Letenka Andorra Průsmyk Coll d'Ordino


Andorra je známá svou malebnou krajinou a horskými průsmyky, které nabízejí nezapomenutelný zážitek turistům z celého světa. Jedním z těchto fascinujících průsmyků je Coll d'Ordino, který je známý svou malebnou krásou a stoupajícími horami, které okolí Andorry obklopují. A pokud hledáte adrenalinovou zábavu, letenka nad tímto průsmykem je tím nejlepším způsobem, jak prozkoumat tuto jedinečnou lokalitu.

Coll d'Ordino se nachází ve východní části Andorry a spojuje obce La Massana a Ordino. Je to průsmyk, který je známý svou náročností, ale také krásným výhledem na okolní hory a údolí. Na letu nad tímto průsmykem si můžete vychutnat panoramatický výhled na překrásnou přírodu Andorského horského masivu.

Letenka nad Coll d'Ordino je jedinečným zážitkem, který vám umožní obdivovat tuto nádhernou krajinu z úplně nové perspektivy. Pocit volnosti a vzrušení, které zažijete během letu, bude nezapomenutelný. Letenka vám poskytne příležitost vidět nádherné horské vrcholy, divoké řeky a zelené lesy, které tvoří přirozené okolí Coll d'Ordino. Můžete tímto způsobem objevit Andoru ve své kráse a zároveň si užívat vzrušení, které vám nabízí let nad tímto malebným průsmykem.

Pro ty, kteří hledají dobrodružství, je tu také možnost vyzkoušet si paragliding nebo deltové létání nad Coll d'Ordino. Tyto sporty vám umožní prozkoumat tento fantastický průsmyk z blízka a zažít vzdušné dobrodružství, které si budete pamatovat po celý život. Při těchto aktivitách se budete cítit jako pták, který se vznáší nad údolím a obdivuje krásu Andorskieho kraje.

Ať už se rozhodnete pro letenku nebo adrenalinové sporty nad Coll d'Ordino, nezapomeňte si s sebou vzít fotoaparát, abyste mohli zachytit tyto úchvatné okamžiky. Fotografie zákoutí Andory, které vám poskytne při letu nad průsmykem, budou skvělým připomenutím vašeho nezapomenutelného dobrodružství.

Ať už jste dobrodruh nebo milovník přírody, letenka nad Coll d'Ordino je jedinečným zážitkem, který byste neměli vynechat při návštěvě Andorry. Získejte ptačí perspektivu a podívejte se na Andorsko z úplně nového úhlu pohledu. Nechte se unést krásou přírodních scenérií a užijte si vzrušení, které nabízí letenka nad jedním z nejkrásnějších průsmyků na světě - Coll d'Ordino.


Nejčastější dotazy a odpovědi Andorra Průsmyk Coll d'Ordino


Zde jsou nejčastější otázky a odpovědi týkající se průsmyku Coll d'Ordino v Andoře:

1) Jaký je nadmořský výškový rozdíl v průsmyku Coll d'Ordino?

Nadmořská výška průsmyku Coll d'Ordino je 1 980 metrů, což znamená, že nadmořský výškový rozdíl závisí na tom, odkud jedete a kam jedete.

2) Kolik času během roku může být průsmyk Coll d'Ordino uzavřený kvůli sněhu?

Průsmyk Coll d'Ordino může být uzavřen kvůli sněhu v období zimních měsíců, obvykle od listopadu do dubna. Však se musíme řídit povětrnostními podmínkami.

3) Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat na průsmyk Coll d'Ordino?

Nejlepší způsob, jak se dostat na průsmyk Coll d'Ordino, je autem. K dispozici jsou také autobusové linky, které jezdí z hlavního města Andorry la Velly do vesnic v okolí, včetně průsmyku Coll d'Ordino.

4) Jsou na průsmyku Coll d'Ordino k dispozici stravovací zařízení a toalety?

