkrásnější pláže v Jolly Harbour patří Ffreyes Beach, Valley Church Beach a Darkwood Beach.

2) Jak se dostanu z letiště na pobřeží?
- Z letiště v Antigu můžete použít taxi nebo pronajmout si auto. Cesta trvá asi 30-40 minut.

3) Je třeba v Antigue a Barbuda platit v čerstvých dolarech?
- Ano, místní měnou je Východokaribský dolar (XCD), ale jsou přijímány i US dolary.

4) Jaké jsou nejoblíbenější aktivity v Jolly Harbour?
- Mezi nejoblíbenější aktivity patří plavání, potápění, windsurfing, kajakářství, golf, rybaření a procházky v přírodě.

5) Které restaurace jsou doporučené v Jolly Harbour?
- Mezi doporučené restaurace patří Al Porto, Miracles of the Caribbean, Castaways, The Crow's Nest a Skullduggery Cafe.

6) Kdy je nejlepší čas na návštěvu Antigue a Barbuda?
- Nejlepší čas na návštěvu je od prosince do května, kdy je méně vlhkosti a nižší teploty.

7) Jaké jsou nejlepší možnosti ubytování v Jolly Harbour?
- V Jolly Harbour jsou k dispozici luxusní hotely, apartmány, vily a bungalovy. Mezi nejlépe hodnocené patří Tranquility Bay Antigua a Sugar Ridge Resort.

8) Jaké oblečení je vhodné nosit v Antigue a Barbuda?
- Doporučuje se nosit lehčí a vzdušnější oblečení, protože teploty jsou vysoké. Pro ochranu před sluncem je třeba mít s sebou klobouk nebo kšiltovku a opalovací krém. Na večer je vhodné mít si s sebou i lehčí kabát.


Dovolená Antigua a Barbuda Jolly Harbour


Antigua a Barbuda jsou dvě karibské ostrovy, které jsou jedním z nejkrásnějších míst na světě. Toto místo se stalo oblíbenou destinací pro milovníky slunce, pláže a karibské kuchyně. Pokud plánujete dovolenou na těchto ostrovech, musíte navštívit Jolly Harbour, jedno z nejpopulárnějších míst na Antigu a Barbudě.

Jolly Harbour je přístav a rezidenční komunita na západní straně Antigu. Jedná se o jachtovou základnu a plážový resort s mnoha aktivitami a restauracemi. Tento přístav je oblíbený mezi jachtaři a turisty, kteří se sem sjíždějí bavit se do těchto krásných míst.

Jolly Harbour nabízí krásné bílé písečné pláže s průzračnými modrými vodami, což je perfektní místo pro milovníky slunce a vodních sportů. Pláže jsou ideální pro rodinné rekreace, jako je plavání, potápění a šnorchlování. Pokud máte rádi jachting, můžete si pronajmout jachtu, dobře vybavenou pro váš pobyt.

Pokud máte rádi golf, budete nadšení, že na Jolly Harbour je 18 jamkové hřiště. Hřiště se nachází v sousedství přístavu a nabízí krásný výhled na moře. Po hře nezapomeňte zajít do baru, kde si můžete dát svěží nápoje a jídlo. Pokud máte rádi tenis, také tu jsou dvorce, kde si můžete zahrát.

Jolly Harbour je plné malých obchůdků, restaurací a barů. Budete moci najít zde místní speciality a karibskou kuchyni. Restaurace nabízejí svěží ryby a mořské plody, zázvorové maso a mnoho dalších pochoutek. Pokud máte rádi noční život, tu jsou kluby a bary, kde si můžete zatancovat a užít si drink.

Jolly Harbour je také dobrým výchozím bodem pro objevování ostrovů Antigua a Barbuda. Můžete si pronajmout loď a vydát se na vodní výlety k některému z okolních ostrovů, jakým jsou např. Barbuda a její nezapomenutelná rozmarná pláž.

Dovolená na Antigua a Barbuda je jedinečným zážitkem většinou celý rok, a Jolly Harbour vám nabídne tolik míst k pobytu a věci k podniknutí. Pokud si chcete odpočinout od každodenního ruchu a užít si slunce, písek a vodu, vyrazte do Jolly Harbour a užijte si jedinečnou dovolenou.


Letenka Antigua a Barbuda Jolly Harbour


Jolly Harbour: Skrytý klenot Antiguy a Barbudy

Pokud hledáte malebný ostrovní ráj, kde můžete uniknout od každodenního shonu a relaxovat na bělostných plážích, pak byste se měli podívat na Antiguu a Barbudu. Tento karibský ostrov nabízí nádhernou přírodu, teplé a azurové moře a také oblíbené turistické destinace. Jedním z nejoblíbenějších míst je Jolly Harbour, který si zaslouží vaši pozornost.

Jolly Harbour se nachází na západním pobřeží Antiguy a Barbudy a je jedním z nejatraktivnějších letovisek na ostrově. Při příletu letenkou do Antiguy a Barbudy se nechte okouzlit krásnými plážemi, modrým mořem a nádhernou atmosférou, která v tomto letovisku panuje.