Ano, na průsmyku Coll d'Ordino se nachází malá kavárna a toalety.

5) Kde se nachází nejbližší parkoviště u průsmyku Coll d'Ordino?

Nejbližší parkoviště u průsmyku Coll d'Ordino se nachází nedaleko kavárny na vrcholu průsmyku. Také je možné parkovat v blízkých vesnicích a jít pěšky nebo využít místní dopravu.

6) Jsou na průsmyku Coll d'Ordino k dispozici turistické stezky?

Ano, průsmyk Coll d'Ordino se nachází v horách a je obklopen mnoha turistickými stezkami různých obtížností.

7) Jak bývá zimní lyžování v oblasti průsmyku Coll d'Ordino?

V oblasti průsmyku Coll d'Ordino se nachází malé lyžařské středisko, které nabízí především lyžování pro začátečníky a rodiny s dětmi. V oblasti je také mnoho dalších lyžařských středisek v Andoře, které nabízejí více náročné tratě a moderní vybavení.


Ubytování Andorra Průsmyk Coll d'Ordino


Andorra je známá především jako daňový ráj a oblíbená destinace pro lyžaře, ale má také mnoho dalších atrakcí, které stojí za to objevit. Jednou z nich je i nádherné ubytování v průsmyku Coll d'Ordino.

Průsmyk Coll d'Ordino se nachází ve východní části Andorry, nedaleko města Ordino. Tento průsmyk je oblíbeným místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci, díky své nádherné přírodě a fantastickým výhledům.

Nabídka ubytování v průsmyku Coll d'Ordino je rozmanitá a splní očekávání každého hosta. Zde najdete luxusní hotely včetně wellness center a lázní, které vás zahřejí a uvolní po náročném dni stráveném na svazích. Existují také menší rodinné hotely, které nabízejí pohodlné a útulné pokoje s výhledem na okolní hory.

Pro ty, kteří preferují přírodní prostředí, jsou zde také možnosti kempování a pobytu v chatách. Tato ubytování vám umožní být co nejblíže přírodě, ať už ve stanu nebo v chatě s výhledem na okolní hory a údolí.

V průsmyku Coll d'Ordino je také možné najít apartmány k pronájmu, které jsou vhodné pro delší pobyty nebo pro ty, kteří preferují vlastní kuchyňku a větší soukromí. Tyto apartmány jsou vybaveny základním zařízením a nabízejí pohodlné spaní a odpočinek po dlouhém dni stráveném objevováním Andorry.

Všem těmto typům ubytování je společné jedno - nádherné prostředí, ve kterém se nacházejí. Průsmyk Coll d'Ordino je obklopen národním parkem, kde se ve volné přírodě můžete těšit na pěší turistiku, horské cyklistiky a další outdoorové aktivity. Není nic lepšího, než se probudit s výhledem na zasněžené vrcholky hor a zažít klid a pokoj, který průsmyk Coll d'Ordino nabízí.

Navíc se průsmyk nachází nedaleko od lyžařských středisek Andorry, takže pokud se chcete vydat na svahy, nemusíte daleko cestovat. Toto místo tedy nabízí ideální kombinaci klidného prostředí a možnosti lyžování.

Pokud plánujete návštěvu Andorry a hledáte ubytování, nezapomeňte zvážit průsmyk Coll d'Ordino. Bez ohledu na to, zda si vyberete luxusní hotel, rodinný penzion, kemp nebo apartmán, budete mít jedinečnou příležitost prozkoumat toto malebné místo a užít si klid a relaxaci uprostřed krásné přírody.


Dovolená Andorra Průsmyk Coll d'Ordino


Andorra je malá horská země ležící mezi Španělskem a Francií. Je známá svými krásnými horami, lyžařskými středisky a překrásnou přírodou. Jednou z nejkrásnějších atrakcí této země je průsmyk Coll d'Ordino.

Průsmyk Coll d'Ordino je jedním z nejvyšších přístupových bodů v Andoře, který spojuje region Ordino s hlavním městem Andorra la Vella. Průsmyk se nachází ve výšce přes 1 980 metrů nad mořem a nabízí nádherný výhled na horskou krajinu a okolní vrcholky.

Pro milovníky outdoorových aktivit je průsmyk Coll d'Ordino ideálním místem pro pěší túry, horská kola a jízdu na koni. Existuje několik stezek, které vás provedou okolní přírodou a umožní vám objevovat krásy tohoto regionu. Během vaší túry se setkáte s nádhernými horskými jezírky, vodopády a jedinečnou flórou a faunou.

Lyžaři také ocení Coll d'Ordino jako výchozí bod pro návštěvu lyžařského střediska Vallnord-Ordino Arcalis. Toto lyžařské středisko nabízí lyžování ve vysokohorském terénu se strmými svahy a známými freeride zónami. Z průsmyku Coll d'Ordino se můžete snadno dostat na vrcholy hor, kde zažijete nezapomenutelné lyžařské dobrodružství.

Pokud se rozhodnete navštívit průsmyk Coll d'Ordino, nezapomeňte se připravit. Mějte s sebou vhodné oblečení a obuv, abyste byli připraveni na hornaté podmínky. Dejte si pozor na strmé a úzké silnice, které vedou na průsmyk. V zimě mohou být silnice a cesty kluzké, proto je důležité mít vhodné pneumatiky a zimní vybavení pro vaše vozidlo.

Po celý rok je průsmyk Coll d'Ordino krásným místem pro výlety, relaxaci a užívání si přírody. Nabízí úžasný výhled na okolní hory a je ideálním místem pro fotografy, kteří chtějí zachytit krásu Andorry. Navštívení průsmyku Coll d'Ordino je jedinečným zážitkem, který vás ponoří do přírodního bohatství Andorry a poskytne vám unikátní pohled na tuto krásnou zemi.


Počasí Andorra Průsmyk Coll d'Ordino


Andorra Průsmyk Coll d'Ordino se nachází v Andoře, malé zemi v Pyrenejských horách mezi Španělskem a Francií. Tento průsmyk je jedním z nejdůležitějších přechodů přes Pyreneje a je také oblíbeným turistickým cílem kvůli své nádherné krajině a skvělým rekreačním aktivitám.

Co se týče počasí, Coll d'Ordino je podobně jako celá Andorra charakteristická svými extrémními teplotami a vysokou nadmořskou výškou, což způsobuje výkyvy počasí během celého roku.

V létě jsou denní teploty v Průsmyku Coll d'Ordino v průměru kolem 15-20 °C, ale mohou se pohybovat mezi 10 až 25 °C, přičemž nocní teploty mohou klesnout na 5-10 °C. Během léta však bývá mnoho slunečných dnů a dešťové srážky jsou relativně vzácné. Často se zde také vyskytují bouřky, což může být nebezpečné pro turisty, kteří se nacházejí na horách.

V zimě jsou teploty mnohem nižší a mohou dosahovat až -5 °C během dne a -15 °C v noci. Vzhledem k tomu, že průsmyk sem tam zavírají, musí turisté být připraveni na silné sněhové bouře a ledové silnice. Nicméně, zimní sezóna je také ideální pro milovníky zimních sportů, jako je snowboarding a lyžování, a průsmyk Coll d'Ordino je známý pro své kvalitní střediska.

Celkově lze říci, že každé roční období má své výzvy a krásy v Průsmyku Coll d'Ordino a turisté by se měli připravit na změny počasí a vhodně se vybavit zimním nebo letním oblečením a zařízením. V každém případě se však jedná o krásné a malebné místo, které stojí za to navštívit.


98 procent zákazníků jsou spokojeni

Garantovaná nejnižší cena

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Pátrat po letenkách