Jedním z hlavních taháků Jolly Harbour je jeho přístav, který nabízí malebnou atmosféru s výhledem na azurové moře a elegantní jachty. Můžete si zde pronajmout malou loďku a vydat se na výlet po okolních ostrovech, jako je třeba Barbuda, která je domovem vůbec nejdelší pláže v Karibiku.

V přístavu Jolly Harbour se také nachází obchody, luxusní restaurace, drinkbary a kavárny, kde si můžete vychutnat místní speciality a relaxovat při pohledu na západ slunce. Místní obchody nabízejí široký výběr suvenýrů, šperků a oděvů, takže zde budete mít možnost si přivézt domů něco, co vás připomene krásnou dovolenou.

Pokud máte rádi golf, Jolly Harbour je ideální destinací pro vás. Zde se nachází známé golfové hřiště s 18 jamkami, které přitahuje golfové nadšence z celého světa. Zelené trávníky, panoramatické výhledy a příjemné klima vytvářejí jedinečné golfové zážitky.

Milovníci vodních sportů se také nebudou nudit v Jolly Harbour. Možnosti vodního lyžování, potápění, šnorchlování a rybaření jsou téměř neomezené. Mořský svět v okolí Antiguy a Barbudy je plný barevných korálových útesů, tropických ryb a dalších fascinujících tvorů.

Pokud hledáte ubytování, Jolly Harbour nabízí širokou škálu možností od luxusních rezidencí až po pohodlné hotely a apartmány. Zdejší nabídka ubytování uspokojí každého, bez ohledu na to, jaký typ dovolené si přejete.

Jolly Harbour je opravdu jedinečným a kouzelným místem, které má co nabídnout. Zatímco letenka do Antiguy a Barbudy vás přivede na tento ostrov, Jolly Harbour bude místem, kde si skutečně užijete nezapomenutelnou dovolenou. Přírodní krása, kulturní zážitky a relaxace na pláži - to všechno v Jolly Harbour na Antigui a Barbudě na vás čeká. Nechte se unést atmosférou tohoto skrytého karibského klenotu.


Počasí Antigua a Barbuda Jolly Harbour


Antigua a Barbuda, dvě krásné karibské ostrovy, jsou známé svými nádhernými plážemi, modrým mořem a slunečným počasím. Jeden z nejoblíbenějších turistických letovisek na ostrově Antigua je Jolly Harbour, který nabízí nejen možnosti pro relaxaci na pláži, ale také zajímavé aktivity a vyžití.

Když přijedete do Jolly Harbour, můžete očekávat teplé a slunečné počasí po většinu roku. Jsou zde jen dvě roční období - suché a deštivé. Sušší období trvá od prosince do května a je to nejlepší čas na návštěvu, pokud plánujete strávit spoustu času na venkovních aktivitách. Průměrná teplota se pohybuje kolem 25 °C a stejně tak teplota moře, což je ideální pro koupání a potápění.

Deštivé období trvá od června do listopadu a je charakterizováno většími srážkami a vyšší vlhkostí. Toto období je typické pro tropické bouře a hurikány. I když může dojít k dešti, slunečných dnů je stále hodně a teploty zůstávají příjemné. Pokud navštívíte Jolly Harbour v tomto období, měli byste věnovat pozornost předpovědi počasí a monitorovat případné povětrnostní jevy.

Jolly Harbour nabízí širokou škálu venkovních aktivit. Můžete si pronajmout jachtu a vydat se na moře, nebo se pokusit o rybolov. Možností je zde také potápění, kiteboarding, windsurfing nebo plachtění na paddleboardu. Pláže v Jolly Harbour jsou ideální pro odpočinek a relaxaci, ale také pro dlouhé procházky pozorováním nádherného mořského života.

Pokud se vydáte do vnitrozemí, najdete zde nádhernou tropickou přírodu a horské stezky. Můžete se projít po palmových hájích, objevovat endemickou flóru a faunu a užít si krásu ostrova Antigua z vyhlídkových bodů.

Kromě venkovních aktivit je Jolly Harbour také známý pro svůj golfový resort, kde si můžete zahrát na jednom z nejlepších golfových hřišť v Karibiku.

Ve večerních hodinách nabízí Jolly Harbour příjemnou atmosféru a možnost vychutnat si tradiční karibskou kuchyni v jednom z místních restaurací. Okouzlující bary a koktejlové kluby jsou místem pro relaxaci po dlouhém dni.

Počasí v Jolly Harbour je ideální pro ty, kteří hledají slunečnou dovolenou plnou outdoorových aktivit a chvíli odpočinku na nádherných plážích. Bez ohledu na roční období, můžete si být jisti, že se budete těšit na příjemné teploty, nádherné slunečné dny a jedinečnou atmosféru karibského ráje.


98 procent zákazníků jsou spokojeni

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Pátrat po letenkách